Кріплення на серфборд, кайт, кріплення у зуби (капи) для екшн камер

Кріплення для рота - в зуби "Mouth Mount"

Кріплення для рота - в зуби "Mouth Mount" Легке, оригінальне кріплення-капа для екшн-камери. Затискається зубами, залишаючи ваші руки вільними під час виконання екстремальних трюків або зйомки. Кріплення камери фіксується за допомогою спеціального гвинта, не дозволяючи камері перебувати в нестійкому положенні. Mouth Mount виконаний з міцного високоякісного надійного матеріалу. Характеризується легким вагою і компактними розмірами. З Mouth Mount вам гарантована свобода пересування і ви зможе..

450грн

  відгуки

Кріплення для рота - капа "Mouth Mount"

Кріплення для рота - капа "Mouth Mount" Кріплення у вигляді капи, це легке, оригінальне кріплення-капа для екшн-камери. Затискається зубами, залишаючи ваші руки вільними під час виконання екстремальних трюків або зйомки. Оснащений спеціальними повітрозабірними отворами, дозволяючи безперешкодно дихати. Кріплення камери фіксується за допомогою спеціального гвинта, не дозволяючи камері перебувати в нестійкому положенні. Mouth Mount виконаний з міцного високоякісного надійного матеріалу. Харак..

450грн

  відгуки

Кріплення на дошку для серфінгу / вейка GoPro Surfboard Mounts ( аналог ASURF-001)

GoPro Surf Mounts - відмінне рішення для любителів водних видів спорту.У комплект входять дві клеяться платформи для установки екшн-камер, дві страхувальні майданчика на скотчі 3М, два страхувальних троса, вбудовуєме в дошку кріплення для GoPro і гумовий фіксатор защіпки. Водостійкий скотч 3М має високі характеристики міцності. За допомогою комплекту фіксаторів Surf Mounts камеру GoPro (або будь-яку камеру, сумісну з аксесуарами GoPro) можна встановити на дошку для серфінгу або вейка, на знімни..

250грн

  відгуки

Кріплення на рюкзак, стропи, для дайвінгу Strap Mount

Кріплення на рюкзак, стропи, для дайвінгу Strap Mount for GoPro Надійно вмонтовуйте GoPro в будь-який рюкзак, компенсатор плавучості або ремінь \ стропу для захоплюючих кадрів. StrapMount - ідеальний засіб для захоплення відмінних знімків без обмеження голови або грудної клітки. StrapMount надійно монтує будь-яку GoPro на будь-який рюкзак, підводний костюм, рятувальний жилет або ремінець для зйомки в режимі Hands free. Переваги: -Швидка установка / видалення GoPro з системою швидкого досту..

399грн

  відгуки

Кріплення на стропи, кайтінг "Kite Mount"

Кріплення для кайта, кріплення екшн камер на стропи "GoPro Kite Mount" Призначено для використання на стропах при катанні на кайтбордингу, сноукайті. Виготовлено з міцного і зносостойкокого пластику. Дозволить отримати цікавий ракурс зйомки, з відмінним оглядом Вашого катання. Рекомендується закріплювати на центральні стропи, для запобігання погіршення управління. Комплект: Кріплення - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix Thi..

100грн

  відгуки

Кріплення на шолом вентильований "Vented Helmet Strap"

Кріплення на шолом вентильований "Vented Helmet Strap" Прикріпіть GoPro на вентильований шолом для велосипеда, лиж, або на будь-який подібний спортивний шолом. Регульований ремінець Vented Helmet Strap Mount дозволяє швидко і легко прикріпити камеру до шолома. Підходить під всі шоломи. - Кріпиться до будь-якого вентильованого шолому- Регульований ремінь робить монтаж камери швидким і легким Повний аналог оригінального GVHS30 Комплект: кріплення - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi ..

80грн

  відгуки

Присоска велика "Big Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін.

Присоска велика "Big Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. Комплектується триподjv, що дозволяє використовувати її також з Gopro, Sjcam, Sony і іншими камерами що мають аналогічне кріплення. Має відмінну якість пластика і силіконового основи. Підходить для використання зовні автомобіля на високих швидкостях. Регульовані компоненти дозволяють здійснювати монтаж під будь-яким кутом. Комплект включає в себе стандартну базу з вакуумною присоскою і кілька перехідників (трипод). Для максимал..

250грн

  відгуки

Присоска мала "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi та ін.

Присоска мала "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. Регульовані компоненти дозволяють здійснювати монтаж під будь-яким кутом.Комплект включає в себе стандартну базу з вакуумною присоскою і адаптером під штативну різьбу 1 \ 4. Для максимальної фіксації, місце кріплення слід знежирити. Діаметр присоски 60 мм.  Комплект: Присоска - трипод 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Di..

125грн

  відгуки

Присоска мала з швидкознімною платформою "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін.

Присоска мала з швидкознімною платформою "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. Регульовані компоненти дозволяють здійснювати монтаж під будь-яким кутом. У комплекті стандартна база з вакуумною присоскою і з бистросьемной платформою стандарту GoPro. Для максимальної фіксації, місце кріплення слід знежирити. Діаметр присоски 70 мм. Комплект: Присоска - трипод 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam ..

110грн

  відгуки

Прищіпка велика для GoPro з поворотом на 360 °

Прищіпка велика для GoPro з поворотом на 360 ° Кліпсу з поворотною платформою зручно закріпити на кепку, рюкзак, деякі елементи одягу, розрузку, плитоноскуПлатформа повертається на 360 °.Підходить для стандартного гвинта та сумісно з будь якими камерами GoPro та їх аналогами. Комплектація: Кліпса - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HE..

150грн

  відгуки

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)