Кріплення пультів на монопод, трубу

Кріплення пульта GoPro Wi-Fi на монопод 3-Way Arm Grip Tripod

Кріплення пульта GoPro Wi-Fi на монопод 3-Way Arm Grip Tripod Не знаєте як закріпити пульт на улюблену Селфі палицю? Вихід є! У нас є спеціальний кронштейн дозволяє змонтувати його на монопод 3-Way Arm Grip Tripod від GoPro Пульт Wi-Fi Smart Remote легко замикається в пластиковому кріпленні і що вcтановлює на монопод, так само при необхідності швидко демонтується. Сумісність: пульт Wi-Fi Smart Remote, монопод 3-Way Arm Grip Tripod від GoPro Комплект: кронштейн - 1 шт..

60грн

  відгуки

Кріплення пульта GoPro Wi-Fi на монопод Pov Pole, SP Gadgets та ін.

Кріплення пульта GoPro Wi-Fi на монопод Pov Pole, SP Gadgets і ін. Не знаєте як закріпити пульт на улюблену Селфі палицю? Вихід є! У нас є спеціальний кронштейн дозволяє змонтувати його на моноподи Pov Pole, SP Gadgets і ін. Пульт Wi-Fi Smart Remote легко замикається в пластиковому кріпленні і що вcтановлює на монопод, так само при необхідності швидко демонтується. Сумісність: пульт Wi-Fi Smart Remote, моноподи Pov Pole, SP Gadgets і ін. Комплект: кронштейн - 1 шт..

60грн

  відгуки

Кріплення пульта WiFi Smart Remote for GoPro на трубу, кермо "Smart Mount"

Кріплення пульта WiFi Smart Remote for GoPro на трубу, кермо "Smart Mount" Прикріпіть ваш GoPro® Wi-Fi пульт Smart Remote або будь-який інший сумісний аксесуар до вашого Моноподу SP Gadgets POV Pole або іншому сумісному телескопічному моноподу, керму, трубі, щоб отримати ідеальні і приголомшливі результати. Сумісний з трубками, монопод, рулями розміром 21мм! Характеристики: Матеріал: Пластик + метал Вага: 30грамм Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis ..

290грн

  відгуки

-33%
Ремінь на руку, кріплення для пульта Wi-Fi Gopro Hero

Ремінь на руку, кріплення для пульта Wi-Fi Gopro Hero Сумісність: зі всіма Wi-Fi пультами від компанії GoPro (Smart Remote ARMTE-001 \ ARMTE-002) Комплект: Ремінь на руку для пульта - 1шт..

  60грн  40грн

  відгуки

Тримач смартфона на монопод "як пульт" №5

Даний аксесуар дозволяє закріпити мобільний телефон на вашому Моноподі, штативі, як пульт або як пристрій для зйомки відео. Затиск регулюється на різну товщину монопода і діагональ телефону.Може бути встановлений в 2х варіаціях, як зверху, так і збоку від монопода. Характеристики: Матеріал: пластик + стальДіаметр труби монопода 19-26 мм, ширина смарфона 55-85 мм. Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme ..

100грн

  відгуки

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)