Захист об'єктиву, лінзи для екшн камер

Змінні бічні дверцята відсіку зарядки "Replacement I / O Door" для GoPro Hero 7 White

Змінна кришка GoPro Replacement I / O Door йде в комплекті з кожною камерою GoPro Hero 7 White. Але, якщо Ви її втратили або пошкодили, не варто засмучуватися - вона змінна і продається окремо, з нею камера буде як і раніше - залишається стійкою до подряпин і ударів, з нею можна занурюватися в воду до 10 метрів. Змінна кришка Replacement I / O Door - захищає порти. Запобігає потраплянню води та сторонніх часток в USB і Micro-HDMI порти. Характеристики: матеріал: пластик + алюміній Сумісніс..

550грн

  відгуки

Змінна захисна лінза GoPro Hero 5, 6, 7, Hero 2018

Змінна захисна лінза GoPro Hero 5 \ 6 \ 7 \ Hero 2018 (аналог AACOV-001) Ремкомплект для заміни скла лінзи в GoPro Hero 5 \ 6 \ 7 \ Hero 2018 Виконана зі скла Corning Gorilla Glass, забезпечить якісну зйомку без спотворень. Даний аксесуар є повною копією оригінального товару (AACOV-001) Має ті ж характеристики і якість. Комплект: Змінна скло - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Сумісність з серіями: GoPro HERO5 GoPro HERO6 GoPro HERO7 (Black) Hero 2018 Сумісність з моделями: GoPro HERO5 ..

550грн

  відгуки

Змінна захисна лінза GoPro Hero Session 4, 5

Змінна захисна лінза GoPro Hero Session 4, 5 Ремкомплект для заміни скла лінзи в GoPro Hero Session 4, 5 Виконана зі скла Corning Gorilla Glass, забезпечить якісну зйомку без спотворень.   Сумісність: GoPro Hero Session 4, 5 Комплект: Змінне скло - 1шт Гвинти для закріплення - 1к-т..

550грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив GoPro Hero 3 +, 4

Ковпачки захисні на об'єктив камери і аквабокс. Призначені для захисту об'єктива камери і скла аквабокс при транспортуванні. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: GoPro Hero 3 + 4 (Standart Housing Box) Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

50грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив Sjcam Sj4000 Sj4000 + Sj4000Wifi

Ковпачки захисні на об'єктив камери і аквабокс. Призначені для захисту об'єктива камери і скла аквабоксу при транспортуванні. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: Sjcam Sj4000 Sj4000 + Sj4000Wifi Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

70грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив Sjcam Sj5000 SJ5000WiFi

Комплект захисних кришок для екшн-камер SJCAM дозволить вам уберегти лінзу камери від пошкоджень і подряпин при транспортуванні і зберіганні. Оригінальна SJCAM кришка об'єктива на бокс має прямокутну форму, захист для лінзи «голої» камери виконується у вигляді круглого ковпачка, що збігається по діаметру з діаметром об'єктива. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: Sjcam Sj5000 SJ5000WiFi Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

70грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery

Ковпачки захисні на об'єктив Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery Ковпачки захисні на об'єктив камери і аквабокс. Призначені для захисту об'єктива камери і скла аквабокс при транспортуванні. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery (оригінальний аквабокс) Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

65грн

  відгуки

Ковпачки захисні на об'єктив Xiaomi Yi Sport

Ковпачки захисні на об'єктив Xiaomi Yi Sport Призначені для захисту об'єктива камери і скла аквабокс при транспортуванні. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: Xiaomi Yi Sport (оригінальний аквабокс) Комплектація: Ковпачки захисні - 2шт..

65грн

  відгуки

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Black

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Black Ковпачок захисний на об'єктив камери. Призначений для захисту об'єктива камери. Одягається безпосередньо на камеру, без аквабокс. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Black Комплектація: Ковпачок захисний - 1шт..

50грн

  відгуки

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Hero 8 Black

Ковпачок захисний на об'єктив камери. Призначений для захисту об'єктива камери. Одягається безпосередньо на камеру, без аквабоксу. Характеристики: Матеріал - резинопластик Сумісність: GoPro Hero 8 Black Комплектація: Ковпачок захисний - 1шт..

65грн

  відгуки

-19%
Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Hero 9\10Black

Ковпачок захисний на об'єктив камери. Призначений для захисту об'єктива камери. Одягається безпосередньо на камеру, без аквабоксу. Характеристики: Матеріал - резинопластик Сумісність: GoPro Hero 9\10 Black Комплектація: Ковпачок захисний - 1шт..

  80грн  65грн

  відгуки

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Session 4, 5

Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Session 4, 5 Ковпачок захисний на об'єктив камери. Призначений для захисту об'єктива камери. Одягається безпосередньо на камеру, без аквабоксу. Залежно від партії поставки може бути без логотипу. Характеристики: Матеріал - пластик Сумісність: GoPro Session 4, 5 Комплектація: Ковпачок захисний - 1шт..

45грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для GoPro 3 3+ 4

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для GoPro 3 3+ 4 Круговий поляризаційний фільтр (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайвий поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при цьому ..

300грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Mijia 4K

Круговий поляризаційний фільтр для Xiaomi Mijia 4K (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайвий поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при цьому контролюється обертанням його пе..

280грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Yi 4K, 4k +

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Yi 4K, 4k + Круговий поляризаційний фільтр (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайвий поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при ..

400грн

  відгуки

-10%
Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Yi Sport

Поляризаційний CPL фільтр 37 mm для Xiaomi Yi Sport Круговий поляризаційний фільтр (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайве поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при цьом..

  300грн  270грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр 52 mm для GoPro 5, 6, 7, Hero 2018

Поляризаційний CPL фільтр 52 mm з перехідником - адаптером для GoPro 5, 6, 7, Hero 2018 Кріпиться безпосередньо на корпус камери. Робить знімки більш насиченими, контрастними, знімає відблиски з води, скла та інших предметів. Має оправу що обертається як на професійних моделях. Виробник JSR (Junestar) Сумісність: GoPro Hero 5 \ 6 \ 7 Black, Hero 2018 Комплект: Перехідник - 1шт Фільтр - 1шт Ковпачок захисний - 1шт..

375грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр 52 mm для Xiaomi Yi 4K, 4k +, Lite, Discovery

Круговий поляризаційний фільтр (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайве поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при цьому контролюється обертанням його переднього елемента. ..

350грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр 52 mm для Xiaomi Yi Sport, Travel, Basic

Круговий поляризаційний фільтр (circular polarizer, CPL) є одним з найважливіших фільтрів в арсеналі фотографа-пейзажиста: він дозволяє відсікати зайвий поляризоване світло, збільшуючи колірну насиченість сцени і пригнічуючи небажані віддзеркалення, і його ефект неможливо відтворити при цифровій обробці фото. Круговий поляризаційний фільтр дозволяє відфільтрувати прямі відображення сонячного світла під певними кутами. Кут фільтрації при цьому контролюється обертанням його переднього елемента. ..

350грн

  відгуки

Поляризаційний CPL фільтр для GoPro Hero 3 +, 4, Session 4, 5

Поляризаційний CPL фільтр для GoPro Hero 3 +, 4, Session 4, 5 Прекрасно прибирає відблиски на воді на склі та ін. предметах. Робить знімки контрастніше і більш насиченими. Фільтр з обертаючою оправою, як у професійних моделей. Виробник JSR (Junestar) Сумісність: Hero 3+ 4 RAW (установка на аквабокс) Session 4 5 (Ще установка на корпус камери) Комплект: Перехідник алюмінієвий - 1шт Фільтр - 1шт Захисний ковпачок - 1шт..

350грн

  відгуки

Показано з 1 по 21 із 21 (всього сторінок: 1)