Скло для захисту від ударів і подряпин дисплея і об'єктивів Ваших камер.

Змінна захисна лінза GoPro Hero 5, 6, 7, Hero 2018

Змінна захисна лінза GoPro Hero 5 \ 6 \ 7 \ Hero 2018 (аналог AACOV-001) Ремкомплект для заміни скла лінзи в GoPro Hero 5 \ 6 \ 7 \ Hero 2018 Виконана зі скла Corning Gorilla Glass, забезпечить якісну зйомку без спотворень. Даний аксесуар є повною копією оригінального товару (AACOV-001) Має ті ж характеристики і якість. Комплект: Змінна скло - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Сумісність з серіями: GoPro HERO5 GoPro HERO6 GoPro HERO7 (Black) Hero 2018 Сумісність з моделями: GoPro HERO5 ..

550грн

  відгуки

Плівка для лінзи GoPro Session 4, 5

Захисна плівка для екшн камери GoPro Session Запобіжить пошкодженню лінзи Вашого улюбленого гаджета (подряпини, потертості і т.д.).Запобігає збирання відбитків пальців і бруду.При поклейці не заважає використанню в аквабоксі. Має товщину всього 0.2 мм Сумісність: GoPro Hero Session 4, 5 Комплект: - захисна плівка - 1шт..

85грн

  відгуки

-47%
Скло для дисплеїв + скло на об'єктив DJI OSMO Action

Комплект захисного скла для дисплеїв і об'єктива DJI OSMO Action camera. Захищають від подряпин і пошкоджень. Зберігають бездоганний вигляд вашого дисплея. Не дають спотворень в кадрі при поклейці на об'єктив. Мають олеофобне покриття яке запобігає збір відбитків пальців на дисплеї. Комплект: Захисне скло - 3шт серветки для протирання - 1к-т Сумісність: DJI OSMO Action camera..

  150грн  80грн

  відгуки

Скло для дисплеїв + скло на об'єктив GoPro Hero 9, 10 Black (3шт)

Скло для дисплеїв + скло на об'єктив GoPro Hero 9, 10 Black (3шт) Твердість 9H, в три рази міцніше стандартного захисного скла. Округлені краї 2.5D. Не заважає закриванню в аквабоксі. Скло має олеофобне покриття яке перешкоджає збиранню відбитків пальців і бруду.Не розлітається на осколки при ударі. Комплект:Скло на основний екранСкло на передній екранСкло на об'єктивСтікери для поклейкиСерветки для протирання..

200грн

  відгуки

Скло для дисплею + плівка на обєктив GoPro 5, 6, 7, 2018

Захисне загартоване скло для дисплея GoPro 5, 6, 7, 2018. Запобіжить пошкодженню дисплею Вашого улюбленого гаджета, при ударі або падінні руйнується скло, а не дисплей.Має олеофобне покриття яке запобігає збиранню відбитків пальців і бруду на дисплеї.При поклейці не заважає використанню в аквабоксі. Сумісність: GoPro Hero 5 \ 6 \ 7 \ Hero 2018 Black Комплект: - захисне скло - 1шт - плівка на об'єктив - 1шт - серветки для очищення дисплея - 1к-т..

100грн

  відгуки

-17%
Скло для дисплею + скло на об'єктив GoPro 5, 6, 7, 2018

Скло для дисплея + скло на об'єктив GoPro 5, 6, 7, 2018 Запобіжить пошкодженню дисплею Вашого улюбленого гаджета, при ударі або падінні руйнується скло, а не дисплей.Має олеофобне покриття яке запобігає збиранню відбитків пальців і бруду на дисплеї.При поклейці не заважає використанню в аквабоксі. Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7, 8, Hero 2018 Комплект: - захисне скло - 1шт - скло на об'єктив - 1шт - серветки для очищення дисплея - 1к-т..

  150грн  125грн

  відгуки

Скло для дисплея + скло на об'єктив GoPro Hero 8 Black (3шт)

Комплект захисного скла для GoPro Hero 8 Black, включає в себе скло на дисплей, скло на об'єктив і плівку на маленький дисплей, а також стікери і серветки для зручності поклейки. Скло відмінно захистить дисплеї Вашого гаджета від подряпин, розтріскувань. Також дане скло має олеофобне покриття яке запобігає збиранню відбитків пальців. Товщина скла 0,5 мм, не заважає закриванню в аквабоксі. Сумісність: GoPro Hero 8 Black Комплект: Скло для дисплея - 1шт Скло для об'єктива - 1шт Плівка для ..

180грн

  відгуки

Скло для дисплея GoPro MAX

Комплект захисту для GoPro MAX включає в себе скло на дисплей, а також стікери і серветки для зручності поклейки. Скло відмінно захистить дисплей Вашого гаджета від подряпин, розтріскувань. Також дані скла мають олеофобним покриття яке запобігає збирання відбитків пальців. Має закруглені краї. Сумісність: GoPro MAX Комплектація: Скло для дисплея - 1шт Серветки для протирання - 1к-т Упаковка - 1шт..

140грн

  відгуки

-42%
Скло для дисплея Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery

Скло для дисплея Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery Запобіжить пошкодження дисплея Вашого улюбленого гаджета, при ударі або падінні руйнується скло, а не дисплей.Має олеофобне покриття яке запобігає збиранню відбитків пальців і бруду на дисплеї.При поклейці не заважає використанню в аквабоксі. Сумісність: Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery Комплект: - захисне скло - 1шт - серветки для очищення дисплея - 1к-т..

  120грн  70грн

  відгуки

-20%
Стікербомб для GoPro Hero 3, 3 +, 4

Стікербомб для GoPro 3, 3 +, 4. Додасть Вашій камері індивідуальний вид і виділить серед інших камер. Забарвлення як на фото. Сумісність: Gopro 3, 3 +, 4..

  100грн  80грн

  відгуки

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)