Кріплення екшн камери на голову чи шолом

Дуга-винос для кріплень GoPro (гола)

Універсальне виносне кріплення для екшн камер (дуга). Дугу можна використовувати як подовжувач і для інших кріплень. Характеристики: Матеріал - пластик Довжина - 19.4см Комплект: Винесення (дуга) - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K Xiaomi Yi Sport Basic Edition Xiaomi Yi Sport ..

85грн

  відгуки

Кепка (бейсболка) з кріпленням для GoPro та інших камер

Дозволить приховати голову від палючого сонця, і записати кадр з голови, коли просте кріплення на голову використовувати неможливо. Комплект: кепка - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K Xiaomi Yi Sport Basic Edition Xiaomi Yi Sport Travel Edition GoPro HD HERO / HERO2 GoPro HERO6 GoPr..

300грн

  відгуки

Кріплення 3-way Arm на защіпку для GoPro і ін.

Кріплення 3-way Arm на защіпку для GoPro і ін. Універсальне кріплення для зміни орієнтації камери. Монтується безпосередньо між камерою і защіпкою. Встановивши тільки 1 секцію можна добится повороту камери на 45 градусів. Часто використовується при монтажі на шолом, на велокріплення. Комплектація: гвинт - 2штколіна 3 way - 2штСумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісніст..

130грн

  відгуки

Кріплення для рота - капа "Mouth Mount"

Кріплення для рота - капа "Mouth Mount" Кріплення у вигляді капи, це легке, оригінальне кріплення-капа для екшн-камери. Затискається зубами, залишаючи ваші руки вільними під час виконання екстремальних трюків або зйомки. Оснащений спеціальними повітрозабірними отворами, дозволяючи безперешкодно дихати. Кріплення камери фіксується за допомогою спеціального гвинта, не дозволяючи камері перебувати в нестійкому положенні. Mouth Mount виконаний з міцного високоякісного надійного матеріалу. Харак..

450грн

  відгуки

Кріплення на голову "YI Head Mount" оригінальне Xiaomi

Кріплення на голову "YI Head Mount" оригінальне Xiaomi Найвища якість, кращий аналог за якістю кріплень GoPro. Легке і зручне кріплення. Воно дозволить знімати відео, максимально захоплюючи те, що відбувається безпосередньо перед Вами. Еластичні ремені мають одну пряжку для регулювання розміру. З внутрішньої сторони є хвилясті силіконові смужки для захисту від зісковзування і м'яка подушечка в районі потилиці для більшого комфорту. Використовується для кріплення на голову, шапку, круглий шолом...

275грн

  відгуки

Кріплення на голову Head Strap

Кріплення на голову Head Strap Легке і зручне кріплення, вага всього 80 г. Воно дозволить знімати відео, максимально захоплюючи то, що відбувається безпосередньо перед Вами. Еластичні ремені мають дві пряжки для регулювання розміру. З внутрішньої сторони є хвилясті силіконові смужки для захисту від зісковзування і м'яка подушечка в районі потилиці для більшого комфорту. Використовується для кріплення на голову, шапку, круглий шолом. Комплект: Кріплення-ремінь на голову - 1шт Гвинт, рамка -..

150грн

  відгуки

Кріплення на голову для двох камер Double Camera Head Strap

Кріплення на голову для двох камер Double Camera Head Strap Легке і зручне кріплення, вага всього 100 г. Воно дозволить знімати відео, максимально захоплюючи то, що відбувається безпосередньо перед Вами і позаду або збоку Вас. Еластичні ремені мають пряжки для регулювання розміру. З внутрішньої сторони є хвилясті силіконові смужки для захисту від зісковзування і м'яка подушечка в районі потилиці для більшого комфорта.Крепленіе другої камери має можливість повороту на 360 з фіксуванням. Використ..

200грн

  відгуки

Кріплення на голову для екшн камер Sony

Кріплення на голову для екшн камер Sony Легке і зручне кріплення, вага всього 80 г. Воно дозволить знімати відео, максимально захоплюючи те, що відбувається безпосередньо перед Вами. Еластичні ремені мають дві пряжки для регулювання розміру. З внутрішньої сторони є хвилясті силіконові смужки для захисту від зісковзування і м'яка подушечка в районі потилиці для більшого комфорту. Використовується для кріплення на голову, шапку, круглий шолом. Комплект: Кріплення-ремінь на голову - 1шт Суміс..

235грн

  відгуки

Кріплення на мото шолом "TUYU" на липучках (на скотчі)

Абсолютно нова модель кріплення від виробника TUYU на мотошолом. Завдяки своїй конструкції підходить на на більшість шоломів, не перекриває вентиляційні отвори, та не заважає візору.Для зміни ракурсу камери в комплекті є подовжувач, який можна знімати. Кріплення надійно фіксується на оригінальних липучках 3М VHB. Комплектація: Кріплення – 1 штПодовжувач короткий- 1 штГвинт - 1 штЛипучка - 2 шт..

449грн

  відгуки

Кріплення на тактичний шолом ARM Mount NVG Helmet для GoPro

Дане кріплення дозволить закріпити Вашу екшн камеру на тактичний шолом OPS / TEAM Wendy Style NVG . Швидке та надійне з'єднання дозволить Вам під'єднати камеру на інший шолом у найкоротший час. Матеріал кріплення: високоміцний нейлон. КОЛІР -- ЧОРНИЙ, ПІСОЧНИЙ Сумісність: шоломи FAST OPS TEAM Wendy Style NVG Tor D Schubert Mich та ін Комплектація: кріплення - 1 шт гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Сумісність..

550грн

  відгуки

-18%
Кріплення на тактичний шолом Excavator ARM Mount NVG Helmet для GoPro

Кріплення на тактичний шолом Excavator ARM Mount NVG Helmet для GoPro Дане кріплення дозволить закріпити Вашу екшн камеру на тактичний шолом OPS / TEAM Wendy Style та ін. у планку під NVG. Швидке і надійне з'єднання дозволить Вам під'єднати камеру на інший шолом в найкоротший час. Матеріал кріплення високоміцний нейлон. Сумісність: шоломи OPS FAST TEAM Wendy Style NVG Mich Shubert Tor D та багато ін Комплектація: кріплення - 1 шт гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi Y..

  550грн  450грн

  відгуки

Кріплення на тактичний шолом алюмінієве ARM Mount NVG Helmet для GoPro

Дане кріплення дозволить закріпити Вашу екшн камеру на тактичний шолом шлемы OPS / TEAM Wendy Style NVG Tor D Schubert Mich та багато інших. Швидке та надійне з'єднання дозволить Вам під'єднати камеру на інший шолом у найкоротший час. Матеріал кріплення: АНОДОВАНИЙ АЛЮМІНІЙ. КОЛІР ЧОРНИЙ Сумісність: шоломи OPS TEAM Wendy Style NVG Tor D Schubert Mich та багато інших Комплектація: кріплення - 1 шт прокладки - 1кт наклейка 3м антивібраційна - шт  Сумісніст..

675грн

  відгуки

Кріплення на шию (телефону чи екшн камери)

Кріплення телефону чи екшн камери на шию Дане кріплення своєрідне ноу-хау в плані кріплень. Воно комбінує в собі вид від першої особи, і простоту використання. Просто одягніть кріплення на шию і знімайте свою активне життя будь це поїздки на велосипеді, приготування їжі або проста оглядова зйомка. На данне кріплення можна закріпити телефон шириною до 9 см або будь-яку екшн камеру в рамці або у аквабоксі при наявності відповідного аксесуара.  Комплект: Кріплення - 1шт Зат..

150грн

  відгуки

Кріплення на шолом "Curved Front Helmet Mount" (3 в 1)

Кріплення на шолом "Curved Front Helmet Mount" (3 в 1) Кріплення на шолом Curved Helmet Mount - бюджетне кріплення для надійної фіксації вашої камери GoPro попереду шолома, транспортного засобу, спорядження та ін. Комплект: Вигнута платформа на липучці - 1шт Швидкознімна клямка - 1шт Наклеювати тільки на чисту, знежирену і суху поверхню. Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJ..

100грн

  відгуки

Кріплення на шолом - винос "GoPro Arm Mount"

Кріплення на шолом - винос "GoPro Arm Mount" Універсальне виносне кріплення на шолом для екшн камер. Можливо використовувати як для зйомки селфі так і попереду або позаду себе. Дугу можна використовувати в комбінації з іншими кріпленнями. Комплект: Винесення (дуга) - 1шт3M VHB 2х сторонній скотч - 1штВигнута платформа - 1штДовгий гвинт - 1штКороткий гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme..

150грн

  відгуки

Кріплення на шолом - винос з поворотом 360 ° "GoPro Arm Mount"

Кріплення на шолом - винос з поворотом 360 ° "GoPro Arm Mount" Універсальне виносне кріплення на шолом для екшн камер. Можливо використовувати як для зйомки Селфі так і попереду або позаду себе. Дугу можна використовувати в комбінації з іншими крепленнями.Основа поворотна на 360 °. Комплект: Винесення (дуга) - 1шт3M VHB 2х сторонній скотч - 1штВигнута поворотна платформа 360 ° - 1штДовгий гвинт - 1штКороткий гвинт - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp ..

200грн

  відгуки

Кріплення на шолом бічне "GoPro Side Mount" для GoPro, Xiaomi і ін.

Кріплення на шолом бічне "GoPro Side Mount" для GoPro, Xiaomi і ін. Бокове кріплення на шолом Side Mount - кріплення для надійної фіксації вашої камери GoPro збоку шолома, транспортного засобу, спорядження та ін. 3 ступеня повороту дадуть вам можливість легко управляти зйомкою, направляти відеокамеру в будь-яку сторону. Комплект: Вигнута платформа на липучці - 1шт Швидкознімна клямка - 1шт Кріплення 3-Way Pivot Arm - 2шт Гвинт - 3 шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp ..

275грн

  відгуки

Кріплення на шолом вентильований "Vented Helmet Strap"

Кріплення на шолом вентильований "Vented Helmet Strap" Прикріпіть GoPro на вентильований шолом для велосипеда, лиж, або на будь-який подібний спортивний шолом. Регульований ремінець Vented Helmet Strap Mount дозволяє швидко і легко прикріпити камеру до шолома. Підходить під всі шоломи. - Кріпиться до будь-якого вентильованого шолому- Регульований ремінь робить монтаж камери швидким і легким Повний аналог оригінального GVHS30 Комплект: кріплення - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi ..

80грн

  відгуки

Кріплення на шолом переднє "GoPro Front Mount" для GoPro, Xiaomi і ін.

Кріплення на шолом переднє "GoPro Front Mount" для GoPro, Xiaomi і ін. Переднє кріплення на шолом Front Helmet Mount - кріплення для надійної фіксації вашої камери GoPro з передньої частини шолома, транспортного засобу, спорядження та ін. 4 ступеня повороту дадуть вам можливість легко управляти зйомкою, направляти відеокамеру в будь-яку сторону. Комплект: Вигнута платформа на липучці - 1шт Швидкознімна клямка - 1шт Кріплення 3-Way Pivot Arm - 3шт Гвинт - 5 шт Сумісність з камерами: Go..

330грн

  відгуки

Кріплення на шолом переднє "RuigPro" для GoPro, Xiaomi і ін.

Кріплення на шолом RuigPro Helmet Strap Mount, для переднього закріплення камери. З внутрішньої сторони кріплення має силіконову поверхню, яка запобігає поздовжні переміщення кріплення і запобігає невеликим паразитним вибраціям камери.На відміну від кріплення Telesin має вбудований гак - защіпку, як підсумок - менше з'єднуючих деталей, менше шуму від з'єднань при зйомці, ще більш чітка картинка. Характеристики: Матеріал - пластик + силікон Розміри - 10х10х9см Сумісність з камерами: GoPr..

350грн

  відгуки

Кріплення на шолом переднє "Soonsun" для GoPro, Xiaomi і ін.

Кріплення на шолом Soonsun Helmet Strap Mount, для переднього закріплення камери. Нова інноваційна система закріплення до шолому на гелевій основі. З внутрішньої сторони кріплення має силіконову поверхню, яка запобігає поздовжні переміщення кріплення і запобігає невеликим паразитним вибраціям камери.На відміну від кріплення попередніх поколінь має  товсту силіконову липучку, яку можливо використати повторно. Характеристики: Матеріал - пластик + силікон Розміри - 10х10х9см Сум..

450грн

  відгуки

Набір кріплень для GoPro "Основний" (кріплення на голову, груди, монопод, поплавок)

Набір кріплень "Основний" (кріплення на голову, груди, монопод, поплавок) У комплект включені тільки найнеобхідніші кріплення, що дозволяють зберегти яскраві події вашого життя з основних ракурсів, використовуваних при зйомках екшен-камерами GoPro Hero, Xiaomi, SJCAM, Eken і їх аналогами.Можна сміливо брати у відпустку, подорож або на подарунок! У набір входить: кріплення на голову Head Strap - 1шт кріплення на груди Chest Mount Harness - 1шт монопод POV Pole 94см 1шт ручка-поплавок POV Flo..

750грн

  відгуки

Набір плоских і вигнутих клеючих платформ GoPro Flat + Curved Adhesive Mounts (8штук)

Набір плоских і вигнутих клеючих платформ GoPro Flat + Curved Adhesive Mounts (8штук) Надійно фіксує екшн-камеру в захисному боксі або рамці на плоских і сферичних поверхнях. Інноваційна технологія VHB 3М 4991 забезпечує надійне кріплення екшн-камери. Підходить для будь-яких погодних умов. Створюйте захоплюючі фотографії і відеоролики, закріпивши камеру за допомогою клеючих кріплень, катаючись на гірському велосипеді, мотоциклі або навіть на катері. Перед установкою місце з'єднання очис..

300грн

  відгуки

Подовжувач прямий 3см (коліно) для GoPro та ін.

Характеристики: Матеріал - пластик Гайка - сталь Комплект: Коліно 3см - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K Xiaomi Yi Sport Basic Edition Xiaomi Yi Sport Travel Edition GoPro HD HERO / HERO2 GoPro HERO6 GoPro HERO7 Hero 2018 Hero 8 Hero 9 Сумісність з моделями: GoPro HERO3 Black Edition ..

40грн

  відгуки

Прищіпка мала на кепку Quick Clip з кріпленням GoPro

Прищіпка мала на кепку Quick Clip з кріпленням GoPro Зручне і невелике кріплення QuickClip для будь-якого виду стрілялки камери GoPro і її аналогів. Ви можете легко фіксувати камеру на кепці, ремені, кишені і т.д. Комплектація: прищіпка QuickClip - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K X..

125грн

  відгуки

Ремінь на шию до аквабоксу, рамки GoPro "Be A Hero"

Ремінь на шию до аквабоксу або рамки GoPro "Be A Hero" Сумісність: абсолютно з усіма екшн-камерами. Кріпиться до аквабоксу або аксесуарів зі схожим кріпленням. Комплект: ремінь на шию - 1шткарабін - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з сериями: GoPro HERO3 GoPro HERO3+ GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xiaomi Yi 4K Xiaomi Yi Sport Basic Edition Xiaomi Yi S..

130грн

  відгуки

-38%
Ремінь на шию до аквабоксу, рамки Xiaomi Yi, 4k, 4k+, Lite, Discovery, Mijia

Ремінь на шию до аквабокс або рамці Xiaomi "Yi" Сумісність: абсолютно з усіма екшн-камерами. Кріпиться до аквабоксу або аксесуари зі схожим кріпленням. Комплект: ремінь на шию - 1шткарабін - 1шт..

  160грн  99грн

  відгуки

Страхувальна петля нейлонова "Camera Tether" для GoPro і ін.

Страхувальне кріплення для камер Camera Tether for GoPro дозволяє підвищити рівень безпеки при використанні GoPro в екстремальних умовах. Приклейте самоклеючу платформу до Вашого спорядження, потім закріпіть Camera Tethers до задньої кришки корпусу камери. Якщо GoPro відірветься від кріплення, вона залишиться приєднаної страхувальним тросом до спорядження. Клей анкера може бути видалений шляхом нагрівання феном. Особливості:Допомагає запобігти втраті вашої камери в екстремальних умовахЛегко п..

35грн

  відгуки

Показано з 1 по 29 із 29 (всього сторінок: 1)