Захист корпусу та дисплею

Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Diving Housing"

Водонепроникний бокс Diving розроблений для камери GoPro HERO і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Diving до 60м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі закріплена гвинтами (занурення до 60м)Защолка з страховкою від відкривання.  Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 Комплект: Водонепроникна кришка до 60 метрів - 1штЗащолка - 1штКріпильний гвинт - 1штДаний бокс по якості є повним аналогом оригінального . Лі..

499грн

  відгуки

-10%
Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Standart Housing"

Водонепроникний бокс спеціально розроблений для камери GoPro HERO5, 6, 7. Глибина занурення з даними боксом до 40м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Відмінною особливістю даної моделі є те, що не потрібно знімати лінзу для установки камери в бокс. Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7,2018 Black Комплект: Водонепроникний бокс - 1штЗасувка - 1штКріпильний гвинт - 1шт..

  400грн  360грн

  відгуки

-17%
Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Super Suit" з сенсорною кришкою

Водонепроникний бокс Super Suit розроблений для камери GoPro HERO і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Super Suit до 60м. Бокс Super Suit захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі Diving (занурення до 60м)Засувка з страховкою від відкриванняДодаткова задня сенсорна кришка в комплекті Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 Кришка сенсорна для управління в боксі - 1штВодонепроникна кришка до 60 метрів - 1штЗасувка-кріплен..

  600грн  499грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Super Suit" з сенсорною кришкою Blackout Housing

Водонепроникний бокс Super Suit розроблений для камери GoPro HERO і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Super Suit до 60м. Бокс Super Suit захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі Diving (занурення до 60м)Защолка з страховкою від відкриванняДодаткова задня сенсорна кришка в комплекті Сумісність: GoPro 5, 6, 7 Black, Hero 2018 Комплект: Кришка сенсорна для управління в боксі - 1штВодонепроникна кришка до 60 метрів - 1штЗасувк..

625грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 7 Silver, White "Super Suit"

Виготовлений спеціально під Hero 7 Silver, White. Бокси від Hero 5, 6, 7 Black на дані камери не підходять! Водонепроникний бокс Super Suit розроблений для камери GoPro Hero 7 Silver, White і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Super Suit до 60м. Бокс Super Suit захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі Diving (занурення до 60м)Защіпка з страховкою від відкриванняСумісність: GoPro Hero 7 Silver, White Комплект: Водонепроникна..

550грн

  відгуки

Аквабокс для SjCam sj4000,7000,8000,9000, M6,Eken, Atrix, Bravis, AIRON, ACME и пр.

Защолка аквабоксу із захистом проти відкривання. Зручні широкі, металеві кнопки з м'яким натисканням. Призначений для підводної зйомки на глибині до 30 м. Також можливо використовувати для захисту камери від ударів і забруднення. Сумісність: EKEN H9 , EKEN H9R, SJCAM SJ4000, SJ4000+,m6, sj7000, sj8000, sj9000, ATRIX ProAction H9 ULTRA HD, ATRIX ProAction A7 Full HD, ATRIX ProAction W9, ATRIX ProAction A9, AIRON ProCam 4K, Bravis A3 , A1, SIGMA mobile X-sport C10 Aqua, ACME VR05 ,&nbs..

350грн

  відгуки

Аквабокс для Xiaomi Yi Sport, Travel оригінал

Підводний бокс для камери Xiaomi Yi - це міцний і ударостійкий пристрій з рівнем захисту Р68, яке захистить вашу камеру від бруду, піску, пилу та механічних пошкоджень. Це дуже корисний аксесуар для мандрівників і любителів активного відпочинку. Якщо ви досвідчений дайвер або просто любите плавати під водою - ви легко зможете зробити якісні знімки або зняти відмінне відео з життя підводного світу. Корпус виконаний з високоміцного PC пластику (полікарбонат). Завдяки використанню спеціальних розро..

450грн

  відгуки

-17%
Брелок GoPro "Be a HERO" з карабином

Брелок "GoPro Be a HERO" з карабіном. Незамінний атрибут будь-якого GoPro-шника в повсякденному житті. Матеріал виготовлення силікон і алюміній...

  120грн  100грн

  відгуки

Захисний бокс Skeleton для GoPro Hero 3, 3+, 4

Захисний бокс Skeleton для GoPro Hero 3, 3+, 4 Ультра-прозорий об'єктив дозволяє відобразити кращі кадри без втрати якості. Даний бокс негерметичний, використовується для захисту камери від ударів, подряпин і забруднень. Бічний отвір для підключення зовнішнього джерела живлення або мікрофона. Завдяки отвору в корпусі, краще записує звук. Сумісність: GoPro Hero 3 \ 3 + \ 4 Black Silver Комплект: Бокс - 1шт. Гвинт - 1шт. Засувка - 1шт...

300грн

  відгуки

Захисний бокс Skeleton для GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Black, Silver, White

Ультра-прозорий об'єктив дозволяє відобразити кращі кадри без втрати якості. Негерметичний, використовується для захисту камери від ударів, подряпин і забруднень. Бічний отвір для підключення зовнішнього джерела живлення або мікрофона. Завдяки отвору в корпусі, краще записує звук. Сумісність: GoPro Hero 5 6 7 2018 Black, Silver, White Комплектація: Бокс - 1шт. Гвинт - 1шт. Засувка - 1шт. Відкрита кришка - 1шт..

550грн

  відгуки

Захисний бокс Skeleton для GoPro Hero 9, 10 Black

Ультра-прозорий об'єктив дозволяє відобразити кращі кадри без втрати якості. Бокс НЕ герметичний, використовується для захисту камери від ударів, подряпин і забруднень. Але одночасно має бічний отвір для підключення зовнішнього джерела живлення або мікрофона. Завдяки отвору в корпусі, краще записує звук. Сумісність: GoPro Hero 9, 10 Black Комплектація: Бокс - 1шт. Гвинт - 1шт. Засувка - 1шт. Відкрита кришка - 1шт..

550грн

  відгуки

Змінні бічні дверцята відсіку зарядки "Replacement I / O Door" для GoPro Hero 7 White

Змінна кришка GoPro Replacement I / O Door йде в комплекті з кожною камерою GoPro Hero 7 White. Але, якщо Ви її втратили або пошкодили, не варто засмучуватися - вона змінна і продається окремо, з нею камера буде як і раніше - залишається стійкою до подряпин і ударів, з нею можна занурюватися в воду до 10 метрів. Змінна кришка Replacement I / O Door - захищає порти. Запобігає потраплянню води та сторонніх часток в USB і Micro-HDMI порти. Характеристики: матеріал: пластик + алюміній Сумісніс..

550грн

  відгуки

Кейс для камери "Wallytech" GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 (під монопод)

Мініатюрна сумка-чохол Wallytech на блискавці для екшн-камер серії GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Забезпечена сітчатою кишенькою для карти пам'яті, батареї, кріплення або іншого дрібного аксесуара. Дозволить захистити Вашу камеру без зйому від аксесуара (монопода, ручки) Приємна на дотик, виготовлена ​​з етиленвінілацетату. Зовнішній розмір: 88 х 75 х 45 мм Комплект: Чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam..

135грн

  відгуки

Кейс для камери "Wallytech" в аквабоксі

Мініатюрна сумка-чохол на блискавці для екшнкамер GoPro Hero і інших з аналогічним типорозміром. Камера поміщається в аквабокс з основою і фіксатором. Приємна на дотик, виготовлена ​​з етиленвінілацетату. Характеристики: Ширина 11см Висота 6 см Товщина 13см Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO..

150грн

  відгуки

Кейс для камери "Wallytech" стандартний

Мініатюрна сумка-чохол Wallytech на блискавці для екшн-камер GoPro та ін. Забезпечена сітковим кишенькою для карти пам'яті, батареї, кріплення і / або іншого дрібного аксесуара Приємна на дотик, виготовлена ​​з етиленвінілацетату Зовнішній розмір: 8.5 х 7 х 4 см Комплект: Чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro ..

120грн

  відгуки

-9%
Кейс для камеры "Wallytech" збільшений

Мініатюрна сумка-чохол Wallytech на блискавці для екшн-камер GoPro та ін. Забезпечена сітчатою кишенькою для карти пам'яті, батареї, кріплення або іншого дрібного аксесуара Приємна на дотик, виготовлена ​​з етиленвінілацетату. Зовнішній розмір: 10 х 10 х 4 см Комплект: Чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HER..

  110грн  100грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив GoPro Hero 3 +, 4

Ковпачки захисні на об'єктив камери і аквабокс. Призначені для захисту об'єктива камери і скла аквабокс при транспортуванні. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: GoPro Hero 3 + 4 (Standart Housing Box) Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

50грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив Sjcam Sj4000 Sj4000 + Sj4000Wifi

Ковпачки захисні на об'єктив камери і аквабокс. Призначені для захисту об'єктива камери і скла аквабоксу при транспортуванні. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: Sjcam Sj4000 Sj4000 + Sj4000Wifi Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

70грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив Sjcam Sj5000 SJ5000WiFi

Комплект захисних кришок для екшн-камер SJCAM дозволить вам уберегти лінзу камери від пошкоджень і подряпин при транспортуванні і зберіганні. Оригінальна SJCAM кришка об'єктива на бокс має прямокутну форму, захист для лінзи «голої» камери виконується у вигляді круглого ковпачка, що збігається по діаметру з діаметром об'єктива. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: Sjcam Sj5000 SJ5000WiFi Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

70грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery

Ковпачки захисні на об'єктив Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery Ковпачки захисні на об'єктив камери і аквабокс. Призначені для захисту об'єктива камери і скла аквабокс при транспортуванні. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery (оригінальний аквабокс) Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

65грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив Xiaomi Yi Sport

Ковпачки захисні на об'єктив Xiaomi Yi Sport Призначені для захисту об'єктива камери і скла аквабокс при транспортуванні. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: Xiaomi Yi Sport (оригінальний аквабокс) Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

65грн

  відгуки

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Black

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Black Ковпачок захисний на об'єктив камери. Призначений для захисту об'єктива камери. Одягається безпосередньо на камеру, без аквабокс. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Black Комплектація: Ковпачок захисний - 1шт..

50грн

  відгуки

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Hero 8 Black

Ковпачок захисний на об'єктив камери. Призначений для захисту об'єктива камери. Одягається безпосередньо на камеру, без аквабоксу. Характеристики: Матеріал - резинопластик Сумісність: GoPro Hero 8 Black Комплектація: Ковпачок захисний - 1шт..

65грн

  відгуки

-19%
Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Hero 9\10Black

Ковпачок захисний на об'єктив камери. Призначений для захисту об'єктива камери. Одягається безпосередньо на камеру, без аквабоксу. Характеристики: Матеріал - резинопластик Сумісність: GoPro Hero 9\10 Black Комплектація: Ковпачок захисний - 1шт..

  80грн  65грн

  відгуки

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Session 4, 5

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Session 4, 5 Ковпачок захисний на об'єктив камери. Призначений для захисту об'єктива камери. Одягається безпосередньо на камеру, без аквабоксу. Залежно від партії поставки може бути без логотипу. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: GoPro Session 4, 5 Комплектація: Ковпачок захисний - 1шт..

45грн

  відгуки

Плівка для лінзи GoPro Session 4, 5

Захисна плівка для екшн камери GoPro Session Запобіжить пошкодженню лінзи Вашого улюбленого гаджета (подряпини, потертості і т.д.).Запобігає збирання відбитків пальців і бруду.При поклейці не заважає використанню в аквабоксі. Має товщину всього 0.2 мм Сумісність: GoPro Hero Session 4, 5 Комплект: - захисна плівка - 1шт..

85грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для GoPro 3 3+ 4

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для GoPro 3 3+ 4 Круговий поляризаційний фільтр (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайвий поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при цьому ..

300грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Mijia 4K

Круговий поляризаційний фільтр для Xiaomi Mijia 4K (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайвий поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при цьому контролюється обертанням його пе..

280грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Yi 4K, 4k +

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Yi 4K, 4k + Круговий поляризаційний фільтр (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайвий поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при ..

400грн

  відгуки

-10%
Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Yi Sport

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Yi Sport Круговий поляризаційний фільтр (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайве поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при цьом..

  300грн  270грн

  відгуки

Показано з 1 по 30 із 78 (всього сторінок: 3)