Кріплення для екшн камер на руку чи ногу .

Кріплення на кисть вузьке "The Strap"

Кріплення на кисть вузьке "The Strap" Це кріплення - ремінь з липучкою може прикріпити Вашу камеру на зап'ясті, кисті або щось з таким же розміром, щоб захопити захоплюючі моменти, коли ви їдете, пливете, серфите, летите і т.д. Комплект: Кріплення на кисть вузьке - 1шт Гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO..

65грн

  відгуки

Кріплення на кисть вузьке "The Strap", з поворотом 360гр.

Це кріплення - ремінь з липучкою може прикріпити Вашу камеру на зап'ясті, кисті або щось з таким же розміром, щоб захопити захоплюючі моменти, коли ви їдете, пливете, серфите, летите і т.д. Кріплення поворотне на 360градусов, з фіксацією. Комплект: Кріплення на кисть вузьке 360 гр. - 1 шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPr..

75грн

  відгуки

Кріплення на руку "Wrist Strap for GoPro" (перчатка)

Кріплення на руку "Wrist Strap for GoPro" (перчатка) Даний аксесуар дозволяє надійно закріпити камеру на вашу руку. Кріплення камери має поворотний механізм на 360 градусів з фіксацією необхідного кута повороту. Комплект: Кріплення на руку - 1шт Гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi ..

150грн

  відгуки

-14%
Монопод кастет "Mini Fingers Knuckles" для GoPro Xiaomi Yi Sjcam і ін.

Кріплення під пальці для стрілялки камер. Mini Fingers KnucklesВисока якість виготовлення, алюмінієва гайка для кріплення.В комплекті гвинт.Можна виставляти камеру під будь-яким кутом. Завдяки цьому кріпленню і зручній формі, камеру завжди можна мати під рукою. Комплект: Кастет - 1шт Гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO..

  140грн  120грн

  відгуки

Ремінь на руку "RuigPro" для GoPro та ін.

Ремінь на руку, страхувальний для моноподів, поплавrів, рамок і т.д. Служить для швидкої фіксації камери на руці і страховки від втрати. Характеристики: Регульований розмір. Універсальний, може бути закріплений на будь-яку камеру. Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K Xiaomi Yi Sport Basic Edi..

40грн

  відгуки

-33%
Ремінь на руку, кріплення для пульта Wi-Fi Gopro Hero

Ремінь на руку, кріплення для пульта Wi-Fi Gopro Hero Сумісність: зі всіма Wi-Fi пультами від компанії GoPro (Smart Remote ARMTE-001 \ ARMTE-002) Комплект: Ремінь на руку для пульта - 1шт..

  60грн  40грн

  відгуки

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)