Пульти ДК і їх кріплення

Кабель Hoco для GoPro Hero 5, 6, 7, 2018, Session, Xiaomi YI 4k+ (USB Type C)

Кабель Hoco - зберігає баланс між якістю та доступною ціною. Кабель cтворений для повноцінної зарядки ваших прістроїв. Корпус виконаний з якісніх и надійніх матеріалів. Встановлення з'єднання між пристроями здійснюється через USB - Type-C. Пропускна здатність - 2,4A. Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7, 2018, Session 5, Xiaomi YI 4k + та других сумісних прістроїв Характеристики Інтерфейс - USB Type C Довжина - 100 см Пропускна здатність - 2,4A комплектація: кабель - 1 шт..

90грн

  відгуки

Кабель для зарядки Wi-Fi пульта GoPro Smart Remote

Кабель для зарядки пульта дистанційного керування GoPro Wi-Fi Remote і GoPro Wi-Fi Smart Remote. Характеристики: Інтерфейс USB.Довжина 50 смКомплектація: кабель - 1 шт..

225грн

  відгуки

КОМПЛЕКТ БЛОГЕРА (штатив, адаптер для телефона, пульт) 3 в 1

Комплект 3 в 1 складається:1. Гнучкий штатив дозволяє закріпити телефон або камеру на будь-якій поверхні. Будь це звичайний стіл або дерево або навіть металева труба на вулиці. Довжина гнучкого штатива, без кріплення на телефон, 15 см., Що цілком достатньо для зйомок відео в різних умовах. Компактні розміри дозволяють носити штатив для телефону в маленькій сумці або в портфелі. 2. Адаптер для кріплення телефону дозволяє закріпити мобільні телефони більшості моделей і марок, в вертикальному і го..

200грн

  відгуки

Кріплення пульта GoPro Wi-Fi на монопод 3-Way Arm Grip Tripod

Кріплення пульта GoPro Wi-Fi на монопод 3-Way Arm Grip Tripod Не знаєте як закріпити пульт на улюблену Селфі палицю? Вихід є! У нас є спеціальний кронштейн дозволяє змонтувати його на монопод 3-Way Arm Grip Tripod від GoPro Пульт Wi-Fi Smart Remote легко замикається в пластиковому кріпленні і що вcтановлює на монопод, так само при необхідності швидко демонтується. Сумісність: пульт Wi-Fi Smart Remote, монопод 3-Way Arm Grip Tripod від GoPro Комплект: кронштейн - 1 шт..

60грн

  відгуки

Кріплення пульта GoPro Wi-Fi на монопод Pov Pole, SP Gadgets та ін.

Кріплення пульта GoPro Wi-Fi на монопод Pov Pole, SP Gadgets і ін. Не знаєте як закріпити пульт на улюблену Селфі палицю? Вихід є! У нас є спеціальний кронштейн дозволяє змонтувати його на моноподи Pov Pole, SP Gadgets і ін. Пульт Wi-Fi Smart Remote легко замикається в пластиковому кріпленні і що вcтановлює на монопод, так само при необхідності швидко демонтується. Сумісність: пульт Wi-Fi Smart Remote, моноподи Pov Pole, SP Gadgets і ін. Комплект: кронштейн - 1 шт..

60грн

  відгуки

Кріплення пульта WiFi Smart Remote for GoPro на трубу, кермо "Smart Mount"

Кріплення пульта WiFi Smart Remote for GoPro на трубу, кермо "Smart Mount" Прикріпіть ваш GoPro® Wi-Fi пульт Smart Remote або будь-який інший сумісний аксесуар до вашого Моноподу SP Gadgets POV Pole або іншому сумісному телескопічному моноподу, керму, трубі, щоб отримати ідеальні і приголомшливі результати. Сумісний з трубками, монопод, рулями розміром 21мм! Характеристики: Матеріал: Пластик + метал Вага: 30грамм Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis ..

290грн

  відгуки

Пульт Bluetooth для Xiaomi Yi, 4k, 4k+, Lite (ОРИГІНАЛ)

Bluetooth пульт Xiaomi YI, для дистанційного керування пристроями:Yi Camera або будь-якого мобільного телефону з камерою і блютус (на базі android або ios) Інструкція по підключенню до стрілялки камері Xiaomi Yi:- оновити прошивку до версії 1.1.0 або вище- включити камеру і натиснути 1 раз на кнопку Wi-Fi- дочекатися миготіння індикатора (синьої лампочки)- швидке натискання 2 рази на кнопку Wi-Fi (почуєте одиночний писк-включили Bluetooth)- на пульті натиснути і тримати велику кнопку, поки не з..

300грн

  відгуки

Пульт Bluetooth для Xiaomi Yi, 4k, 4k+, Lite (сумісний)

Bluetooth пульт Xiaomi YI, для дистанційного керування пристроямиYi Camera або будь-якого мобільного телефону з камерою і блютус (на базі android або ios) Інструкція по підключенню до стрілялки камері Xiaomi Yi:- оновити прошивку до версії 1.1.0 або вище- включити камеру і натиснути 1 раз на кнопку Wi-Fi- дочекатися миготіння індикатора (синьої лампочки)- швидке натискання 2 рази на кнопку Wi-Fi (почуєте одиночний писк-включили Bluetooth)- на пульті натиснути і тримати велику кнопку, поки не ..

235грн

  відгуки

Пульт Wi-Fi Smart Remote для GoPro 3, 3+, 4, 5, 6, 7, 8 Black, Session "SupTig"

Пристрій GoPro Wi-Fi Remote являє собою пульт з унікальними можливостями, спеціально розроблений для використання камери GoPro Hero в віддаленому режимі. За допомогою такого пульта ви зможете абсолютно без проблем приводити в дію або відключати свою камеру, а також, коли буде потрібно, починати і зупиняти зйомку! Користуючись подібним пультом, ви отримуєте вільний доступ до основних функцій камери, що дозволить в дистанційному режимі управляти всіма здібностями, закладеними в її функціонал. Wi-..

1 250грн

  відгуки

-33%
Ремінь на руку, кріплення для пульта Wi-Fi Gopro Hero

Ремінь на руку, кріплення для пульта Wi-Fi Gopro Hero Сумісність: зі всіма Wi-Fi пультами від компанії GoPro (Smart Remote ARMTE-001 \ ARMTE-002) Комплект: Ремінь на руку для пульта - 1шт..

  60грн  40грн

  відгуки

Тримач смартфона на монопод "як пульт" №5

Даний аксесуар дозволяє закріпити мобільний телефон на вашому Моноподі, штативі, як пульт або як пристрій для зйомки відео. Затиск регулюється на різну товщину монопода і діагональ телефону.Може бути встановлений в 2х варіаціях, як зверху, так і збоку від монопода. Характеристики: Матеріал: пластик + стальДіаметр труби монопода 19-26 мм, ширина смарфона 55-85 мм. Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme ..

100грн

  відгуки

Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)