Кріплення

-11%
Велосипедне кріплення (на трубу) "Клешня" Claw Mount

Універсальне кріплення для камер у вигляді клешні. З цим кріпленням ви можете закріпити камеру від 20 до 38 мм.Труба може мати як круглий так і квадратний перетин, або іншу форму. Прекрасно кріпиться на раму велосипеда.Вихід під штативну різьбу 1/4 сумісний практично з будь-якими камерами. Кути повороту можна задати абсолютно будь-які (за допомогою тріщотки). Надійна фіксація забезпечена довгим болтом-шпилькою з ексцентриком. Сумісність: будь-які екшн камери з кріпленням стандарту GoPro при ..

  200грн  179грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотною платформою "POV Bar Mount"

Кріплення на трубу POV Bar Mount дозволяє закріпити ліхтар SP gadgets POV Light або екшн-камеру на кермо, підсідельний штир або будь-який інший стрижень діаметром 23-33мм. Воно виготовлене з легкого алюмінію і полікарбонату, що дозволяє йому бути дуже легким і міцним. Кріплення має поворотну головку на 360 ° (6 ° -1 клацання), тому ви зможете знімати відео з будь-яких ракурсів. Комплектація: кріплення - 1шт гумові прокладки - 1 пара Дане кріплення являтся повним аналогом SP Bar Mou..

320грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотом (під кріплення GoPro)

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотом (під кріплення GoPro) Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал пластик, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру з крепленням GoPro. Також можливе кріплення камер Xiaomi або Sony при наявності різьбового адаптера. Особливістю даного кріплення є поворотна верхня частина, що забезпечить максимально зручне виставлення ракурсу без додаткових елементів і збільшення ваги конструкції. У комплекті саме кріплення. Для закріплен..

250грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотом (під різьбу)

Велосипедне кріплення (на трубу) з поворотом (під різьбу) Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал пластик, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру з різьбовим крепленням. Також можливе кріплення  GoPro Hero при наявності адаптера Tripod mount Особливістю даного кріплення є поворотна верхня частина, що забезпечить максимально зручне виставлення ракурсу без додаткових елементів і збільшення ваги конструкції. У комплекті саме кріплення. Для закріплення до вело крі..

150грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) стандартне

Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал пластик, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру. У комплекті саме кріплення і гвинт. Для закріплення до вело кріплення у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьбу (залежить від моделі камери) Допустимий розмір труби 15мм-45 мм Матеріал: пластик Комплект: Кріплення - 1шт Гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​..

125грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) стандартне (з колінами і винтами)

Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал пластик, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру. У комплекті саме кріплення, коліна і гвинти. Для закріплення до вело кріпленню у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьблення (залежить від моделі камери) Коліна дозволять налаштувати камеру на бажаний ракурс, в більш широкому діапазоні. Допустимий розмір труби 15мм-45 мм Комплект: Кріплення - 1шт Гвинти - 2шт Коліна - 2шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi ..

200грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу) шарнірне, 360°

Кріплення на трубу - шарнірне буде актуально для велосипедів і мототехніки з витягнутим до водетелю кермом, там де просте кріплення дивиться і знімає з видом на бік. Це кріплення можна повернути на абсолютно будь-який бажаний кут за рахунок шарніра. Характеристики: Матеріал - пластик Розмір труби від 1.7CM до 2.5CM Комплектація: Кріплення - 1шт Трипод - 1шт Гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Ke..

200грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу), алюмінієве

Велосипедне кріплення для triy камер, матеріал анодований алюміній, універсальне - підійде під будь-яку triy камеру. У комплекті саме кріплення, основа, гвинт і шестигранник для затискання. Для закріплення до вело кріплення у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьбу (залежить від моделі камери) Характеристики: Допустимий розмір труби 30-31.8 мм Комплект: Кріплення - 1шт Шестигранник - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bra..

185грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (на трубу), алюмінієве з виносом

Велосипедне кріплення для екшн камер, матеріал анодований алюміній, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру. У комплекті саме кріплення, основа, гвинт і шестигранник для затискання. Для закріплення до вело кріпленню у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьблення (залежить від моделі камери) Допустимий розмір труби 30-31.8 мм Комплект: Кріплення - 1шт Шестигранник - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix T..

200грн

  відгуки

Велосипедне кріплення (під сідло) алюмінієве

Велосипедне кріплення для екшн камер під сідло, матеріал алюміній, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру. Забезпечить цікавий ракурс, який не нададуть звичайні класичні кріплення. Додасть родзинку Вашому відео. У комплекті саме кріплення і "ключ" шестигранник. Для закріплення до велокріплення у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьблення (залежить від моделі камери) Матеріал: алюміній Комплект: Кріплення - 1шт Шестигранник - 1шт Сумісність з ..

200грн

  відгуки

Велосипедне кріплення GoPro (на трубу) (збільшене)

Фіксуйте екшн-камеру на середніх і великих трубах діаметром 3,5-6,3 см. Камера буде стійко закріплена на решітці радіатора, бампері, велосипеді і дельтаплані, на щоглі яхти і інших предметах - супутниках активного життя. Для закріплення до вело кріпленню у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьблення (залежить від моделі камери) Допустимий розмір труби: 35-63.5 мм Матеріал: пластик Комплект: Кріплення - 1шт Гвинти - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJC..

200грн

  відгуки

Дуга-винос для кріплень GoPro (гола)

Універсальне виносне кріплення для екшн камер (дуга). Дугу можна використовувати як подовжувач і для інших кріплень. Характеристики: Матеріал - пластик Довжина - 19.4см Комплект: Винесення (дуга) - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K Xiaomi Yi Sport Basic Edition Xiaomi Yi Sport ..

85грн

  відгуки

Кепка (бейсболка) з кріпленням для GoPro та інших камер

Дозволить приховати голову від палючого сонця, і записати кадр з голови, коли просте кріплення на голову використовувати неможливо. Комплект: кепка - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K Xiaomi Yi Sport Basic Edition Xiaomi Yi Sport Travel Edition GoPro HD HERO / HERO2 GoPro HERO6 GoPr..

300грн

  відгуки

Кріплення - платформа на планку Пікатіні / Вівера

Це кріплення може бути використане для страйкбольної, пейнтбольної, пневматичної зброї або зброї, яка має рейку Picatinny / Weaver. Ідеально підходить для мисливців, військових, правоохоронних органів, аматорів військово-спортивних ігор. Ви можете отримати запис у стилі шутера від першої особи або повернути камеру та подивитися на себе у дії. Дозволяє надійно закріпити Вашу екшн-камеру на планці Пікатінні. Кріпитися безпосередньо під ствол. З одного боку адаптера стандартна платформа для встано..

390грн

  відгуки

Кріплення 3-way Arm на защіпку для GoPro і ін.

Кріплення 3-way Arm на защіпку для GoPro і ін. Універсальне кріплення для зміни орієнтації камери. Монтується безпосередньо між камерою і защіпкою. Встановивши тільки 1 секцію можна добится повороту камери на 45 градусів. Часто використовується при монтажі на шолом, на велокріплення. Комплектація: гвинт - 2штколіна 3 way - 2штСумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісніст..

130грн

  відгуки

Кріплення для рота - капа "Mouth Mount"

Кріплення для рота - капа "Mouth Mount" Кріплення у вигляді капи, це легке, оригінальне кріплення-капа для екшн-камери. Затискається зубами, залишаючи ваші руки вільними під час виконання екстремальних трюків або зйомки. Оснащений спеціальними повітрозабірними отворами, дозволяючи безперешкодно дихати. Кріплення камери фіксується за допомогою спеціального гвинта, не дозволяючи камері перебувати в нестійкому положенні. Mouth Mount виконаний з міцного високоякісного надійного матеріалу. Харак..

450грн

  відгуки

Кріплення магнітне "Magnet Mount" для екшн камер

Кріплення магнітне "Magnet Mount" для екшн камер Воно виявиться незамінне в моменти, коли необхідно встановити камеру GoPro на металеву поверхню. Magnet Mount - це ваш маленький помічник, здатний виручити в будь-яку хвилину і при будь-яких умовах. Він може виконувати функцію тимчасового кріплення, дбайливо і міцно фіксуючи вашу GoPro або POV Light. Не залишає слідів від подряпин і потертостей на обладнанні. Пам'ятайте, що експлуатація Magnet Mount на транспортних засобах в русі заборонена. Ко..

250грн

  відгуки

Кріплення на велосипедне колесо, вісь для GoPro, Xiaomi Yi і ін.

Кріплення на велосипедне колесо, вісь для GoPro, Xiaomi Yi і ін. Незвичайний ракурс вам забезпечений Завдяки кріпленню на велосипедне колесо для екшн-камер GoPro ви зможете закріпити свою екшн-камеру GoPro на передній або задній осі свого велосипеда. Для цього необхідно, щоб система фіксації коліс на вашому велосипеді була на ексцентриках (найчастіше їм оснащуються передні колеса для швидкого зняття і установки). Максимальна надійність і зручність кріплення Дане кріплення виготовлено повніст..

250грн

  відгуки

Кріплення на голову "YI Head Mount" оригінальне Xiaomi

Кріплення на голову "YI Head Mount" оригінальне Xiaomi Найвища якість, кращий аналог за якістю кріплень GoPro. Легке і зручне кріплення. Воно дозволить знімати відео, максимально захоплюючи те, що відбувається безпосередньо перед Вами. Еластичні ремені мають одну пряжку для регулювання розміру. З внутрішньої сторони є хвилясті силіконові смужки для захисту від зісковзування і м'яка подушечка в районі потилиці для більшого комфорту. Використовується для кріплення на голову, шапку, круглий шолом...

275грн

  відгуки

Кріплення на голову Head Strap

Кріплення на голову Head Strap Легке і зручне кріплення, вага всього 80 г. Воно дозволить знімати відео, максимально захоплюючи то, що відбувається безпосередньо перед Вами. Еластичні ремені мають дві пряжки для регулювання розміру. З внутрішньої сторони є хвилясті силіконові смужки для захисту від зісковзування і м'яка подушечка в районі потилиці для більшого комфорту. Використовується для кріплення на голову, шапку, круглий шолом. Комплект: Кріплення-ремінь на голову - 1шт Гвинт, рамка -..

150грн

  відгуки

Кріплення на голову для двох камер Double Camera Head Strap

Кріплення на голову для двох камер Double Camera Head Strap Легке і зручне кріплення, вага всього 100 г. Воно дозволить знімати відео, максимально захоплюючи то, що відбувається безпосередньо перед Вами і позаду або збоку Вас. Еластичні ремені мають пряжки для регулювання розміру. З внутрішньої сторони є хвилясті силіконові смужки для захисту від зісковзування і м'яка подушечка в районі потилиці для більшого комфорта.Крепленіе другої камери має можливість повороту на 360 з фіксуванням. Використ..

200грн

  відгуки

Кріплення на голову для екшн камер Sony

Кріплення на голову для екшн камер Sony Легке і зручне кріплення, вага всього 80 г. Воно дозволить знімати відео, максимально захоплюючи те, що відбувається безпосередньо перед Вами. Еластичні ремені мають дві пряжки для регулювання розміру. З внутрішньої сторони є хвилясті силіконові смужки для захисту від зісковзування і м'яка подушечка в районі потилиці для більшого комфорту. Використовується для кріплення на голову, шапку, круглий шолом. Комплект: Кріплення-ремінь на голову - 1шт Суміс..

235грн

  відгуки

Кріплення на груди "Chest Mount"

Кріплення на груди GoPro Chest Mount відмінно пріспособленo для зйомки як на суші, так і на воді, під час катання на сноуборді, лижах, байдарці, серфінгу, байку або навіть звичайної прогулянки. Якщо ви хочете отримати неповторні і більш низькі кадри на рівні ваших грудей, то кріплення на груди для GoPro дозволяє закріпити камеру у вас на грудях або на спині. Кріплення на груди повністю регулюється, що дозволяє надійно і зручно зафіксувати камеру не приносячи жодних незручностей. Кадри виходять д..

275грн

  відгуки

Кріплення на груди "Neopine Chest Mount" Неопренове

Кріплення Neopine, більш стабільне і комфортне, центральний упор зроблений з неопрену, а не пластику як в старій версії кріплення.Прі тривалому носінні не доставляє дискомфорту. Монтажний гак J hook вже вмонтований в кріплення. Нагрудне кріплення відмінно пристосованo для зйомки як на суші, так і на воді, під час катання на сноуборді, лижах, байдарці, серфінгу, байку або навіть звичайної прогулянки. Якщо ви хочете отримати неповторні і більш низькі кадри на рівні ваших грудей, то кріплення на г..

350грн

  відгуки

Кріплення на груди для телефону (смартфона)

Кріплення на груди відмінно пристосовано для зйомки як на суші, так і на воді, під час катання на сноуборді, лижах, байдарці, серфінгу, байку або навіть звичайної прогулянки. Якщо ви хочете отримати неповторні і більш низькі кадри на рівні ваших грудей, то кріплення на груди дозволяє закріпити телефон у вас на грудях або на спині. Кріплення на груди повністю регулюється, що дозволяє надійно і зручно зафіксувати телефон не приносячи жодних незручностей. Кадри виходять дуже стабільними і цікавими..

499грн

  відгуки

-29%
Кріплення на дзеркало мотоцикла алюмінієве

Алюмінієвий кронштейн під дзеркало заднього виду, для мототехніки. Дане кріплення дозволить Вам надійно закріпити камеру на дзеркало заднього виду для зйомок відео. Кріплення одягається на стійку дзеркала, розмір стійки повинен бути діаметром 11 мм. Комплектація: Кронтейн - 1шт Платформа - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3..

  350грн  250грн

  відгуки

Кріплення на кисть вузьке "The Strap"

Кріплення на кисть вузьке "The Strap" Це кріплення - ремінь з липучкою може прикріпити Вашу камеру на зап'ясті, кисті або щось з таким же розміром, щоб захопити захоплюючі моменти, коли ви їдете, пливете, серфите, летите і т.д. Комплект: Кріплення на кисть вузьке - 1шт Гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO..

65грн

  відгуки

Кріплення на кисть вузьке "The Strap", з поворотом 360гр.

Це кріплення - ремінь з липучкою може прикріпити Вашу камеру на зап'ясті, кисті або щось з таким же розміром, щоб захопити захоплюючі моменти, коли ви їдете, пливете, серфите, летите і т.д. Кріплення поворотне на 360градусов, з фіксацією. Комплект: Кріплення на кисть вузьке 360 гр. - 1 шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPr..

75грн

  відгуки

Кріплення на музичні інструменти "The Jam"

Кріплення на музичні інструменти "The Jam"  Jam можна використовувати на гітарах, барабанних обручах, клавіатурах, мідних інструментах, підставках для мікрофона і т. Д. Його високо регульована конструкція може бути налаштована на три різних довжини для максимальної гнучкості захоплення кадру. Можливість захоплення незліченних об'єктів, в тому числі надтонких форм, робить його відмінним варіантом для занять музикою. До його складу входять 3 частини ( "краб" з поворотною головкою, винос і..

600грн

  відгуки

Показано з 1 по 30 із 77 (всього сторінок: 3)