Зарядні пристрої для екшн камер Xiaomi Yi, 4K, Lite, Discovery, Mijia

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery з дисплеєм

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery з дисплеєм Індикація зарядки на дисплеї пристрою.Роз'єм для підключення micro usb.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Сумісність: Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

330грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi 4k, 4k+, Lite

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi 4k, 4k+, Lite Має можливість підключення кабелем micro usb.Час зарядки до 100% - залежить від джерела живлення(рекомендовано 2А).Дуже компактна і легка .Заряжає оригінальні акумулятори і не оригінальні. Можна заряджати тільки 1 акумулятор або відразу 2. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.2V / 800mA на кожен порт Сумісність: акумулятори AZ 16-1 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

200грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi Discovery

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi Discovery Має можливість підключення кабелем mini usb.Час зарядки до 100% - залежить від джерела живлення.Дуже компактна і легка .Заряжає оригінальні акумулятори і не оригінальні. Можна заряджати тільки 1 акумулятор або відразу 2. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 600mA на кожен порт Сумісність: акумулятори SJCAM 4000 \ 5000 \ 7000 \ Eken \ GitUp \ ThiEye \ Andoer 4K \ Yi Discovery і інші аналоги Комплектація: зарядний пристрійкабель ..

200грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi Sport

Зарядний пристрій подвійний для Xiaomi Yi Sport Має можливість підключення кабелем micro usb.Час зарядки до 100% - залежить від джерела живлення(рекомендовано від 1.5А).Дуже компактна і легка .Заряжає оригінальні акумулятори і не оригінальні. Можна заряджати тільки 1 акумулятор або відразу 2. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.2V / 800mA на кожен порт Сумісність: Xiaomi Yi Sport, Travel, Basic Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

185грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite

Індикація зарядки. Роз'єм для підключення micro usb. Автоматичне відключення зарядки по закінченню. Є індикатор заряду для кожної батареї. Може підключатися до повербанку, комп'ютера, автомобільної usb-розетки, зарядного від мобільного телефону і т.д. Характеристики: Input 5V / 2.1A, Output 3 * 700mA, кожен порт Сумісність: акумулятори AZ16-1 \ AZ16-2 Комплектація: зарядний пристрій кабель micro usb ..

150грн

  відгуки

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite. Даний набір дозволить істотно збільшити час автономності для запису відео. Завдяки зарядному пристрою на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi 4K Action Camera від компанії ви легко зарядити відразу два акумулятора від своєї екшн-камери. Причому час, витрачений на підзарядка двох батарей, буде таким же як і на іншу. Зарядний пристрій на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi 4K Action Camera дозволяє вам робити підзарядк..

500грн

  відгуки

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для Xiaomi Yi Sport (AZ-13-1)

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для Xiaomi Yi Sport (AZ-13-1) Даний набір дозволить істотно збільшити час автономності для запису відео. Завдяки зарядного пристрою на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi 4K Action Camera від ви легко зарядити відразу два акумулятора від своєї екшн-камери. Причому час, витрачений на підзарядка двох батарей, буде таким же як і на іншу. Зарядний пристрій на дві батареї для екшн-камер Xiaomi Yi Action Camera дозволяє вам робити підзарядки Не тільки від..

379грн

  відгуки

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)