Іграшки Minecraft

LED - дитячий нічник факел з Minecraft | Майнкрафт

LED дитячий нічник \ світильник Факел з гри майнкрафт (Minecraft) Відмінний та бажаний подарунок для дитиниМожна носити в руці, можна поставити на стіл, є кріплення для стіни. В оригінальній упаковці!..

875грн

  відгуки

LED куб - дитячий нічник АЛМАЗНАЯ РУДА minecraft майнкрафт

Оригінальна лампа Алмазна руда Diamond Ore з Minecraft відео роботи на ютуб:https://www.youtube.com/watch?v=p24XtZTrPjE&feature=youtu.be Популярний у дітей прилад .В оригінальній подарунковій упаковці (Mojang-компанія розробник гри) Включається і змінюється яскравість постукуванням по нічнику. Три рівня яскравості: Низький, середній, високий Матеріал: АБС-пластикLED нічний світильник, нічникРозмір: 7.62 * 7.62 см..

600грн

  відгуки

Led куб - дитячий нічник Ред Стоун (Red Stone) з Minecraft

Оригінальна лампа Ред Стоун (Red Stone) з Minecraft Популярний у дітей прилад.В оригінальній подарунковій упаковці (Mojang-компанія розробник гри) Батарейками не комплектується, купуються окремо. Вмикається і змінюється яскравість постукуванням по нічнику. Три рівня яскравості: Низький, середній, високий Матеріал: АБС-пластикLED нічний світильник, нічникРозмір: 7.62 * 7.62 см..

600грн

  відгуки

Led куб Нічник ЗОЛОТА РУДА з minecraft майнкрафт

Оригінальна лампа Золота руда Gold Ore з Minecraft відео роботи на ютуб:https://www.youtube.com/watch?v=p24XtZTrPjE&feature=youtu.be Популярний у дітей пристрій.В оригінальній подарунковій упаковці (Mojang-компанія розробник гри) Батарейками не комплектується, купуються окремо. Вмикається і змінюється яскравість постукуванням по нічнику.Три рівня яскравості: Низький, середній, високий Матеріал: АБС-пластикLED нічний світильник, нічникРозмір: 7.62 * 7.62 см..

600грн

  відгуки

Led куб Ночник СМАРАГДОВА РУДА из minecraft майнкрафт

Оригінальна лампа Смарагдова руда Emerald Ore з Minecraft відео роботи на ютуб:https://www.youtube.com/watch?v=p24XtZTrPjE&feature=youtu.be Популярний у дітей прилад.В оригінальній подарунковій упаковці (Mojang-компанія розробник гри) Батарейками НЕ комплектується, купуються окремо. Вмикається і змінюється яскравість постукуванням по нічнику.Три рівня яскравості: Низький, середній, високий Матеріал: АБС-пластикLED нічний світильник, нічникРозмір: 7.62 * 7.62 см..

600грн

  відгуки

Алмазна  іграшкова Кирка з Майнкрафт | Minecraft

Алмазна  іграшкова  кирка за мотивами супер популярної гри майнкрафт (minecraft), піна EVA Матеріал іграшки безпечна для ігор піна EVA, міцна і еластична, малюнок надрукований! Послужить довго! Ваша дитина буде задоволений! Розміри в довжинуКірка - 45см..

360грн

  відгуки

Алмазна іграшкова сокира з Майнкрафт | Minecraft

Алмазна іграшкова СОКИРА з майнкрафт | Minecraft Алмазна сокира Minecraft - унікальний інструмент для видобутку ресурсів. В Minecraft беруть сокиру, коли потрібно добувати дерево,а це джерело ресурсів для спорудження будинку, а також крафтінгу багатьох інструментів із гри. Матеріал іграшки безпечна для ігор піна EVA, міцна і еластична, малюнок надрукований! Послужить довго!  Характеристики:Розміри в довжину - 36 смМатеріал безпечна для ігор піна EVA..

360грн

  відгуки

Алмазний іграшковий МЕЧ з Майнкрафт| Minecraft

Алмазний меч за мотивами супер популярної гри майнкрафт (minecraft), піна EVA Матеріал іграшки безпечна для ігор піна EVA, міцна і еластична, малюнок надрукований! Послужить довго! Ваша дитина буде задоволена! Розміри в довжинуМеч - 62см..

350грн

  відгуки

Алмазний іграшковий набір Меч Кирка Сокира Лопата з майнкрафт

Алмазний набір іграшкової зброї алмазний Меч Кирка Сокира  Лопата з майнкрафт Алмазна іграшкова зброя майнкрафт (Minecraft) - найсильніше в грі і найбезпечніша для дитини по світу віртуальної реальності. Матеріал іграшки безпечна для ігор піна EVA, міцна і еластична, малюнок надрукований! Послужить довго!   Розміри в довжину Меч - 62см Кірка - 45 см Лопата - 40 см Сокира - 40см ..

1 400грн

  відгуки

Алмазний МЕЧ та Кирка з Майнкрафт | Minecraft

Алмазний меч і кирка за мотивами супер популярної гри майнкрафт (minecraft), піна EVA Матеріал іграшок безпечна для ігор піна EVA, міцна і еластична, малюнок надрукований! Послужить довго! Ваша дитина буде задоволена! Розміри в довжину Меч - 62смКирка - 45см..

750грн

  відгуки

Дитячий нічник Пляшка з зіллям за мотивами гри Minecraft | майнкрафт

LED дитячий нічник \ світильник - Пляшка із зіллям з Minecraft Відмінний бажаний подарунок для дитини. Яскраві фарби, повна відповдність оригінальному з гри. Без перебільшень це кращий нічник за мотивами minecraft! Реагує на струшування, при цьому в каганці змінюється колір, яким він світиться (різні види зілля). В оригінальній упаковці ThinkGeek!   ..

1 660грн

  відгуки

Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)