Сумки і кейси для зберігання

Кейс для дайвінг маски, універсальний

Захисний кейс маски для дайвінгуЗахистить Вашу маску від пошкоджень і подряпин при транспортуванні. Присутній карабін для зручного транспортування. УВАГА! Маска не входить в комплект! Можна придбати окремо!..

170грн

  відгуки

Кейс для камери "Wallytech" GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 (під монопод)

Мініатюрна сумка-чохол Wallytech на блискавці для екшн-камер серії GoPro Hero 5, 6, 7, 2018 Забезпечена сітчатою кишенькою для карти пам'яті, батареї, кріплення або іншого дрібного аксесуара. Дозволить захистити Вашу камеру без зйому від аксесуара (монопода, ручки) Приємна на дотик, виготовлена ​​з етиленвінілацетату. Зовнішній розмір: 88 х 75 х 45 мм Комплект: Чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam..

135грн

  відгуки

Кейс для камери "Wallytech" в аквабоксі

Мініатюрна сумка-чохол на блискавці для екшнкамер GoPro Hero і інших з аналогічним типорозміром. Камера поміщається в аквабокс з основою і фіксатором. Приємна на дотик, виготовлена ​​з етиленвінілацетату. Характеристики: Ширина 11см Висота 6 см Товщина 13см Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO..

150грн

  відгуки

Кейс для камери "Wallytech" стандартний

Мініатюрна сумка-чохол Wallytech на блискавці для екшн-камер GoPro та ін. Забезпечена сітковим кишенькою для карти пам'яті, батареї, кріплення і / або іншого дрібного аксесуара Приємна на дотик, виготовлена ​​з етиленвінілацетату Зовнішній розмір: 8.5 х 7 х 4 см Комплект: Чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro ..

120грн

  відгуки

Кейс для камери і аксессуарів "GoCase"

Кейс для камери і аксессуарів "GoCase" Виготовлений з кордури, має зручну ручку для перенесення. Всередині матеріал м'який і надійний. Отвори вирізані дуже акуратно і зроблені таким чином, щоб розмістити все необхідне: - Камера - Кріплення на велосипед - Кліпса J hook - Акумулятор - Аквабокс Також в кейсі є кишеня для інших аксесуарів, кріплень і корисних речей. Колір чорний Комплектація: Сумка - кейс - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi ..

385грн

  відгуки

Кейс для камери і аксессуарів (великий-L)

Сумка - кейс для камери GoPro і ін., Незамінна річ для транспортування. Даний кейс розрахований на 2 камери. Він здатний вмістити досить велику кількість дрібних і середніх аксесуарів які будуть завжди під рукою, на випадок відмінного кадру, і відмінно будуть захищені від зовнішніх впливів. Розміри: 33см * 7см * 22см. Комплектація: Захисний чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery..

550грн

  відгуки

Кейс для камери і аксессуарів (маленький-S)

Сумка - кейс для камери GoPro і ін., Незамінна річ для транспортування. Легкий і компактний. Захист від ударів пилу і води. Здатний вмістити камеру і кілька невеликих аксесуарів, запобігти від пошкоджень. Розміри: 16.5см * 7см * 12см. Комплектація: Захисний чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HERO4 GoPro HERO5 Xi..

260грн

  відгуки

Кейс для камери і аксессуарів (середній-M)

Сумка - кейс для камери GoPro і ін., Незамінна річ для транспорування. Средній розмір найоптимальніший як для досвідченого так і для впевненого користувача GoPro. Він здатний вмістити досить велику кількість дрібних і середніх аксесуарів які будуть завжди під рукою, на випадок відмінного кадру. Розміри: 22см * 7см * 17см. Комплектація: Захисний чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discove..

360грн

  відгуки

Кейс для камери і аксессуарів Xiaomi камуфляж

Виготовлений з кордури, має зручну ручку для перенесення. Всередині матеріал м'який і надійний. Отвори вирізані дуже акуратно і зроблені таким чином, щоб розмістити все необхідне: - Камера Yi Action Camera (без підводного кейса) - Підводний кейс - Монопод і пульт дистанційного керування - Штатив адаптер - 2 гвинта - Тримач Floating Grip Також в кейсі є кишеня з застібкою-блискавкою для інших аксесуарів, кріплень і корисних речей. Сумісність: Xiaomi YI Sport \ Yi 4k \ 4k + \ Lite \ Dis..

499грн

  відгуки

Кейс для камери і аксесуарів водостійкий (великий-L) GoPro, Xiaomi Yi, Sjcam

Сумка - кейс для камери GoPro і ін., Незамінна річ для транспортування. Легкий і компактний. Високий захист від ударів пилу і води. Переваги та відмінності від кейсів з кордури: - Матеріал корпусу поливинилацетат, не боїться навіть прямого попадання води- Матеріал наповнювача піна EVA ще більш надійна фіксація і захист- Вологозахищені блискавки- Вбудоване кільце і ремінець з карабіном- Покращене загальну якість виготовлення Розміри: 33см * 22см * 17см. Комплектація: Захисний чохол - 1шт С..

500грн

  відгуки

Кейс для камери і аксесуарів водостійкий (маленький-S) GoPro, Xiaomi Yi, Sjcam

Сумка - кейс для камери GoPro і ін., Незамінна річ для транспортування. Легкий і компактний. Високий захист від ударів пилу і води. Переваги та відмінності від кейсів з кордури: - Матеріал корпусу поливинилацетат, не боїться навіть прямого попадання води- Матеріал наповнювача піна EVA ще більш надійна фіксація і захист- Вологозахищені блискавки- Вбудоване кільце і ремінець з карабіном- Покращене загальну якість виготовлення Розміри: 16.5см * 7см * 12см. Комплектація: Захисний чохол - 1шт Су..

320грн

  відгуки

Кейс для камери та аксессуарів водостійкій (середній-M) GoPro, Xiaomi Yi, Sjcam

Кейс для камери та аксессуарів водостійкій (середній-M) GoPro, Xiaomi Yi, Sjcam Сумка - кейс для камери GoPro і ін., Незамінна річ для транспортування. Легкий і компактний. Високий захист від ударів пилу і води. Переваги та відмінності від кейсів з кордури:  - Матеріал корпусу полівінілацетат, не боїться навіть прямого попадання води - Матеріал наповнювача піна EVA ще більш надійна фіксація і захист - Вологозахищені блискавки - Вбудоване кільце і ремінець з карабіном&nbs..

400грн

  відгуки

-9%
Кейс для камеры "Wallytech" збільшений

Мініатюрна сумка-чохол Wallytech на блискавці для екшн-камер GoPro та ін. Забезпечена сітчатою кишенькою для карти пам'яті, батареї, кріплення або іншого дрібного аксесуара Приємна на дотик, виготовлена ​​з етиленвінілацетату. Зовнішній розмір: 10 х 10 х 4 см Комплект: Чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HER..

  110грн  100грн

  відгуки

Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)