Пульти дистанційного керування

Кабель для зарядки Wi-Fi пульта GoPro Smart Remote

Кабель для зарядки пульта дистанційного керування GoPro Wi-Fi Remote і GoPro Wi-Fi Smart Remote. Характеристики: Інтерфейс USB.Довжина 50 смКомплектація: кабель - 1 шт..

225грн

  відгуки

КОМПЛЕКТ БЛОГЕРА (штатив, адаптер для телефона, пульт) 3 в 1

Комплект 3 в 1 складається:1. Гнучкий штатив дозволяє закріпити телефон або камеру на будь-якій поверхні. Будь це звичайний стіл або дерево або навіть металева труба на вулиці. Довжина гнучкого штатива, без кріплення на телефон, 15 см., Що цілком достатньо для зйомок відео в різних умовах. Компактні розміри дозволяють носити штатив для телефону в маленькій сумці або в портфелі. 2. Адаптер для кріплення телефону дозволяє закріпити мобільні телефони більшості моделей і марок, в вертикальному і го..

200грн

  відгуки

Пульт Bluetooth для Xiaomi Yi, 4k, 4k+, Lite (ОРИГІНАЛ)

Bluetooth пульт Xiaomi YI, для дистанційного керування пристроями:Yi Camera або будь-якого мобільного телефону з камерою і блютус (на базі android або ios) Інструкція по підключенню до стрілялки камері Xiaomi Yi:- оновити прошивку до версії 1.1.0 або вище- включити камеру і натиснути 1 раз на кнопку Wi-Fi- дочекатися миготіння індикатора (синьої лампочки)- швидке натискання 2 рази на кнопку Wi-Fi (почуєте одиночний писк-включили Bluetooth)- на пульті натиснути і тримати велику кнопку, поки не з..

300грн

  відгуки

Пульт Bluetooth для Xiaomi Yi, 4k, 4k+, Lite (сумісний)

Bluetooth пульт Xiaomi YI, для дистанційного керування пристроямиYi Camera або будь-якого мобільного телефону з камерою і блютус (на базі android або ios) Інструкція по підключенню до стрілялки камері Xiaomi Yi:- оновити прошивку до версії 1.1.0 або вище- включити камеру і натиснути 1 раз на кнопку Wi-Fi- дочекатися миготіння індикатора (синьої лампочки)- швидке натискання 2 рази на кнопку Wi-Fi (почуєте одиночний писк-включили Bluetooth)- на пульті натиснути і тримати велику кнопку, поки не ..

235грн

  відгуки

Пульт Wi-Fi Smart Remote для GoPro 3, 3+, 4, 5, 6, 7, 8 Black, Session "SupTig"

Пристрій GoPro Wi-Fi Remote являє собою пульт з унікальними можливостями, спеціально розроблений для використання камери GoPro Hero в віддаленому режимі. За допомогою такого пульта ви зможете абсолютно без проблем приводити в дію або відключати свою камеру, а також, коли буде потрібно, починати і зупиняти зйомку! Користуючись подібним пультом, ви отримуєте вільний доступ до основних функцій камери, що дозволить в дистанційному режимі управляти всіма здібностями, закладеними в її функціонал. Wi-..

1 250грн

  відгуки

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)