Присоски для екшн камер

Кріплення магнітне "Magnet Mount" для екшн камер

Кріплення магнітне "Magnet Mount" для екшн камер Воно виявиться незамінне в моменти, коли необхідно встановити камеру GoPro на металеву поверхню. Magnet Mount - це ваш маленький помічник, здатний виручити в будь-яку хвилину і при будь-яких умовах. Він може виконувати функцію тимчасового кріплення, дбайливо і міцно фіксуючи вашу GoPro або POV Light. Не залишає слідів від подряпин і потертостей на обладнанні. Пам'ятайте, що експлуатація Magnet Mount на транспортних засобах в русі заборонена. Ко..

250грн

  відгуки

Присоска RuigPro з гнучким виносом Gooseneck для GoPro та телефону

Присоска RuigPro з гнучким виносом Gooseneck для GoPro та телефону Універсальна присоска ідеально підходить для кріплення на скло, автомобіль, борд і інші предмети. У комплекті є всі необхідні перехідники для кріплення екшн камер (GoPro, Xiaomi Yi, Sony) і телефонів будь-якого виробника. Комплект: Адптер - кріплення на різьблення - 1шт Присоска - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Dis..

225грн

  відгуки

Присоска велика "Big Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін.

Присоска велика "Big Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. Комплектується триподjv, що дозволяє використовувати її також з Gopro, Sjcam, Sony і іншими камерами що мають аналогічне кріплення. Має відмінну якість пластика і силіконового основи. Підходить для використання зовні автомобіля на високих швидкостях. Регульовані компоненти дозволяють здійснювати монтаж під будь-яким кутом. Комплект включає в себе стандартну базу з вакуумною присоскою і кілька перехідників (трипод). Для максимал..

250грн

  відгуки

Присоска мала "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi та ін.

Присоска мала "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. Регульовані компоненти дозволяють здійснювати монтаж під будь-яким кутом.Комплект включає в себе стандартну базу з вакуумною присоскою і адаптером під штативну різьбу 1 \ 4. Для максимальної фіксації, місце кріплення слід знежирити. Діаметр присоски 60 мм.  Комплект: Присоска - трипод 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Di..

125грн

  відгуки

Присоска мала з швидкознімною платформою "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін.

Присоска мала з швидкознімною платформою "Small Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. Регульовані компоненти дозволяють здійснювати монтаж під будь-яким кутом. У комплекті стандартна база з вакуумною присоскою і з бистросьемной платформою стандарту GoPro. Для максимальної фіксації, місце кріплення слід знежирити. Діаметр присоски 70 мм. Комплект: Присоска - трипод 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam ..

110грн

  відгуки

Присоска потрійна "Triangle Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. (Посилена)

Присоска потрійна "Triangle Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi і ін. (Посилена) Дуже надійна присоска для закріплення екшн-камери на плоских і трохи зігнутих поверхнях.В комплекті адаптер для GoPro, SJCAM - камер. Можливе використання з камерами Xiaomi YI, Sony-камери при застосуванні нарізного адаптера. Кожна присоска регульована за кутом нахилу з затискачем для надійної фіксації.Дана присоска рекомендується при самих екстремальних навантаженнях або при використанні на великих швидкостях...

500грн

  відгуки

Присоска потрійна "Triangle Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi та ін.(стандартна)

Присоска потрійна "Triangle Suction Cup" для GoPro, Sjcam, Xiaomi та ін.(стандартна) Дуже надійна присоска для закріплення екшн-камери на плоских і трохи зігнутих поверхнях.В комплекті адаптер для GoPro, SJCAM - камер, а також перехідник під штативну різьбу на звичайні камери, Xiaomi YI, Sony-камери.Кожна присоска регульована за кутом нахилу з зажимом для надійної фіксації.Дана присоска рекомендується при самих екстремальних навантаженнях або при використанні на великих швидкостях.Діаметр кож..

275грн

  відгуки

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)