Найкращі крепления для екшн камер на скло, кузов, дошку

Набір плоских і вигнутих клеючих платформ GoPro Flat + Curved Adhesive Mounts (8штук)

Набір плоских і вигнутих клеючих платформ GoPro Flat + Curved Adhesive Mounts (8штук) Надійно фіксує екшн-камеру в захисному боксі або рамці на плоских і сферичних поверхнях. Інноваційна технологія VHB 3М 4991 забезпечує надійне кріплення екшн-камери. Підходить для будь-яких погодних умов. Створюйте захоплюючі фотографії і відеоролики, закріпивши камеру за допомогою клеючих кріплень, катаючись на гірському велосипеді, мотоциклі або навіть на катері. Перед установкою місце з'єднання очис..

300грн

  відгуки

Присоска RuigPro з гнучким виносом Gooseneck для GoPro та телефону

Присоска RuigPro з гнучким виносом Gooseneck для GoPro та телефону Універсальна присоска ідеально підходить для кріплення на скло, автомобіль, борд і інші предмети. У комплекті є всі необхідні перехідники для кріплення екшн камер (GoPro, Xiaomi Yi, Sony) і телефонів будь-якого виробника. Комплект: Адптер - кріплення на різьблення - 1шт Присоска - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Dis..

225грн

  відгуки

Присоска велика "Big Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін.

Присоска велика "Big Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. Комплектується триподjv, що дозволяє використовувати її також з Gopro, Sjcam, Sony і іншими камерами що мають аналогічне кріплення. Має відмінну якість пластика і силіконового основи. Підходить для використання зовні автомобіля на високих швидкостях. Регульовані компоненти дозволяють здійснювати монтаж під будь-яким кутом. Комплект включає в себе стандартну базу з вакуумною присоскою і кілька перехідників (трипод). Для максимал..

250грн

  відгуки

Присоска мала "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi та ін.

Присоска мала "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. Регульовані компоненти дозволяють здійснювати монтаж під будь-яким кутом.Комплект включає в себе стандартну базу з вакуумною присоскою і адаптером під штативну різьбу 1 \ 4. Для максимальної фіксації, місце кріплення слід знежирити. Діаметр присоски 60 мм.  Комплект: Присоска - трипод 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Di..

125грн

  відгуки

Присоска мала з швидкознімною платформою "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін.

Присоска мала з швидкознімною платформою "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. Регульовані компоненти дозволяють здійснювати монтаж під будь-яким кутом. У комплекті стандартна база з вакуумною присоскою і з бистросьемной платформою стандарту GoPro. Для максимальної фіксації, місце кріплення слід знежирити. Діаметр присоски 70 мм. Комплект: Присоска - трипод 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam ..

110грн

  відгуки

Присоска потрійна "Triangle Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. (Посилена)

Присоска потрійна "Triangle Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. (Посилена) Дуже надійна присоска для закріплення екшн-камери на плоских і трохи зігнутих поверхнях.В комплекті адаптер для GoPro, SJCAM - камер. Можливе використання з камерами Xiaomi YI, Sony-камери при застосуванні нарізного адаптера. Кожна присоска регульована за кутом нахилу з затискачем для надійної фіксації.Дана присоска рекомендується при самих екстремальних навантаженнях або при використанні на великих швидкостях...

500грн

  відгуки

Присоска потрійна "Triangle Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi та ін.(стандартна)

Присоска потрійна "Triangle Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi та ін.(стандартна) Дуже надійна присоска для закріплення екшн-камери на плоских і трохи зігнутих поверхнях.В комплекті адаптер для GoPro, SJCAM - камер, а також перехідник під штативну різьбу на звичайні камери, Xiaomi YI, Sony-камери.Кожна присоска регульована за кутом нахилу з зажимом для надійної фіксації.Дана присоска рекомендується при самих екстремальних навантаженнях або при використанні на великих швидкостях.Діаметр кож..

275грн

  відгуки

Страхувальна петля нейлонова "Camera Tether" для GoPro і ін.

Страхувальне кріплення для камер Camera Tether for GoPro дозволяє підвищити рівень безпеки при використанні GoPro в екстремальних умовах. Приклейте самоклеючу платформу до Вашого спорядження, потім закріпіть Camera Tethers до задньої кришки корпусу камери. Якщо GoPro відірветься від кріплення, вона залишиться приєднаної страхувальним тросом до спорядження. Клей анкера може бути видалений шляхом нагрівання феном. Особливості:Допомагає запобігти втраті вашої камери в екстремальних умовахЛегко п..

35грн

  відгуки

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)