Кріплення для екшн камери GoPro на рушницю, лук, арбалет, пістолет, для підводного полювання.

Кріплення - платформа на планку Пікатіні / Вівера

Це кріплення може бути використане для страйкбольної, пейнтбольної, пневматичної зброї або зброї, яка має рейку Picatinny / Weaver. Ідеально підходить для мисливців, військових, правоохоронних органів, аматорів військово-спортивних ігор. Ви можете отримати запис у стилі шутера від першої особи або повернути камеру та подивитися на себе у дії. Дозволяє надійно закріпити Вашу екшн-камеру на планці Пікатінні. Кріпитися безпосередньо під ствол. З одного боку адаптера стандартна платформа для встано..

390грн

  відгуки

-8%
Кріплення на рушницю (підводну) карабін, арбалет для GoPro 3, 3 +, 4, 5, 6, 7, Session 4, 5

Кріплення на рушницю (підводну) карабін, арбалет для GoPro 3, 3 +, 4, 5, 6, 7, Session 4, 5 Якщо ви хочете закріпити екшн-камеру GoPro на рушницю, то кріплення GoPro Sportsman Mount допоможе вам в цьому. Дане GoPro кріплення на рушницю допоможе закріпити GoPro не тільки на мисливському рушницю або карабін, але ще і на таких інструментах як: на підводну рушницю, на спортивному луці, на вудці, а також закріпити GoPro на спінінгу. Тому, якщо ви хочете використовувати екшн-камеру GoPro, як камер..

  650грн  599грн

  відгуки

Кріплення на рушницю (підводну) карабін, арбалет для GoPro 3, 3+, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Session 4, 5

Зажим дозволяє встановлювати камери GoPro, такі як GoPro Hero 10, 9, GoPro Max, Hero 8, Hero 7, Hero 6, Hero Session 5 або аналогічні екшн-камери, на дробовики, гвинтівки, револьвери, страйкбол, пейнтбол, також підходить для лука, арбалета, для вудок діаметром від 0,4 до 0,9 дюйма (від 10 до 23 мм). Може використовуватися при тренуваннях спортсменів та людей, які захоплюються риболовлею, стрільбою та полюванням. Інші кріплення, камера та супутні насадки на фотографіях не входять до ко..

550грн

  відгуки

Кріплення на собаку "Fetch Dog Harness"

Кріплення камери на собаку (Fetch Dog Harness for GoPro) стане в нагоді Вам якщо, ви хочете знімати відео і робити фотографії від імені Вашого вихованця. При цьому одночасно на ньому можна розмістити дві камери - одну на спині тварини, і другу - спереду в районі грудей або передніх лап. Кріплення складається з двох великих пластикових пластин, трохи зігнутих по анатомічної форми собаки з роз'ємами під швидкоз'ємні засувки. Вони з'єднані за допомогою шести матер'яних ременів, які забезпечують фі..

350грн

  відгуки

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)