Комплекти кріплень

Набір Action Bundle: монопод POV POLE 49см + ручка-поплавок POV DIVE BUOY для GoPro

Набір Action Bundle: монопод POV POLE 49см + ручка-поплавок POV DIVE BUOY Чи стане відмінним помічником мандрівникам, обидва аксесуара компактні і дозволяють іспольховать рукоятнкі і на суші і в воді. Монопод POV POLE 49см підійде для GoPro і інших камер, має корпус з анодованого алюмінію, можна використовувати навіть у воді, не боїться води і бруду. Поплавок POV DIVE BUOY не дасть потонути вашої камері в воді, має вбудований відсік в який можна заховати що-небудь, наприклад гроші. Також мо..

400грн

  відгуки

Набір кріплень "Популярний" (кріплення на груди, на голову, на кисть)

В даному наборі ви отримаєте найнеобхідніший і затребуваний комплект кріплень для повсякденної зйомки. Комплект: Кріплення на голову - 1шт Кріплення на кисть з поворотом - 1шт Кріплення на груди старого зразка - 1шт Засувка j hook - 1шт Гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K Xi..

390грн

  відгуки

Набір кріплень для GoPro "Базовий" (кріплення на голову, груди)

Набір кріплень для GoPro "Базовий" (кріплення на голову, груди) В даному наборі ви отримаєте найнеобхідніший і затребуваний комплект кріплень для повсякденної зйомки. А саме кріплення на голову і на груди. Комплект: Кріплення на голову - 1шт Кріплення на груди старого зразка - 1шт Засувка j hook - 1шт  Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro ..

320грн

  відгуки

Набір кріплень для GoPro "Основний" (кріплення на голову, груди, монопод, поплавок)

Набір кріплень "Основний" (кріплення на голову, груди, монопод, поплавок) У комплект включені тільки найнеобхідніші кріплення, що дозволяють зберегти яскраві події вашого життя з основних ракурсів, використовуваних при зйомках екшен-камерами GoPro Hero, Xiaomi, SJCAM, Eken і їх аналогами.Можна сміливо брати у відпустку, подорож або на подарунок! У набір входить: кріплення на голову Head Strap - 1шт кріплення на груди Chest Mount Harness - 1шт монопод POV Pole 94см 1шт ручка-поплавок POV Flo..

750грн

  відгуки

Набір плоских і вигнутих клеючих платформ GoPro Flat + Curved Adhesive Mounts (8штук)

Набір плоских і вигнутих клеючих платформ GoPro Flat + Curved Adhesive Mounts (8штук) Надійно фіксує екшн-камеру в захисному боксі або рамці на плоских і сферичних поверхнях. Інноваційна технологія VHB 3М 4991 забезпечує надійне кріплення екшн-камери. Підходить для будь-яких погодних умов. Створюйте захоплюючі фотографії і відеоролики, закріпивши камеру за допомогою клеючих кріплень, катаючись на гірському велосипеді, мотоциклі або навіть на катері. Перед установкою місце з'єднання очис..

300грн

  відгуки

-50%
Платформа вигнута + платформа плоска з прямим кріпленням до GoPro (2 шт)

Новинка! Комплект з 4х платформ з прямим кріпленням, позбавить Вас від використання засувок Quick Release, поліпшить стабільність зйомки і паразитні вібрації на кріпленні. Інноваційна технологія VHB 3М 4991 забезпечує надійне кріплення екшн-камери. Підходить для будь-яких погодних умов. Створюйте захоплюючі фотографії і відеоролики, закріпивши камеру за допомогою клеяться кріплень, катаючись на гірському велосипеді, мотоциклі або навіть на катері. Перед установкою місце з'єднання очистити і зне..

  150грн  75грн

  відгуки

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)