Микрофони, адаптери, кабелі

Кабель Etale для GoPro 2, 3, 4 і ін. (Mini USB)

Кабель для зарядки і синхронізації даних GoPro Hero 2, 3, 4 (Mini USB) І інших сумісних пристроїв. Характеристики: Інтерфейс Mini USB.Довжина 80 см Швидкість передачі: до 480 Мб / сек Комплектація: кабель - 1 шт..

65грн

  reviews

Кабель hdmi to micro hdmi 1.5m (Xiaomi Yi, GoPro 5, 6, 7 и др.)

Кабель hdmi to micro hdmi 1.5m (Xiaomi Yi, GoPro 5, 6, 7 и др.) Кабель призначений для передачі даних безпосередньо з екшн камер на такі пристрої як телевізори, приставки, ПК і т.д. High-Defenition Multimedia Interface (HDMI) - загальносвітовий стандарт з'єднання для мультимедіа високої чіткості, це стандарт без стиснення, єдиний для всіх пристроїв, який гарантує максимальну якість і простоту в використанні. Технологія даного кабелю забезпечує найвищу частоту сигналу, за допомогою якого м..

140грн

  reviews

Кабель Hoco для GoPro Hero 5, 6, 7, 2018, Session, Xiaomi YI 4k+ (USB Type C)

Кабель Hoco - зберігає баланс між якістю та доступною ціною. Кабель cтворений для повноцінної зарядки ваших прістроїв. Корпус виконаний з якісніх и надійніх матеріалів. Встановлення з'єднання між пристроями здійснюється через USB - Type-C. Пропускна здатність - 2,4A. Сумісність: GoPro Hero 5, 6, 7, 2018, Session 5, Xiaomi YI 4k + та других сумісних прістроїв Характеристики Інтерфейс - USB Type C Довжина - 100 см Пропускна здатність - 2,4A комплектація: кабель - 1 шт..

90грн

  reviews

Кабель Remax Lesu для GoPro Session 5, Xiaomi YI, 4k, Discovery, EKEN (Micro USB)

Кабель USB Remax RC-050m Lesu Micro - прекрасно підійде як для зарядки. так і для передачі даних. Забезпечує передачу даних при підключенні до синхронізованих пристроїв. Кабель виготовлений у міцній силіконовій ізоляції. Сумісність: Xiaomi YI, 4k, Discovery, EKEN і інші сумісні пристрої Характеристики: Інтерфейс - Micro USB Довжина - 100 см Комплектація: кабель - 1 шт..

65грн

  reviews

Мікрофон петлічний для GoPro 3, 4, SJ6, SJ7

Мікрофон петлічний для GoPro 3, 4, SJ6, SJ7 Дозволить записати відмінний, чистий звук. Ідеально для відеоблогу, оглядів, трансляцій при невеликому бюджеті. Довжина кабелю 120см. За допомогою прищіпки, мікрофон можна закріпити на одязі або іншому предметі. Вітрозахисний чохол знизить уровен шуму від вітру. Кабель додатково посилений опліткою що запобігає стиранню і розриву. Характеристики: Довжина кабелю: 120 см / 47.2 дюймівСпрямованість: ВсеспрямованийРобоча Напруга: DC1.5V-10 ВВіднош..

230грн

  reviews

Мікрофон петлічний для GoPro 3, 4, SJ6, SJ7 (з знімним адаптером)

Мікрофон петлічний для GoPro 3, 4, SJ6, SJ7 (з знімним адаптером) Дозволить записати відмінний, чистий звук. Ідеально для відеоблогу, оглядів, трансляцій при невеликому бюджеті. Дінна кабелю 120см. За допомогою прищіпки, мікрофон можна закріпити на одязі або іншому предметі. Вітрозахисний чохол знизить уровен шуму від вітру. Кабель додатково посилений опліткою що запобігає стирання і розрив. Має знімний адаптер mini usb -> 3.5mm, за допомогою якого ви можете використовувати інший вид м..

199грн

  reviews

Мікрофон петличка Havit, HV-M60 чорний, 1,5 м

Мікрофон петличка Havit, HV-M60 чорний, 1,5 м Зручний компактний мікрофон для комп'ютера або ноутбука.Можно використовувати на стрілялки камерах при наявності відповідного адаптера. Чутливість: 39dB ± 3dBЧастотний діапазон: 20Гц-16кГцДовжина кабелю: 2,5ммх1,5мШтекер: 3,5 ммКолір чорний..

149грн

  reviews

Мікрофонний адаптер 3.5мм для GoPro Hero 3 +, 4, Sjcam SJ6, SJ7

При використанні даного адаптера будь-мікрофон c штекером 3,5 мм може бути підключений до вашої GoPro камери. Кабель додатково армований що запобігає стиранню і розриву. Адаптер з чіпом (дешеві перехідники як правило без нього) Сумісність: GoPro Hero 3 +, 4, Sjcam SJ6, SJ7 Комплект: перехідник - 1шт..

79грн

  reviews

-10%
Чохол вітрозахист GoPro Hero 5, 6, 7, 8, 2018

Дозволить позбавитися від паразитних шумів при зйомці відео для вашого блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол виконаний спеціально для GoPro Hero 5, 6, 7 виконані прорізи відповідно до оригінальних органів управління. Сумісність: GoPro Hero 5 \ 6 \ 7 \ 8 \ 2018 (Black Silver White)..

  150грн  135грн

  reviews

-8%
Чохол вітрозахист GoPro Hero 8 Black

Чохол вітрозахисний GoPro Hero 8 Black. Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашого блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол виконаний спеціально для GoPro Hero 8 Black, виконані прорізи відповідно до оригінальних органів управління. Сумісність: GoPro Hero 8 Black..

  180грн  165грн

  reviews

Чохол вітрозахист GoPro Hero, Xiaomi YI, Sjcam и др.

Чохол вітрозахисний GoPro Hero, Xiaomi YI, Sjcam і ін. Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашеuо блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол універсальний і підійде під будь-яку камеру за типажем Gopro Session (SJCAM M10, Polaroid cube і ін.) Комплект: чохол - 1шт Сумісність з камерами: GoPro Xiaomi YI SJCAM GitUp Eken AirOn Bravis Nomi Garmin Atrix ThiEYE Sigma SportCam Carcam Kehan ​​Acme Discovery Alfacore DJI Сумісність з серіями: GoPro HERO3 ..

120грн

  reviews

Чохол вітрозахист GoPro Session 4, 5, SJCAM M10, Polaroid cube та ін.

Дозволить позбавиться від паразитних шумів при зйомці відео для вашеuо блогу або каналу. Збереже голос чистим і прозорим.Чохол універсальний і підійде під будь-яку камеру за типажем Gopro Session (SJCAM M10 \ Polaroid cube і ін.) Сумісність: Gopro Session 4 \ 5 \ SJCAM M10 \ Polaroid cube і ін. Комплект: чохол - 1шт..

120грн

  reviews

Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)