Кріплення для вело, мототехніки, рулів і трубок різних розмірів.

-11%
Велосипедне кріплення (на трубу) "Клешня" Claw Mount

Універсальне кріплення для камер у вигляді клешні. З цим кріпленням ви можете закріпити камеру від 20 до 38 мм.Труба може мати як круглий так і квадратний перетин, або іншу форму. Прекрасно кріпиться на раму велосипеда.Вихід під штативну різьбу 1/4 сумісний практично з будь-якими камерами. Кути повороту можна задати абсолютно будь-які (за допомогою тріщотки). Надійна фіксація забезпечена довгим болтом-шпилькою з ексцентриком. Сумісність: будь-які екшн камери з кріпленням стандарту GoPro при ..

  200грн  179грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотною платформою "POV Bar Mount"

Кріплення на трубу POV Bar Mount дозволяє закріпити ліхтар SP gadgets POV Light або екшн-камеру на кермо, підсідельний штир або будь-який інший стрижень діаметром 23-33мм. Воно виготовлене з легкого алюмінію і полікарбонату, що дозволяє йому бути дуже легким і міцним. Кріплення має поворотну головку на 360 ° (6 ° -1 клацання), тому ви зможете знімати відео з будь-яких ракурсів. Комплектація: кріплення - 1шт гумові прокладки - 1 пара Дане кріплення являтся повним аналогом SP Bar Mou..

320грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотом (під кріплення GoPro)

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотом (під кріплення GoPro) Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал пластик, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру з крепленням GoPro. Також можливе кріплення камер Xiaomi або Sony при наявності різьбового адаптера. Особливістю даного кріплення є поворотна верхня частина, що забезпечить максимально зручне виставлення ракурсу без додаткових елементів і збільшення ваги конструкції. У комплекті саме кріплення. Для закріплен..

250грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотом (під різьбу)

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотом (під різьбу) Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал пластик, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру з різьбовим крепленням. Також можливе кріплення  GoPro Hero при наявності адаптера Tripod mount Особливістю даного кріплення є поворотна верхня частина, що забезпечить максимально зручне виставлення ракурсу без додаткових елементів і збільшення ваги конструкції. У комплекті саме кріплення. Для закріплення до вело крі..

150грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) стандартне

Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал пластик, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру. У комплекті саме кріплення і гвинт. Для закріплення до вело кріплення у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьбу (залежить від моделі камери) Допустимий розмір труби 15мм-45 мм Матеріал: пластик Комплект: Кріплення - 1шт Гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​..

125грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) стандартне (з колінами і винтами)

Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал пластик, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру. У комплекті саме кріплення, коліна і гвинти. Для закріплення до вело кріпленню у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьблення (залежить від моделі камери) Коліна дозволять налаштувати камеру на бажаний ракурс, в більш широкому діапазоні. Допустимий розмір труби 15мм-45 мм Комплект: Кріплення - 1шт Гвинти - 2шт Коліна - 2шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi ..

200грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) шарнірне, 360°

Кріплення на трубу - шарнірне буде актуально для велосипедів і мототехніки з витягнутим до водетелю кермом, там де просте кріплення дивиться і знімає з видом на бік. Це кріплення можна повернути на абсолютно будь-який бажаний кут за рахунок шарніра. Характеристики: Матеріал - пластик Розмір труби від 1.7CM до 2.5CM Комплектація: Кріплення - 1шт Трипод - 1шт Гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Ke..

200грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу), алюмінієве

Велосипедне кріплення для triy камер, матеріал анодований алюміній, універсальне - підійде під будь-яку triy камеру. У комплекті саме кріплення, основа, гвинт і шестигранник для затискання. Для закріплення до вело кріплення у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьбу (залежить від моделі камери) Характеристики: Допустимий розмір труби 30-31.8 мм Комплект: Кріплення - 1шт Шестигранник - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bra..

185грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу), алюмінієве з виносом

Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал анодований алюміній, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру. У комплекті саме кріплення, основа, гвинт і шестигранник для затискання. Для закріплення до вело кріпленню у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьблення (залежить від моделі камери) Допустимий розмір труби 30-31.8 мм Комплект: Кріплення - 1шт Шестигранник - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix T..

200грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (під сідло) алюмінієве

Велосипедне кріплення для екшн камер під сідло, матеріал алюміній, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру. Забезпечить цікавий ракурс, який не нададуть звичайні класичні кріплення. Додасть родзинку Вашому відео. У комплекті саме кріплення і "ключ" шестигранник. Для закріплення до велокріплення у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьблення (залежить від моделі камери) Матеріал: алюміній Комплект: Кріплення - 1шт Шестигранник - 1шт Сумісність з ..

200грн

  відгуки

Велосипедне кріплення GoPro (на трубу) (збільшене)

Фіксуйте екшн-камеру на середніх і великих трубах діаметром 3,5-6,3 см. Камера буде стійко закріплена на решітці радіатора, бампері, велосипеді і дельтаплані, на щоглі яхти і інших предметах - супутниках активного життя. Для закріплення до вело кріпленню у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьблення (залежить від моделі камери) Допустимий розмір труби: 35-63.5 мм Матеріал: пластик Комплект: Кріплення - 1шт Гвинти - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJC..

200грн

  відгуки

Кріплення 3-way Arm на защіпку для GoPro і ін.

Кріплення 3-way Arm на защіпку для GoPro і ін. Універсальне кріплення для зміни орієнтації камери. Монтується безпосередньо між камерою і защіпкою. Встановивши тільки 1 секцію можна добится повороту камери на 45 градусів. Часто використовується при монтажі на шолом, на велокріплення. Комплектація: гвинт - 2штколіна 3 way - 2штСумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісніст..

130грн

  відгуки

Кріплення на велосипедне колесо, вісь для GoPro, Xiaomi Yi і ін.

Кріплення на велосипедне колесо, вісь для GoPro, Xiaomi Yi і ін. Незвичайний ракурс вам забезпечений Завдяки кріпленню на велосипедне колесо для екшн-камер GoPro ви зможете закріпити свою екшн-камеру GoPro на передній або задній осі свого велосипеда. Для цього необхідно, щоб система фіксації коліс на вашому велосипеді була на ексцентриках (найчастіше їм оснащуються передні колеса для швидкого зняття і установки). Максимальна надійність і зручність кріплення Дане кріплення виготовлено повніст..

250грн

  відгуки

-29%
Кріплення на дзеркало мотоцикла алюмінієве

Алюмінієвий кронштейн під дзеркало заднього виду, для мототехніки. Дане кріплення дозволить Вам надійно закріпити камеру на дзеркало заднього виду для зйомок відео. Кріплення одягається на стійку дзеркала, розмір стійки повинен бути діаметром 11 мм. Комплектація: Кронтейн - 1шт Платформа - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3..

  350грн  250грн

  відгуки

Кріплення подовжувач гусениця "Gooseneck Neck"

Кріплення подовжувач гусениця "Gooseneck Neck" Цей гнучкий перехідник забезпечує універсальну регулювання кута камери, що дозволяє легко захопити широкий спектр кутів зйомки. Gooseneck можна об'єднати з будь-яким кріпленням GoPro, яке має швидкознімними кріплення, в тому числі з Suction Cup, Jaws: Flex Clamp, Curved + Flat Adhesive Mounts і т.д. або використовувати його самостійно в якості портативної ручки (монопода). Кілька Gooseneck'ов можуть бути пов'язані один з одним для збільшеної довж..

200грн

  відгуки

Кріплення прищепка з гнучкою шиєю "Щелепи" Jaws Flex Clamp for GoPro

Кріплення-зажим Jaws: Flex Clamp дозволяє прикріпити Вашу екшн камеру до об'єктів від 0,6 см до 5 см в діаметрі. Камеру можна прикріпити безпосередньо до затиску для низкопрофильного монтажу або використовувати додатковий гнучкий перехідник (в комплекті) для максимально зручного ракурсу зйомки. Також можна використовувати гнучкий перехідник Gooseneck (відрізняється від стандартного довжиною ).Jaws: Flex Clamp надійно захоплює неправильні форми і тонкі об'єкти завдяки інноваційному дизайну. Ос..

599грн

  відгуки

Кріплення пульта WiFi Smart Remote for GoPro на трубу, кермо "Smart Mount"

Кріплення пульта WiFi Smart Remote for GoPro на трубу, кермо "Smart Mount" Прикріпіть ваш GoPro® Wi-Fi пульт Smart Remote або будь-який інший сумісний аксесуар до вашого Моноподу SP Gadgets POV Pole або іншому сумісному телескопічному моноподу, керму, трубі, щоб отримати ідеальні і приголомшливі результати. Сумісний з трубками, монопод, рулями розміром 21мм! Характеристики: Матеріал: Пластик + метал Вага: 30грамм Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis ..

290грн

  відгуки

Поворотне вело кріплення під защолку "Kingma"

Властивості Надійне кріплення з поворотним майданчиком для камери. Завдяки цьому можна не хвилюватися з приводу місця встановлення на кермі, адже з будь-якої точки можна налаштувати оптимальний ракурс.Майданчик обертається на 360 °Надійний фіксатор обертання у вигляді лапкиГумова прокладка на внутрішній стороні для кращої фіксації на кермі.Максимальний діаметр керма 28 мм. Комплектація Кріплення Гвинт Защолка ..

275грн

  відгуки

Подовжувач прямий 3см (коліно) для GoPro та ін.

Характеристики: Матеріал - пластик Гайка - сталь Комплект: Коліно 3см - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K Xiaomi Yi Sport Basic Edition Xiaomi Yi Sport Travel Edition GoPro HD HERO / HERO2 GoPro HERO6 GoPro HERO7 Hero 2018 Hero 8 Hero 9 Сумісність з моделями: GoPro HERO3 Black Edition ..

40грн

  відгуки

Страхувальна петля нейлонова "Camera Tether" для GoPro і ін.

Страхувальне кріплення для камер Camera Tether for GoPro дозволяє підвищити рівень безпеки при використанні GoPro в екстремальних умовах. Приклейте самоклеючу платформу до Вашого спорядження, потім закріпіть Camera Tethers до задньої кришки корпусу камери. Якщо GoPro відірветься від кріплення, вона залишиться приєднаної страхувальним тросом до спорядження. Клей анкера може бути видалений шляхом нагрівання феном. Особливості:Допомагає запобігти втраті вашої камери в екстремальних умовахЛегко п..

35грн

  відгуки

Тримач смартфона на монопод "як пульт" №5

Даний аксесуар дозволяє закріпити мобільний телефон на вашому Моноподі, штативі, як пульт або як пристрій для зйомки відео. Затиск регулюється на різну товщину монопода і діагональ телефону.Може бути встановлений в 2х варіаціях, як зверху, так і збоку від монопода. Характеристики: Матеріал: пластик + стальДіаметр труби монопода 19-26 мм, ширина смарфона 55-85 мм. Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme ..

100грн

  відгуки

Показано з 1 по 22 із 22 (всього сторінок: 1)