Товари зі знижкою

-22%
Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Diving Housing"

Водонепроникний бокс Diving розроблений для камери GoPro HERO і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Diving до 60м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі закріплена гвинтами (занурення до 60м)Защолка з страховкою від відкривання.  Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 Комплект: Водонепроникна кришка до 60 метрів - 1штЗащолка - 1штКріпильний гвинт - 1штДаний бокс по якості є повним аналогом оригінального . Лі..

  450грн  349грн

  reviews

-25%
Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Standart Housing"

Водонепроникний бокс спеціально розроблений для камери GoPro HERO5, 6, 7. Глибина занурення з даними боксом до 40м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Відмінною особливістю даної моделі є те, що не потрібно знімати лінзу для установки камери в бокс. Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7,2018 Black Комплект: Водонепроникний бокс - 1штЗасувка - 1штКріпильний гвинт - 1шт..

  400грн  300грн

  reviews

-25%
Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Super Suit" з сенсорною кришкою

Водонепроникний бокс Super Suit розроблений для камери GoPro HERO і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Super Suit до 60м. Бокс Super Suit захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі Diving (занурення до 60м)Засувка з страховкою від відкриванняДодаткова задня сенсорна кришка в комплекті Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 Кришка сенсорна для управління в боксі - 1штВодонепроникна кришка до 60 метрів - 1штЗасувка-кріплен..

  600грн  449грн

  reviews

-25%
Аквабокс для GoPro Hero 5, 6, 7 Black, 2018 "Super Suit" з сенсорною кришкою Blackout Housing

Водонепроникний бокс Super Suit розроблений для камери GoPro HERO і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Super Suit до 60м. Бокс Super Suit захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі Diving (занурення до 60м)Защолка з страховкою від відкриванняДодаткова задня сенсорна кришка в комплекті Сумісність: GoPro 5, 6, 7 Black, Hero 2018 Комплект: Кришка сенсорна для управління в боксі - 1штВодонепроникна кришка до 60 метрів - 1штЗасувк..

  600грн  449грн

  reviews

-18%
Аквабокс для GoPro Hero 7 Silver, White "Super Suit" з сенсорною кришкою

Виготовлений спеціально під Hero 7 Silver, White. Бокси від Hero 5, 6, 7 Black на дані камери не підходять! Водонепроникний бокс Super Suit розроблений для камери GoPro Hero 7 Silver, White і забезпечує підвищений захист камери. Глибина занурення з Боксом Super Suit до 60м. Бокс Super Suit захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Лінза в даному боксі Diving (занурення до 60м)Защіпка з страховкою від відкриванняДодаткова задня сенсорна кришка в комплектіСумісність: GoPro Hero..

  550грн  449грн

  reviews

-33%
Аквабокс для GoPro Hero 8 Black "Shoot" 45m

Водонепроникний аквабокс для GoPro Hero 8 Black Водонепроникний бокс спеціально розроблений для камери GoPro HERO 8 Black. Глибина занурення з даними боксом до 45м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Сумісність: GoPro Hero 8 Black Комплект: аквабокс - 1шт засувка quick release - 1шт гвинт - 1шт..

  599грн  400грн

  reviews

-32%
Аквабокс для GoPro Hero 8 Black "Shoot" 60m

Водонепроникний аквабокс для GoPro Hero 8 Black від бренду "Shoot" Водонепроникний бокс спеціально розроблений для камери GoPro HERO 8 Black. Глибина занурення з даними боксом до 60м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Якість даного боксу одне з найкращих на ринку після оригінального, в деяких моментах навіть краще ніж у оригінального (надійність засувки). Сумісність: GoPro Hero 8 Black Комплект: аквабокс - 1шт засувка quick release - 1шт гвинт - 1шт..

  660грн  450грн

  reviews

-15%
Аквабокс для GoPro Hero 8 Black "Shoot" 60m Blackout

Водонепроникний аквабокс для GoPro Hero 8 Black від бренду "Shoot" у виконанні Blackout Бокс спеціально розроблений для камери GoPro HERO 8 Black. Глибина занурення з даними боксом до 60м. Бокс захищає від пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Якість даного боксу одне з найкращих на ринку після оригінального, в деяких моментах навіть краще ніж у оригінального (надійність заoлки). Позаду має віконце під дисплей, тому фарбування не заважає перегляданню зображення. Сумісність: GoPro..

  650грн  550грн

  reviews

-11%
Аквабокс для GoPro Hero 9 Black "Shoot" 40m

Аквабокс Shoot P-901 для екшн-камери GoPro Hero 9 Black Водонепроникний бокс Shoot P-901спеціально розроблений для камери GoPro HERO 9 Black і забезпечує підвищений захист камери від води ударів і т.д ..Глибина занурення з даними боксом до 40м в т.ч. і в солоній воді.Бокс також захищає від каменів, пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. Комплект: - Аквабокс- Адаптер- Гвинт- Упаковка..

  450грн  399грн

  reviews

-8%
Аквабокс для GoPro Hero 9 Black "Shoot" 60m "Super Suit" з сенсорною кришкою Blackout Housing

Підводний бокс для камери GoPro Hero 9 Black - це міцний і ударостійкий пристрій з рівнем захисту Р68, яке захистить вашу камеру від бруду, піску, пилу та механічних пошкоджень. Це дуже корисний аксесуар для мандрівників і любителів активного відпочинку. Якщо ви досвідчений дайвер або просто любите плавати під водою - ви легко зможете зробити якісні знімки або зняти відмінне відео з життя підводного світу.Завдяки використанню спеціальних розробок і технологій виготовлення забезпечується легкіст..

  650грн  599грн

  reviews

-7%
Аквабокс для GoPro Hero 9 Black "Telesin" 45m

Аквабокс Telesin GP-WTP-901 для екшн-камери GoPro Hero 9 Black Водонепроникний бокс Telesin GP-WTP-901спеціально розроблений для камери GoPro HERO 9 Black і забезпечує підвищений захист камери від води ударів і т.д ..Бренд Telesin давно зарекомендував себе як кращий виробник аксесуарів для GoPro тому якість даних аквабокс одне з кращих після оригіналу.Глибина занурення з даними боксом до 45м в т.ч. і в солоній воді.Бокс також захищає від каменів, пилу, бруду та пошкоджень камери при падінні. ..

  580грн  539грн

  reviews

-14%
Аквабокс для Xiaomi Mijia 4k

Аквабокс для екшн-камери Xiaomi Mijia 4K.Призначений для зйомки під водою на глибині до 40 м.Чи захистить Вашу камеру від пилу води піску і бруду, а також послужить додатковим захистом при падінні. Це дуже корисний аксесуар для мандрівників і любителів активного відпочинку. Якщо ви досвідчений дайвер або просто любите плавати під водою - ви легко зможете зробити якісні знімки або зняти відмінне відео з життя підводного світу. Корпус виконаний з високоміцного PC пластику (полікарбонат). Суміс..

  320грн  275грн

  reviews

-13%
Акумулятор GoPro HERO7 HERO6 HERO5 Ліцензія

Сумісний акумулятор для GoPro HERO8, HERO7, HERO6, HERO5, HERO2018 Характеристики: напруга 3.85vємність 1220mAhпотужність 4.7WhМодель AHDBT- 501 Сумісність: GoPro HERO8(з обмеженнями у роботі), HERO7, HERO6, HERO5, HERO2018Комплект: акумулятор - 1шт..

  270грн  235грн

  reviews

-18%
Акумулятор GoPro HERO9 Black "Suptig" AHDBT-901

Акумулятор відмінної якості від преміум бренду "Suptig" AHDBT-901 Має аналогічні характеристики і сумісність з усіма камерами і прошивками GoPro HERO9 Black розпізнається, працює - як і оригінальний акумулятор. Характеристики: напруга 3.85vємність 1720mAhМодель AHDBT-901 Сумісність: GoPro HERO9 BlackКомплект: акумулятор - 1шт..

  550грн  449грн

  reviews

-20%
Акумулятор Xiaomi Yi 4k, 4k+ Оригинал

Оригінальний акумулятор для стрілялки камери Xiaomi Yi 4k, 4k +, Lite у фірмовій упаковці. Характеристики: ємність 1400mAh3.85V5.39WhСумісність: Xiaomi Yi 4k \ 4k + \ Lite Комплект: Акумулятор - 1штОригінальна упаковка (пластиковий кейс) - 1шт..

  500грн  400грн

  reviews

-17%
Брелок GoPro "Be a HERO" з карабином

Брелок "GoPro Be a HERO" з карабіном. Незамінний атрибут будь-якого GoPro-шника в повсякденному житті. Матеріал виготовлення силікон і алюміній...

  120грн  100грн

  reviews

-11%
Велосипедне кріплення (на трубу) "Клешня" Claw Mount

Універсальне кріплення для камер у вигляді клешні. З цим кріпленням ви можете закріпити камеру від 20 до 38 мм.Труба може мати як круглий так і квадратний перетин, або іншу форму. Прекрасно кріпиться на раму велосипеда.Вихід під штативну різьбу 1/4 сумісний практично з будь-якими камерами. Кути повороту можна задати абсолютно будь-які (за допомогою тріщотки). Надійна фіксація забезпечена довгим болтом-шпилькою з ексцентриком. Сумісність: будь-які екшн камери з кріпленням стандарту GoPro при ..

  200грн  179грн

  reviews

-13%
Велосипедне кріплення (під сідло) алюмінієве

Велосипедне кріплення для екшн камер під сідло, матеріал алюміній, універсальне - підійде під будь-яку екшн камеру. Забезпечить цікавий ракурс, який не нададуть звичайні класичні кріплення. Додасть родзинку Вашому відео. У комплекті саме кріплення і "ключ" шестигранник. Для закріплення до велокріплення у вас повинен бути аквабокс, рамка або адаптер під штативну різьблення (залежить від моделі камери) Матеріал: алюміній Комплект: Кріплення - 1шт Шестигранник - 1шт Сумісність з ..

  200грн  175грн

  reviews

-12%
Дімміруєма світлодіодна панель освітлення ULANZI W49 LED

Світлодіодна підсвітка Ulanzi на 49 LED з колесом плавного регулювання потужності від 0 до максимуму легко вписується в будь-яку конструкцію знімального обладнання. Може встановлюватися як в роз'єм «холодний башмак», так і на штативне різьблення.Також на трьох бічних гранях є виїмки під з'єднання «холодний башмак», що дозволяє додатково встановити, наприклад, зовнішній мікрофон. Живиться від двох батарей розміру АА. Яскравість освітлення плавно регулються коліщатком ..

  499грн  440грн

  reviews

-6%
Зарядний пристрій потрійний для GoPro 9 Black "RuigPro" (3 Slot Box)

З особливостей варто відзначити зручний формфактор для зберігання і перевезення акуумуляторов, таке рішення замінює і кейс і зарядний пристрій одночасно. Економить місце при перевезенні. Є індикація зарядки.Автоматичне відключення зарядки по закінченню. Порт для підключення зарядного пристрою Type-c. Характеристики: Input 5V / 2A, Output 4.4V / 700mA на кожен порт Сумісність: GoPro Hero 9 Black Комплектація: зарядний пристрійкабель Type-c..

  400грн  375грн

  reviews

-12%
Карта пам'яті 128Gb MicroSD SDHC Apacer

Карта пам'яті 128Gb MicroSD SDHC Apacer + адаптер (up to 85Mb \ s) Характеристики: Обсяг пам'яті - 128 Gb Клас швидкості - 10 Швидкість передачі даних - 85 MB / s (R)..

  600грн  530грн

  reviews

-15%
Карта пам'яті 128Gb MicroSD SDHC Kingston A1 100Mb \ s

Карта пам'яті 128Gb MicroSD SDHC Kingston A1 100Mb \ s Карти пам'яті Canvas Select Plus microSD компанії Kingston сумісні з пристроями Android і мають продуктивність класу A1. Вони забезпечують більш високу швидкість і ємність, прискорюючи завантаження додатків. Володіючи високою продуктивністю, швидкістю і міцністю, карти пам'яті Canvas Select Plus microSD забезпечать надійне виконання таких завдань, як створення і обробка фотографій високої роздільної здатності або зйомка і редагування віде..

  635грн  540грн

  reviews

-9%
Кейс для камеры "Wallytech" збільшений

Мініатюрна сумка-чохол Wallytech на блискавці для екшн-камер GoPro та ін. Забезпечена сітчатою кишенькою для карти пам'яті, батареї, кріплення або іншого дрібного аксесуара Приємна на дотик, виготовлена ​​з етиленвінілацетату. Зовнішній розмір: 10 х 10 х 4 см Комплект: Чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3 + GoPro HER..

  110грн  100грн

  reviews

-6%
Кейс для камери і аксессуарів "GoCase"

Кейс для камери і аксессуарів "GoCase-оригинал" Виготовлений з кордури, має зручну ручку для перенесення. Всередині матеріал м'який і надійний. Отвори вирізані дуже акуратно і зроблені таким чином, щоб розмістити все необхідне: - Камера - Кріплення на велосипед - Кліпса J hook - Акумулятор - Аквабокс Також в кейсі є кишеня для інших аксесуарів, кріплень і корисних речей. Колір чорний Комплектація: Сумка - кейс - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bra..

  350грн  330грн

  reviews

-14%
Ключ для затягування гвинтів GoPro Xiaomi Yi Sjcam і ін.

Даний маленький, але дуже корисний аксесуар стане помічником в холод, і в умовах підвищеної вологості. З ключем ви можете надійно закручувати гвинти GoPro і також легко відкручувати їх. Пластиковий ключ легкий і невеликих розмірів, не займе багато місця. Характеристики: Матеріал: Пластик Колір чорний Розмір: 7 см Комплектація: Ключ - 1шт Ремінець - 1шт..

  35грн  30грн

  reviews

-25%
Ковпачок захисний на об'єктив GoPro Hero 9 Black

Ковпачок захисний на об'єктив камери. Призначений для захисту об'єктива камери. Одягається безпосередньо на камеру, без аквабоксу. Характеристики: Матеріал - резинопластик Сумісність: GoPro Hero 9 Black Комплектація: Ковпачок захисний - 1шт..

  80грн  60грн

  reviews

-16%
Червоний фільтр для дайвінгу GoPro Hero 9 Black "Shoot"

Червоний фільтр для дайвінгу GoPro Hero 9 Black "Shoot"Фільтр забезпечує корекцію кольору при зйомці на глибині від 1,5 до 30 м. Він ідеально підходить для підводного плавання в блакитній воді або чистої прісної води. Встановлюється безпосередньо на аквабокс. Виготовлений зі стійкого до подряпин оптичного скла для оптимальної чіткості. Сумісність: аквабокс GoPro Hero 9 Black "Shoot"Комплект: фільтр - 1шт..

  160грн  135грн

  reviews

-30%
Кріплення магнітне "Magnet Mount" для екшн камер

Кріплення магнітне "Magnet Mount" для екшн камер Воно виявиться незамінне в моменти, коли необхідно встановити камеру GoPro на металеву поверхню. Magnet Mount - це ваш маленький помічник, здатний виручити в будь-яку хвилину і при будь-яких умовах. Він може виконувати функцію тимчасового кріплення, дбайливо і міцно фіксуючи вашу GoPro або POV Light. Не залишає слідів від подряпин і потертостей на обладнанні. Пам'ятайте, що експлуатація Magnet Mount на транспортних засобах в русі заборонена. Ко..

  250грн  175грн

  reviews

-7%
Кріплення на груди "Chest Mount"

Кріплення на груди GoPro Chest Mount відмінно пріспособленo для зйомки як на суші, так і на воді, під час катання на сноуборді, лижах, байдарці, серфінгу, байку або навіть звичайної прогулянки. Якщо ви хочете отримати неповторні і більш низькі кадри на рівні ваших грудей, то кріплення на груди для GoPro дозволяє закріпити камеру у вас на грудях або на спині. Кріплення на груди повністю регулюється, що дозволяє надійно і зручно зафіксувати камеру не приносячи жодних незручностей. Кадри виходять д..

  150грн  140грн

  reviews

-29%
Кріплення на дзеркало мотоцикла алюмінієве

Алюмінієвий кронштейн під дзеркало заднього виду, для мототехніки. Дане кріплення дозволить Вам надійно закріпити камеру на дзеркало заднього виду для зйомок відео. Кріплення одягається на стійку дзеркала, розмір стійки повинен бути діаметром 11 мм. Комплектація: Кронтейн - 1шт Платформа - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 GoPro HERO3..

  350грн  250грн

  reviews

Показано з 1 по 30 із 81 (всього сторінок: 3)