Стабілизатори (Steadycam) для екшн камер

Монопод розкладний, 3-х осьовий "GoPro 3-Way Arm Grip Tripod"

Монопод розкладний, 3-х осьовий "GoPro 3-Way Arm Grip Tripod"  Для захоплення ширококутних кадрів ідеально підходить ця відкидна ручка 3-Way grip arm tripod. Це також відмінний варіант для Селфі фото (selfies). Завдяки надійній і зручный рукоятці кріплення зручно фіксується в руці. Даний міні штатив ви легко встановите на будь-яку поверхню. Основні особливості і переваги кріплення 3-в-1 GoPro 3-Way Grip / Arm / Tripod: Продумана модульна конструкція дозволяє фіксувати камеру в безлічі ..

300грн

  відгуки

Ручка - стабілізатор U-образний з кріпленням для спалаху і GoPro або ін. камер

Ручка для зручного переміщення відеокамери під час зйомки з висоти опущеною вниз руки. Якщо камера не важка, можна проводити зйомку з витягнутої руки.Рукоятка-тримач U-Grip добре підходить для зйомки катання на лижах, сноуборді, скейтах, з рухомого автомобіля, мотоцикла і в інших випадках (зйомка дітей, тварин, водної поверхні).Ручка виконана у вигляді дуги (серпа). Для зручності ручка виконана з пружного, приємного на дотик неопрену.У нижній частині утримувача кріпиться відеокамера. Для з'..

400грн

  відгуки

Стабілізатор механічний (стедикам) для екшн камер GoPro Curve (аналог)

Стедікам призначений для усунення ривків, струсів, плавної зйомки на ходу, при бігу, а також створення ефекту польоту.Система ручної стабілізації надійна в застосуванні, наприклад, при швидкому переміщенні оператора вгору-вниз по сходах дозволяє зберігати рівне і гладке зображення в кадрі. Швидкозйомна платформа дозволяє швидко відєднати камеру від стабілізатора при необхідності, а вбудований замок дозволить зафіксувати і використовувати стедікам як просту ручку. Характеристики:- л..

440грн

  відгуки

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)