Зарядні пристрої для екшн камер GoPro Hero

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 3, 3 +

Завдяки зарядного пристрою на дві батареї ви легко зарядити відразу два акумулятора. Причому час, витрачений на підзарядку декількох батарей, буде таким же як і на одну. Не обов'язково шукати розетку Зарядний пристрій дозволяє вам робити підзарядку не тільки від мережевого зарядного (розетки), але і від автомобільного зарядного, а також будь-якого USB виходу в вашому комп'ютері. Погодьтеся, що це дуже зручно і практично. Сумісність: GoPro Hero 3 \ 3+ Black Silver Комплектація: Зарядний пр..

235грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 3, 3 + з дисплеєм

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 3, 3 + з дисплеєм Переваги: Індикація зарядки на дисплеї пристрою.Роз'єм для підключення micro usb. Вбудований кабель micro usb.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 800mA 2.5W на кожен порт Сумісність: акумулятори AHDBT-301,201 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

350грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 4

Завдяки зарядному пристрою для GoPro 4 на дві батареї ви легко зарядите відразу два акумулятора. Причому час, витрачений на підзарядку декількох батарей, буде таким же як і на одну. Не обов'язково шукати розетку! Зарядний пристрій дозволяє вам робити підзарядку не тільки від мережевого зарядного (розетки), але і від автомобільного зарядного, а також будь-якого USB виходу в вашому комп'ютері. Погодьтеся, що це дуже зручно і практично. Сумісність: GoPro 4 Silver, Black Комплектація: За..

235грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 4 з дисплеєм

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 4 з дисплеєм Переваги: Індикація зарядки на дисплеї пристрою.Роз'єм для підключення micro usb.Вбудований кабель в корпус зарядного пристрою.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 800mA 2.5W на кожен порт Сумісність: акумулятори AHDBT-401 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

350грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 5, 6, 7, 8

Зарядний пристрій подвійний для GoPro Hero 5, 6, 7, 8 поколінь Має можливість підключення як кабелем micro usb, так і usb type-C.Час зарядки до 100% - залежить від джерела БЖ (рекомендовано 2А)Дуже компактна і легка .Заряжає оригінальні акумулятори і не оригінальні. Можна заряджати 1 акумулятор або відразу 2. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 600mA на кожен порт Сумісність: акумулятори GoPro 5 Black \ 6 Black \ 7 Black, Silver \ 8 Black \ Hero 2018 Комплектація: зарядний прис..

250грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro 5, 6, 7, 8 з дисплеєм

Зарядний пристрій подвійний для GoPro Hero 5, 6, 7, 8 з дисплеєм Індикація зарядки на дисплеї пристрою.Роз'єм для підключення micro usb . Має вбудований кабель у корпус зарядного пристрою.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.35V / 800mA 2.5W на кожен порт Сумісність: акумулятори GoPro 5 Black \ 6 Black \ 7 Black, Silver \ 8 Black \ Hero 2018 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb    ..

350грн

  відгуки

Зарядний пристрій подвійний для GoPro Hero 10, 9 Black

Зарядний пристрій подвійний для GoPro Hero 10, 9 Black Завдяки зарядного пристрою на дві батареї ви легко зарядити відразу два акумулятора. Причому час, витрачений на підзарядку декількох батарей, буде таким же як і на одну. Зарядний пристрій дозволяє вам робити підзарядку не тільки від мережевого зарядного (розетки), але і від автомобільного зарядного, а також будь-якого USB виходу в вашому комп'ютері.  Сумісність: GoPro Hero 10, 9 Black Комплектація: Зарядний пристрій на 2 батаре..

275грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 5, 6, 7, 8

Індикація зарядки.Роз'єм для підключення micro usb і usb type-C.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.4V / 600mA на кожен порт Сумісність: акумулятори GoPro 5 Black \ 6 Black \ 7 Black, Silver \ 8 Black \ Hero 2018 Комплектація: зарядний пристрійкабель micro usb..

255грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 5, 6, 7, 8 "RuigPro" (3 Slot Box)

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 5, 6, 7, 8 "RuigPro"  З особливостей варто відзначити зручний формфактор для зберігання і перевезення акуумуляторов, таке рішення замінює і кейс і зарядний одночасно. Економить місце при перевезенні. Є індикація зарядки.Автоматичне відключення зарядки по завершенню. Порт для підключення зарядного пристрою Type-c. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.4V / 800mA на кожен порт Сумісність: GoPro 5 \ 6 \ 7 \ 8 \ Hero 2018 Комплектація: зарядний при..

630грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 9, 10 Black "RuigPro" (3 Slot Box)

З особливостей варто відзначити зручний формфактор для зберігання і перевезення акуумуляторов, таке рішення замінює і кейс і зарядний пристрій одночасно. Економить місце при перевезенні. Є індикація зарядки.Автоматичне відключення зарядки по закінченню. Порт для підключення зарядного пристрою Type-c. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.4V / 700mA на кожен порт Сумісність: GoPro Hero 9, 10 Black Комплектація: зарядний пристрійкабель Type-c..

650грн

  відгуки

Зарядний пристрій потрійний для GoPro 9, 10 Black "Telesin"

Зарядний пристрій Telesin GP-BCG-902 для екшн-камери GoPro Hero 9, 10 Black. З особливостей варто відмітити чудову якість та компактність пристрою.  Є індикація зарядки двома кольорами . Можна заряджати одну,дві або три батареї одночасно. Сумісне з усіма виробниками батарей, як оригінальними так і аналогами.Автоматичне відключення зарядки по закінченню. Порт для підключення зарядного пристрою Type-c   Характеристики Вхід: 5V, 2A, USB type C Вихід: 4.4V, 0.8..

399грн

  відгуки

-7%
Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для GoPro Hero 10, 9 Black

Набір: зарядний пристрій + 2 акумулятора для GoPro Hero 10, 9 Black. Даний набір дозволить істотно збільшити час автономності для запису відео. Завдяки зарядного пристрою на дві батареї для екшн-камер GoPro Hero 10, 9 Black Ви легко зарядити відразу два акумулятора від своєї екшн-камери. Причому час, витрачений на підзарядку двох батарей, буде таким же як і на одну. Зарядний пристрій на дві батареї для екшн-камер GoPro Hero 10, 9 Black дозволяє вам робити підзарядку не тільки від мережевого ..

  1 500грн  1 400грн

  відгуки

Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)