Полусферичні куполи Dome Port для зйомки "половинних" фотографій та відео

Купол підводний Dome Port з курком для GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 "Telesin"

Купол для підводної зйомки Telesin GP-DMP-T05 для екшн камери GoPro Hero 5, 6, 7. Найдосконаліший купол, з відмінною оптикою без спотворень та перевідображення світла, за рахунок світлопоглинаючої поверхні стінки. Зміщення ватерлінії вперед дозволяє вести зйомку вище та нижче рівня води. Половинні фото 50/50 стають дуже популярними в сьогодення, а в комплекті з тригером упустити відмінний кадр буде складно, т.к. зйомка відбувається миттєво і Вам не потрібно шукати затворну ..

1 199грн

  відгуки

Купол підводний Dome Port з курком для GoPro Hero 8 Black "TELESIN"

Купол для підводної зйомки Telesin GP-DMP-T09 для екшн камери GoPro Hero 8 Black. Найдосконаліший купол, з відмінною оптикою без спотворень та перевідображення світла, за рахунок світлопоглинаючої поверхні стінки. Зміщення ватерлінії вперед дозволяє вести зйомку вище та нижче рівня води. Половинні фото 50/50 стають дуже популярними в даний час. зйомка відбувається миттєво і Вам не потрібно шукати затворну клавішу під водою. Поплавець має знімну кришку на сальниках, усередині його можна зберіга..

1 300грн

  відгуки

Купол підводний Dome Port з курком для GoPro Hero 9, 10 Black  "TELESIN"

Купол для підводної зйомки Telesin GP-DMP-T09 для екшн камери GoPro Hero 9, 10 Black. Найдосконаліший купол, з відмінною оптикою без спотворень та перевідображення світла, за рахунок світлопоглинаючої поверхні стінки. Зміщення ватерлінії вперед дозволяє вести зйомку вище та нижче рівня води. Половинні фото 50/50 стають дуже популярними в сьогодення, а в комплекті з тригером упустити відмінний кадр буде складно, т.к. зйомка відбувається миттєво і Вам не потрібно шукати затворну клавішу під водо..

1 475грн

  відгуки

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)