Вітрозахисні чохли для поліпшення якості записуваного звуку

Чохол вітрозахист GoPro Hero 5, 6, 7, 8, 2018

Дозволить позбавитися від паразитних шумів при зйомці відео для вашого блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол виконаний спеціально для GoPro Hero 5, 6, 7 виконані прорізи відповідно до оригінальних органів управління. Сумісність: GoPro Hero 5 \ 6 \ 7 \ 8 \ 2018 (Black Silver White)..

165грн

  відгуки

-17%
Чохол вітрозахист GoPro Hero 8 Black

Чохол вітрозахисний GoPro Hero 8 Black. Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашого блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол виконаний спеціально для GoPro Hero 8 Black, виконані прорізи відповідно до оригінальних органів управління. Сумісність: GoPro Hero 8 Black..

  180грн  150грн

  відгуки

Чохол вітрозахист GoPro Hero 9, 10 Black

Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашого блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол виконаний спеціально для GoPro Hero 9, 10 Black, виконані прорізи відповідно до оригінальних органів управління. Матеріал - спеціальна губка, щільна та еластична. Зберігає форму навіть після довгого стискання. Сумісність: GoPro Hero 9, 10 Black..

169грн

  відгуки

Чохол вітрозахист GoPro Hero, Xiaomi YI, Sjcam и др.

Чохол вітрозахисний GoPro Hero, Xiaomi YI, Sjcam і ін. Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашеuо блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол універсальний і підійде під будь-яку камеру за типажем Gopro Session (SJCAM M10, Polaroid cube і ін.) Комплект: чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 ..

120грн

  відгуки

Чохол вітрозахист GoPro Session 4, 5, SJCAM M10, Polaroid cube та ін.

Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашеuо блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол універсальний і підійде під будь-яку камеру за типажем Gopro Session (SJCAM M10 \ Polaroid cube і ін.) Сумісність: Gopro Session 4 \ 5 \ SJCAM M10 \ Polaroid cube і ін. Комплект: чохол - 1шт..

120грн

  відгуки

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)