Xiaomi Yi, 4K, Lite, Mijia

Акумулятор Xiaomi Yi 4k 4k + Lite

Акумулятор для екшн камери Xiaomi Yi 4k 4k + Lite Недорогий замінник оригінального акумулятора. Дозволить розширити час роботи Вашої камери без шкоди гаманцю. Характеристики: Модель AZ 16-1 ємність 1400mAh 3.85V 5.39Wh Сумісність: Xiaomi Yi 4k \ 4k + \ Lite. Комплект: Акумулятор - 1шт Упаковка - 1шт..

260грн

  відгуки

Акумулятор Xiaomi Yi 4k 4k+ Оригінал

Оригінальний акумулятор для екшн камери Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite у фірмовій упаковці. Найкраща якість для Вашої камери. Характеристики: ємність 1400mAh3.85V5.39WhСумісність: Xiaomi Yi 4k \ 4k + \ Lite Комплект: Акумулятор - 1штОригінальна упаковка (пластиковий кейс) - 1шт..

500грн

  відгуки

Акумулятор Xiaomi Yi Sport

Акумулятор для камери Xiaomi Yi Модель батареї AZ13-1 (модель для азіатського ринку камер, також можна використовувати в європейських версіях камер встановивши прокладку під кришку відсіку батареї) Характеристики: Li-Ion Ємність: 1010mAh 3.7V 3.74WH Сумісність: Xiaomi Yi (Sport \ Travel) Комплект: Акумулятор - 1шт..

235грн

  відгуки

Акумулятор для Xiaomi Yi Sport оригінальний AZ13-2 (Sony)

Акумулятор Xiaomi Yi Sport оригінал AZ 13-2 (Sony). Призначений для заміни штатного акумулятора не поступається за якістю і ємності. Спеціально для міжнародної версії камери. Характеристики:Виробник: Sony CellМодель: az13-2Ємність: 990mah..

265грн

  відгуки

Кейс для зберігання аккумулятора GoPro 4, 5, Xiaomi Yi, Sjcam та ін.

Кейс для батарей призначений для захисту акумулятора від небажаних падінь, струсу, сонця. Кейс виготовлений з матового напівпрозорого пластика, а спеціальна структура не дає проникати сонячним променям всередину, що також позитивно позначається на безпеці вмісту. Механізм відкриття \ закриття простий - це дозволяє залишатися кейсу довговічним. Розмір: 40 * 15 * 33мм Сумсність: Акумулятори GoPro 4, 5 Xiaomi Yi, Sjcam та інші з аналогічними розмірами. Комплект: кейс - 1шт..

30грн

  відгуки

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite. Даний набір дозволить істотно збільшити час автономності для запису відео. Завдяки зарядному пристрою на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi 4K Action Camera від компанії ви легко зарядити відразу два акумулятора від своєї екшн-камери. Причому час, витрачений на підзарядка двох батарей, буде таким же як і на іншу. Зарядний пристрій на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi 4K Action Camera дозволяє вам робити підзарядк..

500грн

  відгуки

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для Xiaomi Yi Sport (AZ-13-1)

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для Xiaomi Yi Sport (AZ-13-1) Даний набір дозволить істотно збільшити час автономності для запису відео. Завдяки зарядного пристрою на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi 4K Action Camera від ви легко зарядити відразу два акумулятора від своєї екшн-камери. Причому час, витрачений на підзарядка двох батарей, буде таким же як і на іншу. Зарядний пристрій на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi Action Camera дозволяє вам робити підзарядки Не тільки від..

379грн

  відгуки

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)