Микрофони, адаптери, кабелі

Кабель Etale для GoPro 2, 3, 4 і ін. (Mini USB)

Кабель для зарядки і синхронізації даних GoPro Hero 2, 3, 4 (Mini USB) І інших сумісних пристроїв. Характеристики: Інтерфейс Mini USB.Довжина 80 см Швидкість передачі: до 480 Мб / сек Комплектація: кабель - 1 шт..

65грн

  відгуки

Кабель hdmi to micro hdmi 1.5m (Xiaomi Yi, GoPro 5, 6, 7 и др.)

Кабель hdmi to micro hdmi 1.5m (Xiaomi Yi, GoPro 5, 6, 7 и др.) Кабель призначений для передачі даних безпосередньо з екшн камер на такі пристрої як телевізори, приставки, ПК і т.д. High-Defenition Multimedia Interface (HDMI) - загальносвітовий стандарт з'єднання для мультимедіа високої чіткості, це стандарт без стиснення, єдиний для всіх пристроїв, який гарантує максимальну якість і простоту в використанні. Технологія даного кабелю забезпечує найвищу частоту сигналу, за допомогою якого м..

150грн

  відгуки

Кабель Hoco для GoPro Hero 5, 6, 7, 2018, Session, Xiaomi YI 4k+ (USB Type C)

Кабель Hoco - зберігає баланс між якістю та доступною ціною. Кабель cтворений для повноцінної зарядки ваших прістроїв. Корпус виконаний з якісніх и надійніх матеріалів. Встановлення з'єднання між пристроями здійснюється через USB - Type-C. Пропускна здатність - 2,4A. Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7, 2018, Session 5, Xiaomi YI 4k + та других сумісних прістроїв Характеристики Інтерфейс - USB Type C Довжина - 100 см Пропускна здатність - 2,4A комплектація: кабель - 1 шт..

90грн

  відгуки

Кабель Remax Lesu для GoPro Session 5, Xiaomi YI, 4k, Discovery, EKEN (Micro USB)

Кабель USB Remax RC-050m Lesu Micro - прекрасно підійде як для зарядки. так і для передачі даних. Забезпечує передачу даних при підключенні до синхронізованих пристроїв. Кабель виготовлений у міцній силіконовій ізоляції. Сумісність: Xiaomi YI, 4k, Discovery, EKEN і інші сумісні пристрої Характеристики: Інтерфейс - Micro USB Довжина - 100 см Комплектація: кабель - 1 шт..

70грн

  відгуки

Мікрофон Shoot MIC-006

Мікрофон Shoot MIC-006 представляє собою компактний і легкий конденсаторний мікрофон, який забезпечує кращу якість звуку, в порівнянні з вбудованими мікрофонами в смартфон або дзеркальну камеру, GoPro Компактний мікрофон встановлюється в роз'єм "холодний башмак" і підходить для зйомки на фотоапарат або смартфон, GoPro (при наявності адаптера) для ведення блогів, записи контенту та інше. Пристрій комплектується кабелем з виходами TRS який підходить під різні завдання. Мікрофон оснащений вітроз..

500грн

  відгуки

Мікрофон петлічний для GoPro 3, 4, SJ6, SJ7

Мікрофон петлічний для GoPro 3, 4, SJ6, SJ7 Дозволить записати відмінний, чистий звук. Ідеально для відеоблогу, оглядів, трансляцій при невеликому бюджеті. Довжина кабелю 120см. За допомогою прищіпки, мікрофон можна закріпити на одязі або іншому предметі. Вітрозахисний чохол знизить уровен шуму від вітру. Кабель додатково посилений опліткою що запобігає стиранню і розриву. Характеристики: Довжина кабелю: 120 см / 47.2 дюймівСпрямованість: ВсеспрямованийРобоча Напруга: DC1.5V-10 ВВіднош..

230грн

  відгуки

Мікрофон петлічний для GoPro 3, 4, SJ6, SJ7 (з знімним адаптером)

Мікрофон петлічний для GoPro 3, 4, SJ6, SJ7 (з знімним адаптером) Дозволить записати відмінний, чистий звук. Ідеально для відеоблогу, оглядів, трансляцій при невеликому бюджеті. Дінна кабелю 120см. За допомогою прищіпки, мікрофон можна закріпити на одязі або іншому предметі. Вітрозахисний чохол знизить уровен шуму від вітру. Кабель додатково посилений опліткою що запобігає стирання і розрив. Має знімний адаптер mini usb -> 3.5mm, за допомогою якого ви можете використовувати інший вид м..

199грн

  відгуки

Мікрофон петличка Havit, HV-M60 чорний, 1,5 м

Мікрофон петличка Havit, HV-M60 чорний, 1,5 м Зручний компактний мікрофон для комп'ютера або ноутбука.Можно використовувати на стрілялки камерах при наявності відповідного адаптера. Чутливість: 39dB ± 3dBЧастотний діапазон: 20Гц-16кГцДовжина кабелю: 2,5ммх1,5мШтекер: 3,5 ммКолір чорний..

149грн

  відгуки

Мікрофонний адаптер 3.5мм для GoPro Hero 3

При використанні даного адаптера будь-який мікрофон з штекером 3,5 мм може бути підключений до вашої GoPro камери. Це дозволить Вам підняти якість звуку на абсолютно новий рівень,а також помістити мікрофон саме там де Вам потрібно. УВАГА! Сумісно тільки з Gopro 3 (3 + і 4 потрібен інший перехідник) Сумісність: GoPro Hero 3 Комплект: перехідник - 1шт..

65грн

  відгуки

Мікрофонний адаптер 3.5мм для GoPro Hero 3 +, 4, Sjcam SJ6, SJ7

При використанні даного адаптера будь-мікрофон c штекером 3,5 мм може бути підключений до вашої GoPro камери.  Це дозволить Вам підняти якість звуку на абсолютно новий рівень,а також помістити мікрофон саме там де Вам потрібно. Адаптер з чіпом (дешеві перехідники як правило без нього) Сумісність: GoPro Hero 3 +, 4, Sjcam SJ6, SJ7 Комплект: перехідник - 1шт..

79грн

  відгуки

Стерео мікрофон + рамка для GoPro Hero 3, 3+, Sjcam SJ6, SJ7

Мікрофон повністю сумісний з будь-якими відеокамерами, компактними цифровими і дзеркальними фотоапаратами, мають стандартний вхід для мікрофона, роз'єм MIC (3.5 mm jack),а так само камерами Gopro Hero 3, 3+, 4 (в комплекті перехідник mini usb з'єднання з камерою). Дуже добре справляється з поглинанням шумів від вітру і істотно піднімає якість звуку. Характеристики: Частотний діапазон: 100-10, 100hzЧутливість: -38dbv, ±3.5 dbNoise Level: 34db SPLКолір: чорний/сріблястийХарчування: від ..

275грн

  відгуки

Чохол вітрозахист GoPro Hero 5, 6, 7, 8, 2018

Дозволить позбавитися від паразитних шумів при зйомці відео для вашого блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол виконаний спеціально для GoPro Hero 5, 6, 7 виконані прорізи відповідно до оригінальних органів управління. Сумісність: GoPro Hero 5 \ 6 \ 7 \ 8 \ 2018 (Black Silver White)..

165грн

  відгуки

-17%
Чохол вітрозахист GoPro Hero 8 Black

Чохол вітрозахисний GoPro Hero 8 Black. Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашого блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол виконаний спеціально для GoPro Hero 8 Black, виконані прорізи відповідно до оригінальних органів управління. Сумісність: GoPro Hero 8 Black..

  180грн  150грн

  відгуки

Чохол вітрозахист GoPro Hero, Xiaomi YI, Sjcam и др.

Чохол вітрозахисний GoPro Hero, Xiaomi YI, Sjcam і ін. Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашеuо блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол універсальний і підійде під будь-яку камеру за типажем Gopro Session (SJCAM M10, Polaroid cube і ін.) Комплект: чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 ..

120грн

  відгуки

Чохол вітрозахист GoPro Session 4, 5, SJCAM M10, Polaroid cube та ін.

Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашеuо блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол універсальний і підійде під будь-яку камеру за типажем Gopro Session (SJCAM M10 \ Polaroid cube і ін.) Сумісність: Gopro Session 4 \ 5 \ SJCAM M10 \ Polaroid cube і ін. Комплект: чохол - 1шт..

120грн

  відгуки

Показано з 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)