Зарядні пристрої для екшн камер GoPro Xiaomi YI 4k та ін.


Автомобільний зарядний пристрій Inkax + MicroUSB кабель

Автомобільний зарядний пристрій CD-22 Micro стандарту Quick Charge 2.0 від компанії Inkax забезпечить максимальний рівень заряду за найкоротший час. Значення струму 2A при 5В, 1.5A при 9В, 1A при 12В. Пристрій має функцією швидкої зарядки з телефонами і камерами, що підтримують дану функцію. Корпус пристрою виконаний з міцних матеріалів і має досить компактні розміри. У комплект до зарядного пристрою входить кабель Micro-USB. Комплект: Зарядний пристрій - 1шт MicroUSB кабель - 1шт..

170грн

  відгуки

Автомобільний зарядний пристрій Inkax + Type C кабель

Автомобільний зарядний пристрій CD-22 Type C, стандарту Quick Charge 2.0 від компанії Inkax забезпечить максимальний рівень заряду за найкоротший час. Значення струму 2A при 5В, 1.5A при 9В, 1A при 12В. Пристрій має функцією швидкої зарядки з телефонами і камерами, що підтримують дану функцію. Корпус пристрою виконаний з міцних матеріалів і має досить компактні розміри. У комплект до зарядного пристрою входить кабель Type C. Комплект: Зарядний пристрій - 1шт MicroUSB кабель - 1шт..

175грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 3, 3 +

Завдяки зарядного пристрою на дві батареї ви легко зарядити відразу два акумулятора. Причому час, витрачений на підзарядку декількох батарей, буде таким же як і на одну. Не обов'язково шукати розетку Зарядний пристрій дозволяє вам робити підзарядку не тільки від мережевого зарядного (розетки), але і від автомобільного зарядного, а також будь-якого USB виходу в вашому комп'ютері. Погодьтеся, що це дуже зручно і практично. Сумісність: GoPro Hero 3 \ 3+ Black Silver Комплектація: Зарядний пр..

235грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 3, 3 + з дисплеєм

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 3, 3 + з дисплеєм Переваги: Індикація зарядки на дисплеї пристрою.Роз'єм для підключення micro usb. Вбудований кабель micro usb.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 800mA 2.5W на кожен порт Сумісність: акумулятори AHDBT-301,201 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

350грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 4

Завдяки зарядному пристрою для GoPro 4 на дві батареї ви легко зарядите відразу два акумулятора. Причому час, витрачений на підзарядку декількох батарей, буде таким же як і на одну. Не обов'язково шукати розетку! Зарядний пристрій дозволяє вам робити підзарядку не тільки від мережевого зарядного (розетки), але і від автомобільного зарядного, а також будь-якого USB виходу в вашому комп'ютері. Погодьтеся, що це дуже зручно і практично. Сумісність: GoPro 4 Silver, Black Комплектація: За..

235грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 4 з дисплеєм

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 4 з дисплеєм Переваги: Індикація зарядки на дисплеї пристрою.Роз'єм для підключення micro usb.Вбудований кабель в корпус зарядного пристрою.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 800mA 2.5W на кожен порт Сумісність: акумулятори AHDBT-401 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

350грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 5, 6, 7, 8

Зарядний пристрій подвійний для GoPro Hero 5, 6, 7, 8 поколінь Має можливість підключення як кабелем micro usb, так і usb type-C.Час зарядки до 100% - залежить від джерела БЖ (рекомендовано 2А)Дуже компактна і легка .Заряжає оригінальні акумулятори і не оригінальні. Можна заряджати 1 акумулятор або відразу 2. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 600mA на кожен порт Сумісність: акумулятори GoPro 5 Black \ 6 Black \ 7 Black, Silver \ 8 Black \ Hero 2018 Комплектація: зарядний прис..

250грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 5, 6, 7, 8 з дисплеєм

Зарядний пристрій подвійний для GoPro Hero 5, 6, 7, 8 з дисплеєм Індикація зарядки на дисплеї пристрою.Роз'єм для підключення micro usb . Має вбудований кабель у корпус зарядного пристрою.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 800mA 2.5W на кожен порт Сумісність: акумулятори GoPro 5 Black \ 6 Black \ 7 Black, Silver \ 8 Black \ Hero 2018 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb    ..

350грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro Hero 10, 9 Black

Зарядний пристрій подвійний для GoPro Hero 10, 9 Black Завдяки зарядного пристрою на дві батареї ви легко зарядити відразу два акумулятора. Причому час, витрачений на підзарядку декількох батарей, буде таким же як і на одну. Зарядний пристрій дозволяє вам робити підзарядку не тільки від мережевого зарядного (розетки), але і від автомобільного зарядного, а також будь-якого USB виходу в вашому комп'ютері.  Сумісність: GoPro Hero 10, 9 Black Комплектація: Зарядний пристрій на 2 батаре..

275грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для SJCAM 4000, 5000, Eken, GitUp, ThiEye, Andoer 4K, Yi Discovery

Зарядний пристрій подвійний для SJCAM 4000, 5000, Eken, GitUp, ThiEye, Andoer 4K, Yi Discovery Має можливість підключення кабелем mini usb.Час зарядки до 100% - залежить від джерела живлення.Дуже компактна і легка .Заряджає оригінальні акумулятори і не оригінальні. Можна заряджати тільки 1 акумулятор або відразу 2. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 600mA на кожен порт Сумісність: акумулятори SJCAM 4000 \ 5000 \ 7000 \ Eken \ GitUp \ ThiEye \ Andoer 4K \ Yi Discovery і інші анал..

220грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery з дисплеєм

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery з дисплеєм Індикація зарядки на дисплеї пристрою.Роз'єм для підключення micro usb.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Сумісність: Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

330грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi 4k, 4k+, Lite

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi 4k, 4k+, Lite Має можливість підключення кабелем micro usb.Час зарядки до 100% - залежить від джерела живлення(рекомендовано 2А).Дуже компактна і легка .Заряжає оригінальні акумулятори і не оригінальні. Можна заряджати тільки 1 акумулятор або відразу 2. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.2V / 800mA на кожен порт Сумісність: акумулятори AZ 16-1 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

200грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi Discovery

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi Discovery Має можливість підключення кабелем mini usb.Час зарядки до 100% - залежить від джерела живлення.Дуже компактна і легка .Заряжає оригінальні акумулятори і не оригінальні. Можна заряджати тільки 1 акумулятор або відразу 2. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 600mA на кожен порт Сумісність: акумулятори SJCAM 4000 \ 5000 \ 7000 \ Eken \ GitUp \ ThiEye \ Andoer 4K \ Yi Discovery і інші аналоги Комплектація: зарядний пристрійкабель ..

200грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi Sport

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi Sport Має можливість підключення кабелем micro usb.Час зарядки до 100% - залежить від джерела живлення(рекомендовано від 1.5А).Дуже компактна і легка .Заряжає оригінальні акумулятори і не оригінальні. Можна заряджати тільки 1 акумулятор або відразу 2. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.2V / 800mA на кожен порт Сумісність: Xiaomi Yi Sport, Travel, Basic Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

185грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 5, 6, 7, 8

Індикація зарядки.Роз'єм для підключення micro usb і usb type-C.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.4V / 600mA на кожен порт Сумісність: акумулятори GoPro 5 Black \ 6 Black \ 7 Black, Silver \ 8 Black \ Hero 2018 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

255грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 5, 6, 7, 8 "RuigPro" (3 Slot Box)

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 5, 6, 7, 8 "RuigPro"  З особливостей варто відзначити зручний формфактор для зберігання і перевезення акуумуляторов, таке рішення замінює і кейс і зарядний одночасно. Економить місце при перевезенні. Є індикація зарядки.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Порт для підключення зарядного пристрою Type-c. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.4V / 800mA на кожен порт Сумісність: GoPro 5 \ 6 \ 7 \ 8 \ Hero 2018 Комплектація: зарядний при..

630грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 9, 10 Black "RuigPro" (3 Slot Box)

З особливостей варто відзначити зручний формфактор для зберігання і перевезення акуумуляторов, таке рішення замінює і кейс і зарядний пристрій одночасно. Економить місце при перевезенні. Є індикація зарядки.Автоматичне відключення зарядки по закінченню. Порт для підключення зарядного пристрою Type-c. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.4V / 700mA на кожен порт Сумісність: GoPro Hero 9, 10 Black Комплектація: зарядний пристрійкабель Type-c..

650грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 9, 10 Black "Telesin"

Зарядний пристрій Telesin GP-BCG-902 для екшн-камери GoPro Hero 9, 10 Black. З особливостей варто відмітити чудову якість та компактність пристрою.  Є індикація зарядки двома кольорами . Можна заряджати одну,дві або три батареї одночасно. Сумісне з усіма виробниками батарей, як оригінальними так і аналогами.Автоматичне відключення зарядки по закінченню. Порт для підключення зарядного пристрою Type-c   Характеристики Вхід: 5V, 2A, USB type C Вихід: 4.4V, 0.8..

399грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite

Індикація зарядки. Роз'єм для підключення micro usb. Автоматичне відключення зарядки по закінченню. Є індикатор заряду для кожної батареї. Може підключатися до повербанку, комп'ютера, автомобільної usb-розетки, зарядного від мобільного телефону і т.д. Характеристики: Input 5V / 2.1A, Output 3 * 700mA, кожен порт Сумісність: акумулятори AZ16-1 \ AZ16-2 Комплектація: зарядний пристрій кабель micro usb ..

150грн

  відгуки

-7%
Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для GoPro Hero 10, 9 Black

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для GoPro Hero 10, 9 Black. Даний набір дозволить істотно збільшити час автономності для запису відео. Завдяки зарядного пристрою на дві батареї для екшн-камер GoPro Hero 10, 9 Black Ви легко зарядити відразу два акумулятора від своєї екшн-камери. Причому час, витрачений на підзарядку двох батарей, буде таким же як і на одну. Зарядний пристрій на дві батареї для екшн-камер GoPro Hero 10, 9 Black дозволяє вам робити підзарядку не тільки від мережевого ..

  1 500грн  1 400грн

  відгуки

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite. Даний набір дозволить істотно збільшити час автономності для запису відео. Завдяки зарядному пристрою на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi 4K Action Camera від компанії ви легко зарядити відразу два акумулятора від своєї екшн-камери. Причому час, витрачений на підзарядка двох батарей, буде таким же як і на іншу. Зарядний пристрій на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi 4K Action Camera дозволяє вам робити підзарядк..

500грн

  відгуки

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для Xiaomi Yi Sport (AZ-13-1)

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для Xiaomi Yi Sport (AZ-13-1) Даний набір дозволить істотно збільшити час автономності для запису відео. Завдяки зарядного пристрою на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi 4K Action Camera від ви легко зарядити відразу два акумулятора від своєї екшн-камери. Причому час, витрачений на підзарядка двох батарей, буде таким же як і на іншу. Зарядний пристрій на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi Action Camera дозволяє вам робити підзарядки Не тільки від..

379грн

  відгуки

Показано з 1 по 22 із 22 (всього сторінок: 1)