Відкриті бокси, рамки для екшн камер

Захисний бокс Skeleton для GoPro Hero 3, 3+, 4

Захисний бокс Skeleton для GoPro Hero 3, 3+, 4 Ультра-прозорий об'єктив дозволяє відобразити кращі кадри без втрати якості. Даний бокс негерметичний, використовується для захисту камери від ударів, подряпин і забруднень. Бічний отвір для підключення зовнішнього джерела живлення або мікрофона. Завдяки отвору в корпусі, краще записує звук. Сумісність: GoPro Hero 3 \ 3 + \ 4 Black Silver Комплект: Бокс - 1шт. Гвинт - 1шт. Засувка - 1шт...

300грн

  відгуки

Захисний бокс Skeleton для GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Black, Silver, White

Ультра-прозорий об'єктив дозволяє відобразити кращі кадри без втрати якості. Негерметичний, використовується для захисту камери від ударів, подряпин і забруднень. Бічний отвір для підключення зовнішнього джерела живлення або мікрофона. Завдяки отвору в корпусі, краще записує звук. Сумісність: GoPro Hero 5 6 7 2018 Black, Silver, White Комплектація: Бокс - 1шт. Гвинт - 1шт. Засувка - 1шт. Відкрита кришка - 1шт..

550грн

  відгуки

Захисний бокс Skeleton для GoPro Hero 9, 10 Black

Ультра-прозорий об'єктив дозволяє відобразити кращі кадри без втрати якості. Бокс НЕ герметичний, використовується для захисту камери від ударів, подряпин і забруднень. Але одночасно має бічний отвір для підключення зовнішнього джерела живлення або мікрофона. Завдяки отвору в корпусі, краще записує звук. Сумісність: GoPro Hero 9, 10 Black Комплектація: Бокс - 1шт. Гвинт - 1шт. Засувка - 1шт. Відкрита кришка - 1шт..

550грн

  відгуки

Рамка алюмінієва для GoPro Hero 3, 3 +, 4, Sjcam Sj 7 + UV фільтр

Захисний алюмінієвий чохол - рамка для Gopro Hero 3, 3 +, 4 Захистить камеру від пошкоджень при падінні. Фільтр зробить знімки більш насиченими, і захистить матрицю від UV випромінювання. Можливо використовувати без фільтра, або змінити на інші в розмірі 37mm (ND, CPL і тд.) Сумісність: GoPro Hero 3 \ 3 + \ 4 Black \ Silver \ Sjcam Sj 7 Комплект: Захисний алюмінієвий чохол - рамка - 1штБазовий адаптер - 1штГвинт - 1штАдаптер "гарячий башмак" - 1штФільтр UV - 1штМішечок для зберігання ..

675грн

  відгуки

Рамка алюмінієва для GoPro Hero 5, 6, 7 + UV фільтр

 Рамка алюмінієва для GoPro Hero 5, 6, 7 + UV фільтр Захисний алюмінієвий чохол - рамка для Gopro Hero 5, 6, 7, 2018Захистить камеру від пошкоджень при падінні. Фільтр зробить знімки більш насиченими, і захистить матрицю від UV випромінювання. Можливо використовувати без фільтра, або змінити на інші в розмірі 52mm (ND, CPL і тд.) Сумісність: GoPro Hero 5 Black, 6 Black, 7 Black Silver White, Hero 2018 Комплект: Захисний алюмінієвий чохол - рамка - 1штБазовий адаптер - 1штГвинт - 1ш..

650грн

  відгуки

Рамка алюмінієва для GoPro Hero 8 Black "Shoot" (влог рамка)

Рамка алюмінієва для GoPro Hero 8 Black "Shoot" (влог рамка) Алюмінієва влог рамка, з двома кріпленнями під холодний башмак. Виготовлена на ЧПУ верстаті, ідеально підходить під розмір камери. Має м'яку подушечку для захисту камер від подряпин. Башмаки дозволять встановленими 2 аксесуарами одночасно, мікрофон і накамерне світло (спалах).У комплекті з рамкою поставляється гвинт, і стандартна низька засувка Quick Release. Для використання на штативах необхідний адаптер Tripod Mount. Сумісніст..

600грн

  відгуки

Рамка алюмінієва для GoPro Hero 9 Black "Shoot" (влог рамка)

Захисна алюмінієва рамка для GoPro Hero 9 Black виконана з легкого і міцного алюмінієвого сплаву. Ідеально підходить під розмір камери. Має м'яку прокладку для захисту камери від подряпин. Рамка оснащена двома кріпленнями під холодний башмак. Башмаки дозволять встановити 2 аксесуари одночасно, мікрофон і накамерне світло (спалах). У комплекті з рамкою поставляється гвинт, і стандартна низька засувка Quick Release.  Конструкція рамки дозволяє вільно відкривати бічний відсік камери не діс..

720грн

  відгуки

Рамка алюмінієва для GoPro Session 4, 5 нового зразка, поліпшена

Алюмінієвий чохол - рамка для GoPro Hero Session 4, 5 (нового зразка, поліпшена). Служить додатковою захисною оболонкою з відкритими портами і мікрофонами для гарної звукозапису. 1.Корпус нової оновленої форми з отворами для охолодження. 2.Посилені ребра жорсткості. Потовщені стінки. 3.Задняя стінка кріпиться гвинтами на відміну від попередньої версії рамки. Матеріал: Алюмінієвий СплавКолір чорний Сумісність: GoPro Hero Session 4, 5Комплект: - Рамка - 1шт - Кришка - 1шт..

650грн

  відгуки

Рамка алюмінієва для Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery

Захисний алюмінієвий чохол - рамка для Xiaomi 4k. Відмінно підійде для експлуатації в екстремальному середовищі чи захистить камеру від пошкоджень при падінні. Виконаний з анодованого алюмінію чорного кольору. Матеріал: АлюмінійКолір чорнийРозмір: 3.8 * 4.5 * 7 см Сумісність: Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite, Discovery Комплект: Рамка - 1штПідстава нижнє (адаптер базовий) - 1штГвинт в штативне різьблення - 1шт..

425грн

  відгуки

Рамка для DJI Osmo Pocket до аксессуарів GoPro

Рамка для OSMO Pocket являє собою пластикову скобу яка кріпиться на ручку камери, встановлюється в перехідник зі штативним різьбленням. Фіксація на пристрої чітка, надійна і не пошкоджує корпус камери. Дане кріплення надасть регулювання кута нахилу в діапазоні 190 градусів. Сумісність: DJI Osmo Pocket Комплект: рамка - 1шт..

125грн

  відгуки

Рамка для Gopro Hero 3, 3+, 4

Відкритий бокс The Frame для GoPro Hero 3 \ 3 + \ 4 Black Silver Рамка GoPro Hero корисна для для тих, хто використовує камеру без захисного водонепроникного боксу. Це покращує якість записуваного звуку, дозволяє заряджати камеру під час запису. Дуже зручна для тих, хто використовує в автомобілі, як відеореєстратор. Особливості даної рамки: Легкий монтаж Простота використання Сумісність: GoPro Hero 3 \ 3 + \ 4 Black Silver Комплект: Рамка - 1шт  ..

150грн

  відгуки

Рамка для Gopro Hero 3, 3+, 4 широка, под BacPac

Рамка для Gopro Hero 3, 3+, 4 широка, под BacPac Виготовлена спеціально під BacPac аксесуари (дисплей, акумулятор) Рамка GoPro Hero корисна для для тих, хто використовує камеру без захисного водонепроникного боксу. Це покращує якість записуваного звуку, дозволяє заряджати камеру під час запису. Дуже зручна для тих, хто використовує в автомобілі, як відеореєстратор. Особливості даної рамки: -Спеціально під BacPac аксесуари (дисплей, акумулятор) -Легкий монтаж -Простота використання Су..

120грн

  відгуки

Рамка для Gopro Hero 5, 6, 7

Відкритий корпус рамка для GoPro 5, 6, 7 дозволить закріпити камеру до більшості кріплень стандарту GoPro. Доступ до порту USB і обох дисплеїв відкритий (можливо відкрити дверцята, на відміну від оригіналу де потрібно їх знімати) Щільно утримує камеру, не погіршує якість записуваного звуку на відміну від боксу. У більшості випадків рекомендується для використання на відкритому возлухе як додатковий захист. Сумісність: GoPro 5, 6, 7, 2018 Black, Silver, White Комплект: Рамка - 1шт Кришка ві..

275грн

  відгуки

Рамка для Gopro Hero 5, 6, 7, 2018 піксель камуфляж (Coyote)

Відкритий корпус рамка для GoPro 5, 6. Дозволить закріпити камеру до більшості кріплень GoPro. Доступ до USB-порту та обох дисплеїв відкритий. У більшості випадків рекомендується для використання на відкритому повітрі як додатковий захист. Корпус має забарвлення "піксельний камуфляж" виконаного як аквапринт.  Сумісність: GoPro 5, 6, 7, 2018 Комплект: рамка - 1шт кришка відкрита - 1шт засувка - 1 шт гвинт - 1шт..

360грн

  відгуки

Рамка для GoPro Hero 8 Black "Shoot"

Рамка для GoPro Hero 8 Black "Shoot" Рамка виконана в класичному формфакторі. Ідеально підходить під розмір камери. Кнопки і бічні дверцята відкриті, так що рамка не завдасть Вам проблем в управлінні камерою або зміни акумулятора, карти пам'яті. У комплекті з рамкою поставляється гвинт, і стандартна низька защіпка Quick Release. Для використання на штативах необхідний адаптер Tripod Mount. Сумісність: GoPro Hero 8 Black Комплект: рамка - 1шт засувка низька - 1шт гвинт - 1шт..

215грн

  відгуки

-10%
Рамка для GoPro Hero 8 Black "Shoot" (Влог рамка)

Рамка для GoPro Hero 8 Black "Shoot" (Влог рамка) Пластикова влоги рамка, з кріпленням під холодний башмак. Ідеально підходить під розмір камери. Кнопки і бічні дверцята відкриті, так що рамка не завдасть Вам проблем в управлінні камерою або зміни акумулятора, карти пам'яті. Башмак дозволить встановити мікрофон або накамерне світло (спалах).У комплекті з рамкою поставляється гвинт, і стандартна низька засувка Quick Release. Для використання на штативах необхідний адаптер Tripod Mount. ..

  220грн  199грн

  відгуки

Рамка для Gopro Hero 9 Black

Відкритий корпус рамка для Gopro Hero 9 Black. Дозволить закріпити камеру до більшості кріплень стандарту GoPro, зробить це більш жорстко і надійно на відміну від рідних ніжок. Доступ до порту USB і обо[ дисплеїв відкритий. Щільно утримує камеру, не погіршує якість записуваного звуку на відміну від боксу. У більшості випадків рекомендується для використання на відкритому повітрі як додатковий захист. У комплекті з рамкою поставляється гвинт, і стандартна низька засувка Quick Release. С..

250грн

  відгуки

Рамка для Gopro Hero 9, 10, 11, 12 Black піксель камуфляж

Відкритий корпус рамка для GoPro 9, 10, 11, 12. Дозволить закріпити камеру до більшості кріплень GoPro. Доступ до USB-порту та обох дисплеїв відкритий. У більшості випадків рекомендується для використання на відкритому повітрі як додатковий захист. Корпус має забарвлення "піксельний камуфляж" виконаного як аквапринт. Робить камеру менш помітною. Сумісність: GoPro Hero Black 9, 10, 11, 12 Комплект: рамка - 1шт кришка відкрита - 1шт застібка - 1 шт гвинт - 1шт..

360грн

  відгуки

Рамка для GoPro Session 4, 5 cтандартна

Рамка для GoPro Session 4, 5 стандартна Просте кріплення для Gopro Hero Session, створює мінімалістичний рамку навколо камери і кріпиться до всіх стандартних кріплень. Пластикова рамка створює обрамлення і свого роду захист без погіршення якості запису звуку. Роз'єм живлення не закритий. Має стандартне кріплення знизу корпусу. Сумісність: GoPro Hero Session 4 \ 5 Комплект:- Пластикова рамка для Gopro Hero 4, 5 Session - 1шт- Засувка Quick Release - 1шт- Кріпильний болт - 1шт..

250грн

  відгуки

Рамка для GoPro Session 4, 5 низька

Рамка для GoPro Session 4, 5 низька Просте кріплення для Gopro Hero Session, створює мінімалістичний рамку навколо камери і кріпиться до всіх стандартних кріплень. Пластикова рамка створює обрамлення і свого роду захист без погіршення якості запису звуку. Роз'єм живлення не закрите.  Сумісність: GoPro Hero Session 4, 5 Комплект:- Пластикова рамка для Gopro Hero 4, 5 Session - 1шт- Засувка Quick Release - 1шт- Кріпильний болт - 1шт..

275грн

  відгуки

-10%
Рамка для Mijia 4k Action camera

Відкритий бокс The Frame для Mijia 4k Action camera Рамка корисна для для тих, хто використовує камеру без захисного водонепроникного боксу. Це покращує якість записуваного звуку, дозволяє заряджати камеру під час запису. Дуже зручна для тих, хто використовує в автомобілі, як відеореєстратор. Особливості даної рамки: - легкий монтаж - простота використання Сумісність: Mijia 4k mini Action camera Комплект: Рамка - 1шт Кліпса Quick Release - 1шт Гвинт - 1шт..

  110грн  99грн

  відгуки

Рамка для SJCAM SJ4000, 6000, 7000

Відкритий бокс The Frame для Sjcam SJ4000, 6000, 7000 Рамка корисна для для тих, хто використовує камеру без захисного водонепроникного боксу. Це покращує якість записуваного звуку, дозволяє заряджати камеру під час запису. Дуже зручна для тих, хто використовує в автомобілі, як відеореєстратор. Сумісність: SJCAM - SJCAM SJ4000 SJ6000 SJ7000 і китайських W7 W8 W9 Wifi. Комплектація: Рамка - 1шт Кліпса Quick Release - 1шт Гвинт - 1шт..

70грн

  відгуки

Рамка для SJCAM, SJ5000, SJ5000Plus,Thieye i60+

Відкритий бокс The Frame для Sjcam SJ5000, SJ5000Plus, Thieye i60 + Рамка корисна для для тих, хто використовує камеру без захисного водонепроникного боксу. Це покращує якість записуваного звуку, дозволяє заряджати камеру під час запису. Дуже зручна для тих, хто використовує в автомобілі, як відеореєстратор. Сумісність: SJCAM SJ5000 \ SJ5000Plus \ Thieye i60 + Комплектація: Рамка - 1шт Кліпса Quick Release - 1шт Гвинт - 1шт..

120грн

  відгуки

Рамка для Xiaomi Yi 4k, 4k+, Lite

Просте кріплення для Xiaomi Yi 4к, створює мінімалістичний рамку навколо камери і кріпиться до всіх стандартних кріпленням. Пластикова рамка створює обрамлення і свого роду захист без погіршення якості запису звука.Раз'ем харчування не закрите рамкою. Рамка корисна для для тих, хто використовує камеру без захисного водонепроникного боксу. Це покращує якість записуваного звуку, дозволяє заряджати камеру під час запису. Дуже зручна для тих, хто використовує в автомобілі, як відеореєстратор. О..

150грн

  відгуки

Рамка для Xiaomi Yi Sport

Рамка для Xiaomi Yi Sport - просте кріплення для Xiaomi Yi, створює мінімалістичну рамку навколо камери і кріпиться до всіх стандартних кріплень. Пластикова рамка створює обрамлення і свого роду захист без погіршення якості запису звуку. Роз'єм живлення не закритий рамкою. Рамка корисна для для тих, хто використовує камеру без захисного водонепроникного боксу. Це покращує якість записуваного звуку, дозволяє заряджати камеру під час запису. Дуже зручна для тих, хто використовує в автомобілі, як..

130грн

  відгуки

Показано з 1 по 25 із 25 (всього сторінок: 1)