Все для підводної зйомки і водних видів спорту

Аквабокс для GoPro Hero 10, 9 Black "Shoot" 40m

Аквабокс Shoot P-901 для екшн-камери GoPro Hero 10\9 Black Водонепроникний бокс Shoot P-901 спеціально розроблений для камери GoPro HERO 10\9 Black і забезпечує підвищений захист камери від води ударів і т.д .Глибина занурення з даними боксом до 40м в т.ч. і в солоній воді.Бокс також захищає від каменів, пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Комплект: - Аквабокс- Адаптер- Гвинт- Упаковка..

450грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 10, 9 Black "Shoot" 60m "Super Suit" з сенсорною кришкою Blackout Housing

Підводний бокс для камери GoPro Hero 10\9 Black - це міцний і ударостійкий пристрій з рівнем захисту Р68, яке захистить вашу камеру від бруду, піску, пилу та механічних пошкоджень. Це дуже корисний аксесуар для мандрівників і любителів активного відпочинку. Якщо ви досвідчений дайвер або просто любите плавати під водою - ви легко зможете зробити якісні знімки або зняти відмінне відео з життя підводного світу.Завдяки використанню спеціальних розробок і технологій виготовлення забезпечується легк..

699грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 10, 9 Black "Telesin" 45m

Аквабокс Telesin GP-WTP-901 для екшн-камери GoPro Hero 10\9 Black Водонепроникний бокс Telesin GP-WTP-901спеціально розроблений для камери GoPro HERO 10\9 Black і забезпечує підвищений захист камери від води ударів і т.д ..Бренд Telesin давно зарекомендував себе як кращий виробник аксесуарів для GoPro тому якість даних аквабокс одне з кращих після оригіналу.Глибина занурення з даними боксом до 45м в т.ч. і в солоній воді.Бокс також захищає від каменів, пилу, бруду та пошкоджень камери при пад..

699грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 3, 3+, 4 Blackout Housing

Водонепроникний бокс розроблений для камери GoPro HERO 3. 3+, 4 і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом до 40м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Сумісність: GoPro Hero 3 \ 3 + \ 4 Комплект: Защолка - 1штКріпильний гвинт - 1шт..

590грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 3, 3+, 4 Standart Housing

Водонепроникний бокс розроблений для камери GoPro HERO 3. 3+, 4 і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом до 40м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Сумісність: GoPro Hero 3, 3 +, 4 Комплект: Засувка - 1штКріпильний гвинт - 1шт..

490грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Diving Housing"

Водонепроникний бокс Diving розроблений для камери GoPro HERO і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Diving до 60м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі закріплена гвинтами (занурення до 60м)Защолка з страховкою від відкривання.  Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 Комплект: Водонепроникна кришка до 60 метрів - 1штЗащолка - 1штКріпильний гвинт - 1штДаний бокс по якості є повним аналогом оригінального . Лі..

499грн

  відгуки

-10%
Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Standart Housing"

Водонепроникний бокс спеціально розроблений для камери GoPro HERO5, 6, 7. Глибина занурення з даними боксом до 40м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Відмінною особливістю даної моделі є те, що не потрібно знімати лінзу для установки камери в бокс. Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7,2018 Black Комплект: Водонепроникний бокс - 1штЗасувка - 1штКріпильний гвинт - 1шт..

  400грн  360грн

  відгуки

-17%
Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Super Suit" з сенсорною кришкою

Водонепроникний бокс Super Suit розроблений для камери GoPro HERO і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Super Suit до 60м. Бокс Super Suit захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі Diving (занурення до 60м)Засувка з страховкою від відкриванняДодаткова задня сенсорна кришка в комплекті Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 Кришка сенсорна для управління в боксі - 1штВодонепроникна кришка до 60 метрів - 1штЗасувка-кріплен..

  600грн  499грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Super Suit" з сенсорною кришкою Blackout Housing

Водонепроникний бокс Super Suit розроблений для камери GoPro HERO і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Super Suit до 60м. Бокс Super Suit захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі Diving (занурення до 60м)Защолка з страховкою від відкриванняДодаткова задня сенсорна кришка в комплекті Сумісність: GoPro 5, 6, 7 Black, Hero 2018 Комплект: Кришка сенсорна для управління в боксі - 1штВодонепроникна кришка до 60 метрів - 1штЗасувк..

625грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 7 Silver, White "Super Suit"

Виготовлений спеціально під Hero 7 Silver, White. Бокси від Hero 5, 6, 7 Black на дані камери не підходять! Водонепроникний бокс Super Suit розроблений для камери GoPro Hero 7 Silver, White і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Super Suit до 60м. Бокс Super Suit захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі Diving (занурення до 60м)Защіпка з страховкою від відкриванняСумісність: GoPro Hero 7 Silver, White Комплект: Водонепроникна..

550грн

  відгуки

-25%
Аквабокс для GoPro Hero 8 Black "Shoot" 45m

Водонепроникний аквабокс для GoPro Hero 8 Black Водонепроникний бокс спеціально розроблений для камери GoPro HERO 8 Black. Глибина занурення з даними боксом до 45м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Сумісність: GoPro Hero 8 Black Комплект: аквабокс - 1шт засувка quick release - 1шт гвинт - 1шт..

  599грн  450грн

  відгуки

-21%
Аквабокс для GoPro Hero 8 Black "Shoot" 60m

Водонепроникний аквабокс для GoPro Hero 8 Black від бренду "Shoot" Водонепроникний бокс спеціально розроблений для камери GoPro HERO 8 Black. Глибина занурення з даними боксом до 60м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Якість даного боксу одне з найкращих на ринку після оригінального, в деяких моментах навіть краще ніж у оригінального (надійність засувки). Сумісність: GoPro Hero 8 Black Комплект: аквабокс - 1шт засувка quick release - 1шт гвинт - 1шт..

  660грн  520грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 8 Black "Shoot" 60m Blackout

Водонепроникний аквабокс для GoPro Hero 8 Black від бренду "Shoot" у виконанні Blackout Бокс спеціально розроблений для камери GoPro HERO 8 Black. Глибина занурення з даними боксом до 60м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Якість даного боксу одне з найкращих на ринку після оригінального, в деяких моментах навіть краще ніж у оригінального (надійність заoлки). Позаду має віконце під дисплей, тому фарбування не заважає перегляданню зображення. Сумісність: GoPro..

690грн

  відгуки

Аквабокс для GoPro Hero 9, 10 Black "Shoot" 60m "Super Suit" з сенсорною кришкою

Підводний бокс для камери GoPro Hero 10\9 Black - це міцний і ударостійкий пристрій з рівнем захисту Р68, яке захистить вашу камеру від бруду, піску, пилу та механічних пошкоджень. Це дуже корисний аксесуар для мандрівників і любителів активного відпочинку. Якщо ви досвідчений дайвер або просто любите плавати під водою - ви легко зможете зробити якісні знімки або зняти відмінне відео з життя підводного світу.Завдяки використанню спеціальних розробок і технологій виготовлення забезпечується легк..

660грн

  відгуки

Аквабокс для Gopro Session 4, 5 з страховкою від відкривання

Герметичний аквабокс для GoPro Session 4 \ 5. Защолка з страховкою від відкривання. Повністю відповідає фото.Ультра-прозорий об'єктив дозволяє відобразити кращі кадри без втрати якості. Лінза віполнена з пластика і є частиною корпусу.Призначений для занурення на глибину до 45 м. Також використовується для захисту камери від ударів, забруднень і т.п. Сумісність: GoPro Session 4 \ 5Комплектація: бокс - 1шткліпса - 1штгвинт стандартний - 1шт..

550грн

  відгуки

Аквабокс для SjCam sj4000,7000,8000,9000, M6,Eken, Atrix, Bravis, AIRON, ACME и пр.

Защолка аквабоксу із захистом проти відкривання. Зручні широкі, металеві кнопки з м'яким натисканням. Призначений для підводної зйомки на глибині до 30 м. Також можливо використовувати для захисту камери від ударів і забруднення. Сумісність: EKEN H9 , EKEN H9R, SJCAM SJ4000, SJ4000+,m6, sj7000, sj8000, sj9000, ATRIX ProAction H9 ULTRA HD, ATRIX ProAction A7 Full HD, ATRIX ProAction W9, ATRIX ProAction A9, AIRON ProCam 4K, Bravis A3 , A1, SIGMA mobile X-sport C10 Aqua, ACME VR05 ,&nbs..

350грн

  відгуки

Аквабокс для Xiaomi Mijia 4k

Аквабокс для екшн-камери Xiaomi Mijia 4K.Призначений для зйомки під водою на глибині до 40 м.Чи захистить Вашу камеру від пилу води піску і бруду, а також послужить додатковим захистом при падінні. Це дуже корисний аксесуар для мандрівників і любителів активного відпочинку. Якщо ви досвідчений дайвер або просто любите плавати під водою - ви легко зможете зробити якісні знімки або зняти відмінне відео з життя підводного світу. Корпус виконаний з високоміцного PC пластику (полікарбонат). Суміс..

400грн

  відгуки

Аквабокс для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery з сенсорною кришкою

Аквабокс для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery з сенсорною кришкою Корпус виконаний з високоміцного PC пластику (полікарбонат). Завдяки використанню спеціальних розробок і технологій виготовлення забезпечується легкість і довговічність матеріалу. Даний аквабокс може без шкоди витримувати тиск води на глибині 10 метрів. Завдяки своїм пилозахисним, зносостійким, протиударним властивостям підходить як для аматорської фото-відеозйомки, так і для професійної. Завдяки його захисної функції, бокс б..

399грн

  відгуки

Аквабокс для Xiaomi Yi 4k, 4k+, Lite, Discovery

Корпус виконаний з високоміцного PC пластику (полікарбонат). Завдяки використанню спеціальних розробок і технологій виготовлення забезпечується легкість і довговічність матеріалу. Даний аквабокс може без шкоди витримувати тиск води на глибині 40 метрів. Завдяки своїм пилозахисним, зносостійким, протиударним властивостям підходить як для аматорської фото-відеозйомки, так і для професійної. Завдяки його захисної функції, бокс буде корисний при занятті спортом або під час активного відпочинку. Не ..

475грн

  відгуки

Аквабокс для Xiaomi Yi Sport, Travel "Sindax"

Аквабокс для Xiaomi Yi Sport, Travel Корпус виконаний з високоміцного PC пластику (полікарбонат). Завдяки використанню спеціальних розробок і технологій виготовлення забезпечується легкість і довговічність матеріалу. Даний аквабокс може без шкоди витримувати тиск води на глибині 40 метрів. Завдяки своїм пилозахисним, зносостійким, протиударним властивостям підходить як для аматорської фото-відеозйомки, так і для професійної. Завдяки його захисної функції, бокс буде корисний при занятті спортом..

300грн

  відгуки

Аквабокс для Xiaomi Yi Sport, Travel оригінал

Підводний бокс для камери Xiaomi Yi - це міцний і ударостійкий пристрій з рівнем захисту Р68, яке захистить вашу камеру від бруду, піску, пилу та механічних пошкоджень. Це дуже корисний аксесуар для мандрівників і любителів активного відпочинку. Якщо ви досвідчений дайвер або просто любите плавати під водою - ви легко зможете зробити якісні знімки або зняти відмінне відео з життя підводного світу. Корпус виконаний з високоміцного PC пластику (полікарбонат). Завдяки використанню спеціальних розро..

450грн

  відгуки

-17%
Брелок GoPro "Be a HERO" з карабином

Брелок "GoPro Be a HERO" з карабіном. Незамінний атрибут будь-якого GoPro-шника в повсякденному житті. Матеріал виготовлення силікон і алюміній...

  120грн  100грн

  відгуки

Защіпка аквабоксу GoPro 3, 3+, 4, Xiaomi YI (алюмінієва)

Защіпка аквабоксу GoPro 3, 3+, 4, Xiaomi YI (алюмінієва) Защіпка алюмінієва для стандартного оригінального аквабоксу або його репліки. Ідеально підійде замість вашої поламаної защіпки та відновить працездатність аксессуару. Має підвищену надійність на відміну від пластикового аналогу.  Сумісність: Gopro Hero 3 \ 3 + \ 4 Hero RAW \ Xiaomi Yi. Комплект: Защіпка - 1шт Скоба - 1шт..

275грн

  відгуки

Змінна захисна лінза GoPro Hero Session 4, 5

Змінна захисна лінза GoPro Hero Session 4, 5 Ремкомплект для заміни скла лінзи в GoPro Hero Session 4, 5 Виконана зі скла Corning Gorilla Glass, забезпечить якісну зйомку без спотворень.   Сумісність: GoPro Hero Session 4, 5 Комплект: Змінне скло - 1шт Гвинти для закріплення - 1к-т..

550грн

  відгуки

Кріплення для рота - в зуби "Mouth Mount"

Кріплення для рота - в зуби "Mouth Mount" Легке, оригінальне кріплення-капа для екшн-камери. Затискається зубами, залишаючи ваші руки вільними під час виконання екстремальних трюків або зйомки. Кріплення камери фіксується за допомогою спеціального гвинта, не дозволяючи камері перебувати в нестійкому положенні. Mouth Mount виконаний з міцного високоякісного надійного матеріалу. Характеризується легким вагою і компактними розмірами. З Mouth Mount вам гарантована свобода пересування і ви зможе..

450грн

  відгуки

Кріплення для рота - капа "Mouth Mount"

Кріплення для рота - капа "Mouth Mount" Кріплення у вигляді капи, це легке, оригінальне кріплення-капа для екшн-камери. Затискається зубами, залишаючи ваші руки вільними під час виконання екстремальних трюків або зйомки. Оснащений спеціальними повітрозабірними отворами, дозволяючи безперешкодно дихати. Кріплення камери фіксується за допомогою спеціального гвинта, не дозволяючи камері перебувати в нестійкому положенні. Mouth Mount виконаний з міцного високоякісного надійного матеріалу. Харак..

450грн

  відгуки

Кріплення на груди "Chest Mount"

Кріплення на груди GoPro Chest Mount відмінно пріспособленo для зйомки як на суші, так і на воді, під час катання на сноуборді, лижах, байдарці, серфінгу, байку або навіть звичайної прогулянки. Якщо ви хочете отримати неповторні і більш низькі кадри на рівні ваших грудей, то кріплення на груди для GoPro дозволяє закріпити камеру у вас на грудях або на спині. Кріплення на груди повністю регулюється, що дозволяє надійно і зручно зафіксувати камеру не приносячи жодних незручностей. Кадри виходять д..

275грн

  відгуки

Кріплення на дошку для серфінгу / вейка GoPro Surfboard Mounts ( аналог ASURF-001)

GoPro Surf Mounts - відмінне рішення для любителів водних видів спорту.У комплект входять дві клеяться платформи для установки екшн-камер, дві страхувальні майданчика на скотчі 3М, два страхувальних троса, вбудовуєме в дошку кріплення для GoPro і гумовий фіксатор защіпки. Водостійкий скотч 3М має високі характеристики міцності. За допомогою комплекту фіксаторів Surf Mounts камеру GoPro (або будь-яку камеру, сумісну з аксесуарами GoPro) можна встановити на дошку для серфінгу або вейка, на знімни..

250грн

  відгуки

Кріплення на плече "Neopine Shoulder Strap" широке, неопренове

Кріплення на плече "Neopine Shoulder Strap" широке, неопренове Кріплення на плече буде необхідно в разі якщо зйомку потрібно вести приблизно з рівня голови або підборіддя. Завдяки цьому кріпленню виходить дуже цікавий ракурс зйомки. Кріплення з неопрена на плече для екшн-камери - м'яке, зручне і еластичне. Завдяки великому охопленню кріплення і матеріалу неопрен - ви отримаєте стабільну картинку від першої особи. Ідеально для дайвінгу, пейнтболу, страйкболу. Колір: чорний з камуфляжними в..

350грн

  відгуки

Кріплення на плече "Shoulder Strap for GoPro"

Кріплення на плече "Shoulder Strap for GoPro" Кріплення на плече буде необхідно в разі якщо зйомку потрібно вести приблизно з рівня голови або підборіддя. Завдяки цьому кріпленню виходить дуже цікавий ракурс зйомки. Ідеально підходить для катання на лижах, роликах, ковзанах, велосипеді, мотоциклі і так далі. Кріплення складається з двох еластичних нейлонових ременів, довжина яких легко регулюється. Комплект: Кріплення на плече - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eke..

175грн

  відгуки

Показано з 1 по 30 із 74 (всього сторінок: 3)